Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Pták

    Položka č.: 211793

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 09. 03. 2020 15:21

    litografie, 1977, 10,3 x 10,3 cm, sign. PD K. Laštovka, PF 1978, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Sen

    Položka č.: 233092

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 10. 03. 2020 15:12

    litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)