Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Beethovenův dům ve Vídni

    Položka č.: 191494

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:21

    tuš, akvarel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Portrét Rudolfa Ryšavého

    Položka č.: 191495

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:22

    litografie, 1931, 17,5 x 13,5 cm, značeno na kameni PN M Švabinský, zažloutlý, při okraji natržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČ…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Horst

    Portrét staré paní

    Položka č.: 191498

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:23

    lept, 11,2 x 10,2 cm, sign. PD Leo Horst, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Senoseč

    Položka č.: 191499

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:24

    lept, 23 x 11,5 cm, sign. PD K. Štěch, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vídeň - kavárna v Lidovém parku

    Položka č.: 191501

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:25

    ocelorytina, 14,8 x 21,2 cm, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • monogramista PS

    Z Tater

    Položka č.: 191503

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:26

    akvatinta, 24,5 x 34 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Orba

    Položka č.: 191896

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:27

    lept, 5,2 x 8,3 cm, sign. PD JA Alex, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Domažlice

    Položka č.: 195752

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:28

    akvarel, tužka, papír, 1925, 29 x 24 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Jandejsek

    (1923)

    Pozdrav Janu Zrzavému

    Položka č.: 195788

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:29

    litografie, 1985, 21,1 x 15,2 cm, sign. PD Jan 1985, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Holler

    (1903-1982)

    Kůň

    Položka č.: 195960

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:30

    litografie, 11 x 20 cm, sign. PD JHoller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, externí žák prof. Z. Kratochvíla, žák prof. F. Desnoyera na École des Arts Décoratifs a prof. E. Camiho na École des Beaux Arts v Paříži, prof. V. Silovského na AVU v Praze, člen JUV a SČVU

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alfred DeDreux

    (1810-1860)

    Pár na koni

    Položka č.: 195961

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:31

    litografie, 19,7 x 27,5 cm, rám, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Johann Georg podle Hamilton de

    (1672-1737)

    Holandská škola

    Položka č.: 195965

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:32

    rytina, 12,7 x 10,6 cm, rám, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Dáma v kočáru

    Položka č.: 195966

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:33

    kolorovaná rytina, 12,5 x 18,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aldof Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Povoz v dešti

    Položka č.: 195978

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:34

    lept, 15,8 x 15,5 cm, sign. PD JA. Alex, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Knyttl

    (1903-1977)

    Zimní krajina

    Položka č.: 196325

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:35

    olej, karton, 25 x 34 cm, sign. PD Knyttl, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Popoviče a M. Milanoviče

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Pavlíček

    Děvče v kroji

    Položka č.: 196341

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:36

    olej, karton, 32 x 28 cm, sign. PD J. Pavlíček, rám, vzadu razítko: Sdružené práce výtvarníků mladé generace Praha, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Chalupa

    Položka č.: 196734

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:37

    kolorovaná litografie, 15 x 21 cm, LD značeno na kameni Arno Nauman, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Nauman

    (1887-1959)

    Dům Minstrberský v Kutné Hoře

    Položka č.: 196735

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:38

    lept, 1938, 32,3 x 25 cm, sign. PD Ar. Nauman, č. 77/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského a F. Ženíška na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Giovanni Battista Mercati

    (1600-1642)

    Svatá Bibiana odmítla obětovat pohanským bohům

    Položka č.: 197301

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 11. 2019 15:39

    rytina, 26 x 21 cm, PD značeno v desce Gio Batta Mercati F., rám, předlohu rytiny vytvořil Pietro da Cortona (1596-1669) , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jacques Nicolas Tardieu

    (1716-1791)

    Císař Konstantin přijímá korouhev

    Položka č.: 197302

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:00

    rytina, 35,6 x 25,1 cm, PD značeno v desce Tardieu filius Sculp., rám, podle Rubense vyryl J.C Tardieu zvaný Tardieu fils, vydal otec Nicolas Henri Tardieu (1674 - 1749) jako součást cyklu Historie Konstantinova, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Matthaeus Merian

    (1593-1650)

    Liechtstall

    Položka č.: 197310

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:01

    rytina, 21 x 32 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř selských motivů

    Položka č.: 197728

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:02

    litografie, 13,2 x 17,7 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Pegas

    Položka č.: 198399

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:03

    měkký kryt, 1930, 10,3 x 13,4 cm, sign. PD A.J. Alex, Antikvariát Ostrovní, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívka

    Položka č.: 198598

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:04

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 58/60, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Podzimní krajina

    Položka č.: 198620

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:05

    olej, karton, 26 x 35 cm, rám, malba poškozena, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bedřich Hoffstädter

    (1919-1954)

    Klec s bílým králíkem

    Položka č.: 199183

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:06

    litografie, 1942, 24 x 35 cm, sign. PD BHoffstädter 42, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Koncert

    Položka č.: 199229

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:07

    litografie, 37,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    Titulní list cyklu - Praha; A Antonín Dvořák vila Amerika

    Položka č.: 199237

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:08

    litografie, 25,5 x 19,1 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    R Richterův dům a rynek u Rotta s pradlenami Rudolfa Kremličky; S Staré zámecké schody se svými staviteli a s pozadím Starého města

    Položka č.: 199238

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:09

    litografie, 24,8 x 18,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Lumír Čmerda

    (1930)

    J Jungmannovo náměstí s plakátem dvou Jiří

    Položka č.: 199239

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 20. 11. 2019 14:10

    litografie, 1988, 40,2 x 30,2 cm, sign. PD L. Čmerda, č. 5/30, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook