Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Žilnáč

    Položka č.: 236677

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 15:01

    litografie, 60 x 44 cm, sign. PD Laštovka, autorský tisk, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)