Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Ruce

    Položka č.: 230511

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2019 22:54

    suchá jehla, 1965, 20 x 35,5 cm, sign. DU V Komárek 65, při okrajích lehce poškozený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vladimír Komárek

    Rytíř

    Položka č.: 195109

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 05. 2019 13:25

    suchá jehla, 23,2 x 15,7 cm, sign. DU VKomárek, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)