Vladimír Komárek

  • Vladimír Komárek

    Ptáci

    No.: 238948

    Auction price: 2.000 CZK (75 €)

    Planned termination: 20. 07. 2020 11:27

    dřevoryt, 22,8 x 29,5 cm, sign. DU VKomárek, lehce zažloutlý, při okrajích poškozený papír, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 2.000 CZK (75 €)

  • Vladimír Komárek

    Srdce ve skříni

    No.: 242983

    Auction price: 350 CZK (13 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 10:34

    dřevoryt, 14,6 x 9,6 cm, sign. DU V. Komárek, na papíře spolenčě s básní Srdce ve skříni od Richarda Bergmana, na papíru mimo grafiku je drobný flíček, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 350 CZK (13 €)

  • Vladimír Komárek

    Osamocená židle

    No.: 244295

    Auction price: 1.500 CZK (56 €)

    Planned termination: 21. 07. 2020 12:04

    dřevoryt, 23,2 x 29,4 cm, sign. DU V. Komárek, papírová pasparta, č. 28/200, , the disciple of prof. Minar, Stipl

    Current price: 1.500 CZK (56 €)