Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Ostrovní. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 605 285 471 nebo e-mailem: antikvariat-vltavin@email.cz.

SEZNAM AUTORŮ

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Tvář

    Položka č.: 234975

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:38

    uhel, papír, 1985, 38 x 28 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 85, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březiny na Českomoravské vysočině

    Položka č.: 234976

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:39

    akvarel, papír, 1971, 31 x 44 cm, sign. LD nečitelně, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Škvára

    Předjaří

    Položka č.: 234977

    Vyvolávací cena: 750 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2019 15:40

    olej, karton, 35 x 50 cm, sign. PD J. Škvára, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Janko Alexy?

    Zbojník

    Položka č.: 234243

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:00

    pastel, křída, papír, 31 x 45 cm, rám, <i>na zadní straně věnování:</i> Veleváženému odb. asistentovi MUDr. E. Lužovi věnuje dr. Tomáš Slouka CSc. Obraz pochází z dětské malířské školy světoznámého národního umělce Janka Alexyho. Obraz byl oceněn na několika našich i zahraničních výstavá…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Richard Augustin

    (1975)

    Penélope

    Položka č.: 234244

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:01

    serigrafie, 2017, 45 x 45 cm, sign. PD Richard Augustin 2017, č. 10/17

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Svatoslav Böhm

    (1934)

    Krnov

    Položka č.: 234246

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:03

    linoryt, 1987, 24,9 x 30,7 cm, sign. PD W. Böhm, 153/200, Antikvariát Dlážděná, studoval na UPŠ v Brně, člen skupiny Kontrast

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Blaha

    (1961)

    Klíčová dírka

    Položka č.: 234247

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:04

    mezzotinta, 79,5 x 48,5 cm, sign. PD Jan Blaha, autorský tisk, v dolní části mírně zažloutlý a při okrajích pokrčený papír, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Rudolf Brančovský

    (1980)

    Sinclair

    Položka č.: 234248

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:05

    linoryt, 41 x 29,5 cm, sign. na zadní straně Rudolf Brančovský, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Bernard

    (1946)

    Spící

    Položka č.: 234249

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:06

    lept, akvatinta, 1991, 19,7 x 24,8 cm, sign. PD , rám, 14/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Ptáci vodní i podvodní

    Položka č.: 234250

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:07

    sítotisk, 80. léta, 26,5 x 19 cm, sign. LD Benetka, č. 1/6, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Energie

    Položka č.: 234251

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:08

    litografie, 1996, 31 x 22,5 cm, sign. PD Benedikt 96, rám, autorský tisk, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Všední den lepší společnosti

    Položka č.: 234252

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:09

    sítotisk, 38 x 62 cm, sign. PD Benetka, č. 24/27, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Grand restaurant

    Položka č.: 234253

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:10

    sítotisk, 39 x 60,5 cm, sign. PD Benetka, č. 3/30, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Benetka

    (1938)

    Poco a poco accelerando

    Položka č.: 234254

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:11

    sítotisk, 61 x 47 cm, sign. LD Benetka, č. 18/29, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michal Bouzek

    (1961)

    Naslouchali jsme hvězdám a vztyčovali kameny

    Položka č.: 234255

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:12

    kombinovaná technika z pravých bankovek, karton, 1998, 59,5 x 84 cm, sign. PD M. Bouzek, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, člen Výtvarné skupiny Svárov

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Benedikt

    (1952)

    Zimní nálada

    Položka č.: 234256

    Vyvolávací cena: 7.300 CZK (292 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:13

    olej, plátno, 2014, 25 x 30 cm, sign. DU Benedikt 2014, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Patery, člen Jednoty umělců výtvarných v Praze, Česko-Bavorského uměleckého spolku a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 7.300 CZK (292 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • David Cajthaml

    (1959)

    Houba

    Položka č.: 234257

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:14

    linoryt, 2010, 24,4 x 34,5 cm, sign. PD David Cajthaml 15.3.2010, autorský tisk č. 8/14, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • David Cajthaml

    (1959)

    Slova a svaly

    Položka č.: 234258

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:15

    linoryt, 2010, 24,8 x 34 cm, sign. PD David Cajthaml 20.1.2010, č. 9/16, papír značen slepotiskovým razítkem colorline canson, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Vladimír Cidlinský

    (1934)

    Žhavé léto

    Položka č.: 234259

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:16

    litografie, 45,6 x 43,8 cm, sign. DU V. Cidlinský, 40/44, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Xenie Hoffmeisterová

    (1958)

    Kostřičky

    Položka č.: 234260

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:17

    lept, 12,2 x 7,8 cm, sign. PD Xenie Hoffmeisterová, č. 4/15, antiqari.at Radhošťská, studium na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Čápová

    (1956)

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 234261

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:18

    lept, 2008, 15 x 9,5 cm, sign. PD H. Čápová, č. 67/200, Pamětní list k 300. výročí narození F.X. Richtera 1709 -1789, Vydalo nakladatelství THALIA Praha pro Společnost Castellum Holešov, 2009 DU na papíře slepotisk Castellum Holešov, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Kytice s pivoňkou

    Položka č.: 234262

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:19

    litografie, 64,8 x 48,5 cm, sign. PD Alena Čermáková, 40/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, členka Armádního výtvarného studia a SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Čepelák

    (1924-2000)

    Bez názvu

    Položka č.: 234263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:20

    tuš, papír, 7 x 7 cm, sign. vzadu Ladislav Čepelák, rám, žák prof. V. Rady, V. Silovského, V. Nechleby a J. Želibského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černoš

    (1982)

    Haimon

    Položka č.: 234264

    Vyvolávací cena: 1.150 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:21

    lept, suchá jehla, mezzotinta, akvatinta, 2006, 23,5 x 24,5 cm, sign. PD Jan Černoš, autorský tisk, list z cyklu Antigona, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.150 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Činčerová

    (1943)

    Ikarův pád - Let I.

    Položka č.: 234265

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:22

    monotyp, papír, 1980, 57,6 x 51,3 cm, sign. PD Činčerová 80, na zadní straně popsáno, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, žákyně prof. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Iveta Čermáková

    (1988)

    Ženské torzo

    Položka č.: 234266

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:23

    akryl, plátno, 2009, 75 x 60 cm, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černoš

    (1982)

    Helena

    Položka č.: 234267

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:24

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 13 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černoš

    (1982)

    Héra

    Položka č.: 234268

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:25

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 12,8 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Černoš

    (1982)

    Kirké

    Položka č.: 234269

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:26

    lept, akvatinta, zlacení, mezzotinta, ruční kolorování, 2014, 19,8 x 13 cm, sign. PD Jan Černoš 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, člen SSPE a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří František Dvořák

    (1952)

    Touha babičky

    Položka č.: 234270

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 07. 2019 18:27

    pastel, tuš, papír, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook