Karel Laštovka

(1938-1986)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 249825

    Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.240 €)

    Plánované ukončení: 23. 11. 2020 16:26

    olej, plátno, 1975, 98 x 79 cm, sign. PD K. Laštovka 75, rám, mírně pokrčené a zašpiněné plátno, ve střední části drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.240 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Sen

    Položka č.: 250333

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 11. 2020 18:17

    litografie, 49,5 x 61 cm, sign. PD K. Laštovka, č. 20/50, přeložený, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)