Listy

    Položka č.: 237069

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:12

    lept, 17 x 27,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 237151

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:18

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Zátiší s broskvemi

    Položka č.: 237152

    Plánované ukončení: 30. 03. 2020 22:20

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Ardeola ralloides (Scop.)

    Položka č.: 237159

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Položka č.: 237512

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 19:18

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Na lodích

    Položka č.: 242433

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:10

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Praha (Ex Pragensis Frant. Kozák)

    Položka č.: 242446

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:24

    suchá jehla, 5,5 x 9 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Žena (knihkupectví A. Böhma)

    Položka č.: 242451

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:32

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Portrét muže

    Položka č.: 242456

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:42

    dřevoryt, 15 x 10,3 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Vítání slunce (Exl JK)

    Položka č.: 242462

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:54

    dřevoryt, 11,5 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Oči (Ex Libris Marie-Gabrielle Lévy)

    Položka č.: 242463

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 21:56

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Gotické oblouky (Ex Libris Spartaco Cadioli)

    Položka č.: 242465

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:00

    tisk, 4,6 x 7 cm, sign. DU, č. 8/12, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    V pohádkovým lese

    Položka č.: 242470

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:06

    barevný dřevoryt, 1982, 6,6 x 7,5 cm, sign. DU 82, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Svojanov a Rychnov

    Položka č.: 242472

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:10

    litografie, 2005, 7,5 x 26,5 cm, sign. PD 2005, č. 61/100, papír uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Muži u portrétu

    Položka č.: 242473

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:12

    dřevoryt, 7,5 x 5,2 cm, sign. PD; značeno LD na desce A. M., papír na pravém okraji lehce pokrčen (mimo tisk), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Stará lávka

    Položka č.: 224244

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:26

    lept, 14 x 18 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Položka č.: 225278

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 22:32

    pastel, papír, 30 x 43 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Chalupa

    Položka č.: 228550

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:00

    lept, 1972, 14,8 x 26 cm, sign. DU, č. 5/12, LD věnování, zažloutlý papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Váza s růží

    Položka č.: 228798

    Plánované ukončení: 31. 03. 2020 23:04

    litografie, 20,3 x 10,6 cm, sign. DU, č. 66/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)