• Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Orchestrion

    Položka č.: 237198

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:34

    linoryt, 37,5 x 26,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, rám , aut.tisk, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých biblio…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Golgotha

    Položka č.: 237199

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:36

    linoryt, 1963, 35 x 34 cm, sign. PD Jaroslav Šváb 63, rám , č. 7/24, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bi…

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:38

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:40

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Krcal

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 237230

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:42

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Jaroslav Krcal

    Pobřeží

    Položka č.: 237231

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:44

    Loď Franklin

    Položka č.: 237232

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:46

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Dante

    Položka č.: 237435

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:48

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    František Kafka

    Položka č.: 237436

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:50

    dřevoryt, 24 x 16 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Portrét

    Položka č.: 237464

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:52

    lept, 27 x 22 cm, sign. PD V. Silovský, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • S. Malý

    Starý muž

    Položka č.: 237465

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:54

    lept, 1923, 10,5 x 7,8 cm, sign. PD SMalý 23, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Krcal

    (1921)

    Vesnice u jezera

    Položka č.: 237523

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:56

    litografie, 18,5 x 42,5 cm, sign. PD Jar. Krcal, papír na pravém okrajinenápadně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237524

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 20:58

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Nosek

    Papoušek

    Položka č.: 237525

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:00

    serigrafie, 1986, 29,5 x 17 cm, sign. PD B. Nosek j. 86, a. t. , papír místynepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Ženy na poli

    Položka č.: 237526

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:02

    dřevoryt, 44,5 x 34,5 cm, lehce zažloutlý papír, na okrajích je papír lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:04

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:06

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    U přehrady

    Položka č.: 237531

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:08

    litografie, 17 x 23,2 cm, sign. PD Jan Rambousek, a. t. , nepatrně zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Alois Moravec

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohuslav Knobloch

    (1924-1998)

    Pohled na most a město

    Položka č.: 237535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:12

    litografie, 23 x 29,9 cm, sign. DU , č. 13/110, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Novák

    (1904)

    Abstrakce

    Položka č.: 237536

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:14

    litografie, 1962, 20,6 x 29,1 cm, sign. PD Jar. Nov 62, č. 32/125, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:16

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Olga Stárková

    Botanika

    Položka č.: 237542

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:18

    litografie, 47,5 x 36,5 cm, sign. PD Olga Stárková, pasparta, a. t. , antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ševčík

    Vesmírná odysea

    Položka č.: 237543

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:20

    litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    S houslemi svět vzkvétá

    Položka č.: 237544

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:22

    dřevoryt, 48 x 29 cm, sign. DU Lukavský, pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Cestou na Pražský hrad

    Položka č.: 237545

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:24

    dřevoryt, 28 x 48,5 cm, sign. PD Lukavský, pasparta, č. 117/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Koleda

    Položka č.: 237551

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:26

    lept, 8,5,x 7,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Pod krídlami

    Položka č.: 237552

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:28

    lept, 6 x 8,7 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ingrid Zámečníková

    Triptych

    Položka č.: 237553

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:30

    lept, 7 x 12 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Plánované ukončení: 10. 12. 2019 21:32

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)