• Dagmar Nentvichová

    (1961)

    Pestrý život s Alicí

    Položka č.: 188841

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:54

    olej, karton, 75 x 50 cm

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jiří Mrázek

    Poslední rozloučení se stařičkým mocnářem

    Položka č.: 188858

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:55

    koláž, papír, 2006, 30 x 49 cm, PD monogr. jm, pasparta

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Cerha

    (1966)

    Hanka

    Položka č.: 188860

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:56

    akryl, plátno, 2006, 36 x 35 cm, sign. PD Cerha V. 06

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jitka Štenclová

    Interiér

    Položka č.: 188861

    Vyvolávací cena: 8.400 CZK (336 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:57

    olej, plátno, 2006, 35 x 35 cm, sign. DU Jitka Štenclová 2006, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 8.400 CZK (336 €)

  • Dalibor Smutný

    (1964)

    Mučenka

    Položka č.: 188867

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:58

    mezzotinta, 2005, 50 x 50 cm, sign. PD D. Smutný 2005, rám, č. 25/30, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Petr Zeman

    Světlo v pralese

    Položka č.: 188869

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 15:59

    olej, plátno, 2006, 24 x 30 cm, PN monogr. Z.

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kateřina Tmějová

    (1976)

    Metro

    Položka č.: 188873

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:00

    olej, plátno, 2006, 41 x 46 cm, sign. vzadu Tmějová 06

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Helena Vanišová

    Léto na zahradě

    Položka č.: 189082

    Vyvolávací cena: 1.450 CZK (58 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:01

    olej, lepenka, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.450 CZK (58 €)

  • Helena Vanišová

    Podvečer

    Položka č.: 189083

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:02

    olej, sololit, 22 x 22 cm, sign. PD H. Vanišová, rám, vzadu autorský štítek spopisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Dušan Urbaník

    Zakleté srdce

    Položka č.: 189088

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:03

    lept, mezzotinta, 1991, 8,5 x 6 cm, sign. DU Urbaník 1991

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jitka Štenclová

    Jízda městem II.

    Položka č.: 189092

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:04

    olej, plátno, 2005, 20 x 30 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jitka Štenclová

    Jízda městem I.

    Položka č.: 189094

    Vyvolávací cena: 7.200 CZK (288 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:05

    olej, plátno, 2005, 40 x 20 cm, sign. PD Jitka Štenclová 2005, rám, studium u A. Vitíka na SUPŠ v Praze, žákyně prof. B. Felcmana a doc. M. Vaňkové na VŠUP, členka Nového sdružení pražských umělců, Umělecké besedy

    Aktuální cena: 7.200 CZK (288 €)

  • Karel Pobříslo

    (1964)

    No. 100426-02

    Položka č.: 190909

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:06

    digitální laserový tisk, 2010, 38 x 26,5 cm, sign. PD K. Pobříslo, č. 1/30, absolvent Slezské univerzity oboru Tvůrčí fotografie, věnuje se také malbě a grafice v počítačovém ztvárnění

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Potemnělý les (Ex libris VG)

    Položka č.: 191002

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:07

    lept, 10,5 x 8 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Ivana Lomová

    Narozeniny

    Položka č.: 191019

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:08

    litografie, 1997, 35 x 31 cm, sign. PD Ivana Lomová 1997, č. 16/45, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ladislav Kuklík

    Akt III.

    Položka č.: 191033

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:09

    kombinovaná technika, papír, 2009, 18 x 17 cm, sign. DU L. Kuklík, autorský tisk, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191084

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:10

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 18/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jana Reinerová

    Tunis

    Položka č.: 191085

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:11

    litografie, 9,5 x 13 cm, sign. DU Jana Reinerová, č. 25/38, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Olga Vychodilová

    Oko

    Položka č.: 191102

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:12

    lept, papír, 2008, 7 x 6,5 cm, sign. DU Olga Vychodilová, č. 29/100, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Petr Šmaha

    Babel II.

    Položka č.: 191103

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:13

    litografie, 1999, 19,5 x 16 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, č. 28/45, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Šmaha

    Babel I.

    Položka č.: 191104

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:14

    litografie, 1999, 19,5 x 16 cm, sign. PD Petr Šmaha 99, č. 26/45, studium ŠUŘ v Brně, žák prof. Jiroudka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, sdružení Kontrast, Lipany a Nové sdružení

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Ohňostroj

    Položka č.: 191108

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:15

    akvatinta, 10 x 6,3 cm, sign. DU P. Melan, č. 78/100, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Břetislav Charwot

    Květ

    Položka č.: 191128

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:16

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/5, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Položka č.: 191129

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:17

    dřevoryt, 2002, 11 x 8,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 2/6, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Břetislav Charwot

    Bez Názvu

    Položka č.: 191130

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:18

    dřevoryt, 2002, 11 x 7,5 cm, sign. PD B. Charwot 02, č. 1/8, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Marie Michaela Šechtlová

    Věž

    Položka č.: 191131

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:19

    suchá jehla, 8 x 6 cm, sign. DU M.M.Šechtlová, aut. tisk, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Jiří Kasal

    (1933)

    Klarinetista

    Položka č.: 191140

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:20

    suchá jehla, 2006, 14,5 x 10,5 cm, sign. PD Jiří Kasal 06, č. 43/50

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Herbert Kizsa

    Hrad

    Položka č.: 191143

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:21

    lept, 1980, 11 x 9,5 cm, sign. PD H. Kizsa, autorský tisk

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí VIII

    Položka č.: 191145

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:22

    hlubotisk, 2005, 8 x 6 cm, sign. DU Jan Kavan MMV, č. 35/50, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Kavan

    Zakletí V

    Položka č.: 191146

    Plánované ukončení: 25. 06. 2019 16:23

    hlubotisk, 2002, 10 x 9 cm, sign. DU Jan Kavan MMII, č.94/100, žák prof. A. Strnadela, J. Trnky a Z. Sklenáře na VŠUP v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)