• Karel Brousek

    (1880-1953)

    2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)

    Položka č.: 120060

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • V.V. Novák

    (1910-1969)

    Vesnice s rybníkem

    Položka č.: 122844

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:01

    tuš, papír, 18,5 x 28,5 cm, sign. LD VV Novák, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Kočandrle

    Rybník

    Položka č.: 129978

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:02

    olej, karton, 1967, 33,5 x 50 cm, sign. PD Kočanrdle 1967, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Zdeněk Laixner

    Hráč

    Položka č.: 133838

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:03

    lept, 1987, 34 x 26,5 cm, sign. PD Laixner Zd 87, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Zavadil

    (1915-1990)

    Hradčany

    Položka č.: 138920

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:04

    tuš, akvarel, papír, 20,5 x 29 cm, sign. PD Zavadil, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Benátky

    Položka č.: 139547

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:05

    akvarel, papír, 17 x 31,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Drha

    (1912-?)

    Motiv z Jístebníku

    Položka č.: 139589

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:06

  • František Ronovský

    (1929-2006)

    Ve stodole

    Položka č.: 163489

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:07

    litografie, 37 x 48,3 cm, sign. PD Fr. Ronovský, pasparta, č. 42/150, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michail Ščigol

    Bílé plátno

    Položka č.: 173973

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:08

    serigrafie, 47 x 32,5 cm, sign. PD M. Ščigol, č. 8/50, ze souboru: Ateliér - černobílé soukromí, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jan Dočekal

    Má přípojka k internetu

    Položka č.: 174714

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:09

    koláž, papír, 1997, 19 x 16 cm, monogr. PD JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Lyrická zpráva z Budapešti

    Položka č.: 174715

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:10

    koláž, papír, 1998, 16 x 10,5 cm, monogr. DU JD 98, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    Tajná kniha rodového osudu

    Položka č.: 174716

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:11

    kniha, koláž, papír, 1996, 21 x 15 cm, monogr. DU JD 1996, rám, Antikvariát Ostrovní

  • Jan Dočekal

    ...etc...

    Položka č.: 174717

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:12

    koláž, papír, 1997, 35 x 19 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jan Dočekal

    Posta Vysočině

    Položka č.: 174718

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:13

    koláž, dřevo, nerost, papír, 1997, 36 x 17 cm, monogr. DU JD 1997, rám, Antikvariát Ostrovní

    Partie z Prahy

    Položka č.: 177396

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:14

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • monogramista VR

    Pod došky

    Položka č.: 177578

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:15

    olej, karton, 30 x 40 cm, monogr. PD VR, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Volf

    (1897-1987)

    Krajina s Řípem

    Položka č.: 177593

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:16

    akvarel, papír, 1957, 27,5 x 46 cm, sign. PD F. Volf 57, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Konstantin Bušek

    (1861-1938)

    Chalupa

    Položka č.: 177596

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:17

    tuš, akvarel, pastel, papír, 23,5 x 18 cm, sign. PD Konst. Bušek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miloslav Pecháček

    (1923-1991)

    Stromy v květu

    Položka č.: 177663

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:18

    olej, karton, 1960, 97 x 68 cm, sign. LD Pecháček 60, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy na Vyšší pedagogické škole v Praze, studium na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře, soukromé studium u J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Josef Konečný

    (1909-1989)

    Dvě ženy ve vesnici

    Položka č.: 177684

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:19

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Josef Imrich

    Růže

    Položka č.: 177858

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:20

    linoryt, rám, vzadu štítek s popisem, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Kořínek

    (1912)

    Citróny

    Položka č.: 177872

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:21

    olej, překližka, 27,5 x 43 cm, sign. PD Kořínek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Lieslera, V. Tittelbacha a V. Sychry

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Monogramista JP

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 177876

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:22

    olej, sololit, 55 x 80 cm, monogr. LD JP, Antikvariát Ostrovní

  • T. Majdl

    Květinové zátiší

    Položka č.: 177919

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:23

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Školník

    Sluníčko

    Položka č.: 178718

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:24

    litografie, 1980, 21,2 x 16,2 cm, sign. PD Školník 80, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:25

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Položka č.: 178844

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:26

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Lesní rokle

    Položka č.: 178906

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:27

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178976

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:28

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Chaloupek

    Položka č.: 178977

    Plánované ukončení: 06. 04. 2020 14:29

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)