Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Rozhovor

    Položka č.: 230509

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:50

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Vladimír Komárek

    Za oponou

    Položka č.: 230510

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:51

    dřevoryt, 16,2 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 40/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 230511

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:52

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Konvalinky

    Položka č.: 230512

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:53

    dřevoryt , 24,5 x 14 cm, sign. DU VKomárek, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID5431 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Husy

    Položka č.: 230513

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:54

  • Vladimír Komárek

    Pták s číší

    Položka č.: 230514

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2019 18:55

    dřevoryt, 17,5 x 8,8 cm, sign. DU VKomárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Komárek

    Předvánoční sníh

    Položka č.: 231423

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2019 15:05

    dřevoryt, 14 x 6,5 cm, sign. V. Komárek, pasparta, pasparta zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Vladimír Komárek

    Lampa u okna

    Položka č.: 200904

    Vyvolávací cena: 290 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2019 13:20

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. PD VKomárek, rám, č. 107/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 290 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2262 Historie příhozu

  • Vladimír Komárek

    Bezděz

    Položka č.: 221915

    Plánované ukončení: 14. 03. 2019 10:40

    suchá jehla, 1974, 7,5 x 11,5 cm, sign, DU VKomárek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)