Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • V. Kadlec

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 178757

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:00

    voskovky, papír, 1970, 29,5 x 41,3 cm, sign. PD Kadlec 70, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Ulrich

    Chrám sv. Víta

    Položka č.: 217498

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:02

    litografie, 1946, 16 x 16 cm, sign. LD A. Ulrich 46, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kompozice

    Položka č.: 219851

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:04

    dřevoryt, 1964, 20,5 x 38,5 cm, sign. NU Liesler 64, č. 34/160, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Antonín Procházka

    (1882-1945)

    Dámský čtenářský kroužek

    Položka č.: 219876

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:06

    litografie, 38 x 16,5 cm, PD značeno na kameni AP, Antikvariát Ostrovní, studium na UMPRUM v Praze, žák prof. Schwaigra na AVU

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Konůpek

    (1883-1950)

    Alois Dyk PF 1935

    Položka č.: 220229

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:08

    lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220260

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:10

    litografie, 13,2 x 18,5 cm, sign. PD mHolý, č. 96/200, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Zrání

    Položka č.: 220277

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:12

    lept, 10,7 x 14,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Pitrmann

    (1911-1986)

    Žně

    Položka č.: 220278

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:14

    lept, 10,5 x 13,2 cm, sign. PD Pitrmann, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Krajina

    Položka č.: 220296

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:16

    litografie, 13 x 18 cm, sign. PD MHolý, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Pustá krajina

    Položka č.: 220297

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:18

    litografie, 1967, 13 x 18,5 cm, sign. PD MHolý 67, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Socha

    Položka č.: 220308

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:20

    lept, 19,5 x 15,4 cm, sign. PD K. Štěch, Antikvariát Ostrovní, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Josef Kašpar

    (1915-1997)

    Podnos

    Položka č.: 220317

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:22

    ocelorytina, 16,6 x 8,7 cm, sign. DU L.J. Kašpar, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arno Naumann

    (1887-1959)

    Fontána

    Položka č.: 220318

    Vyvolávací cena: 180 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:24

    lept, 14,8 x 18,6 cm, sign. PD Ar. Naumann, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 180 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Hašková

    (1946)

    Žena se psem

    Položka č.: 220325

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:26

    dřevoryt, 1977, 21 x 14,1 cm, sign. PD Kašková 1977, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Holas

    (1910-1990)

    Francie

    Položka č.: 220328

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:28

    litografie, 6,8 x 20,5 cm, sign. PD Ota Holas, č. 57/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Obrovského a K. Mináře na AVU v Praze, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců, Sdružení výtvarných umělců slezských v Opavě, SČSVU, SČVU

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marie Michaela Šechtlová

    (1952)

    Z Itálie

    Položka č.: 220341

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:30

    lept, 1974, 6,3 x 19,5 cm, sign. PD M. Šechtlová 74, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné u L. Jirky a V. Kytky, žákyně prof. Sklenáře, J. Anderleho a J. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Štika

    (1898-1975)

    Tiskárna

    Položka č.: 220342

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:32

    dřevoryt, 1935, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD K. Štika 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, studium profesury kreslení, modelování a geometrie na FF UK, člen a předseda SČUG Hollar, člen UB

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Dvojice

    Položka č.: 220352

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:34

    linoryt, 24 x 19 cm, sign. DU ABeran, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohdan Lacina

    (1912-1971)

    Portrét muže

    Položka č.: 220364

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:36

    dřevoryt, 28 x 20,5 cm, sign. DU B. Lacina, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a J. Sejpky na VŠUP v Praze, člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Moravského sdružení výtvrných umělců

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Přikryl

    (1928)

    Beethoven

    Položka č.: 220366

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:38

    litografie, 1977, 20 x 17 cm, sign. DU Přikryl 77, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Krejčová

    (1946)

    Kašna v dešti

    Položka č.: 220372

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:40

    linoryt, 12,7 x 22,7 cm, sign. DU J. Krejčová, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Múza

    Položka č.: 226140

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:42

    dřevoryt, 33,5 x 32 cm, sign. PD C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Brada

    Jestřáb

    Položka č.: 226151

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:44

    lept, 17,8 x 13,3 cm, sign. PD K. Brada, PD značeno v desce KB, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Bružeňák

    PF 76 Mirko Riedl

    Položka č.: 226154

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:46

    litografie, 1975, 23,5 x 14,5 cm, sign. PD Bružeňák 75, č. 34/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Satyr

    Položka č.: 226162

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:48

    litografie, 32,5 x 24,8 cm, sign. LD Olga Čechová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Dřevaři

    Položka č.: 226196

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:50

    lept, 34,3 x 27,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, č. 63/80, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Žena s květinami

    Položka č.: 226197

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:52

    linoryt, 37,2 x 24 cm, sign. PD Petr Dillinger, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Matka s dítětem

    Položka č.: 226199

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:54

    linoryt, 23,2 x 39,5 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Kupky sena

    Položka č.: 226267

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:56

    litografie, 1957, 19 x 30 cm, sign. PD MHolý 57, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Janků

    (1916)

    Poutník na koni

    Položka č.: 226292

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2024 14:58

    dřevoryt, 1978, 22,5 x 17,8 cm, sign. PD M. Janků 1978, č. 19/90, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook