Vojtěch Kubašta

(1914-1992)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 239644

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 12. 2019 10:37

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Blahopřání

    Položka č.: 231374

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 01. 2020 18:19

    linoryt, 14,5 x 10 cm, sign. PD V Kubašta, Mnoho zdraví a vše dobré v novém roce upřímně přeje Vojtěch Kubašta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)