• Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Jízdní hlídka v dešti

    Položka č.: 217051

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:00

    lept, 12,3 x 13,6 cm, sign. PD A. J. Alex, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Bahner

    Lesní říčka

    Položka č.: 225390

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:05

    olej, plátno, 1955, sign. PD J. Gahner, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 229875

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:10

    tuš, uhel, papír, 1986, 30,8 x 23,5 cm, sign. LD Bělocvětov 86, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt mladé ženy

    Položka č.: 204207

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:15

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Vychrtlý pes

    Položka č.: 204202

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:20

    uhel, papír, 21 x 29,7 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Olga Beráková - Vetchá

    (1908-1996)

    Barokní statek

    Položka č.: 234177

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:25

    litografie, 32 x 51 cm, sign. PD Olga Beráková, prémie Jednoty umělců výtvarných v Praze, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Nechleby, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, členka Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jan Blaha

    (1961)

    Les

    Položka č.: 199471

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:30

    mezzotinta, 78,3 x 49,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlastislav Boháč

    (1922-2014)

    Krajina se zříceninou hradu (Rabštejn?)

    Položka č.: 212651

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:35

    olej, sololit, 32 x 41,8 cm, monogr. LD VB, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Hanuš Bohman

    (1903-1980)

    Hastrman

    Položka č.: 216796

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:40

    akvarel, uhel, papír, 32,5 x 22 cm, sign. PD HB 53, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Oldřich Michael Brož

    (1908-1995)

    Sluneční den

    Položka č.: 215140

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:45

    akvarel, papír, 38 x 78 cm, sign. LD O. M. Brož, rám, na zadní straně štítek s popisem a razítko čfvu, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u J. Pavelka a A. Bouse, poté ČVUT a VŠUP u E. Weidlicha, člen Sdružení pražských výtvarných umělců a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • M. Bušek

    Vítkovice - Vysoké pece

    Položka č.: 204016

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:50

    akvarel, tuš, papír, 9 x 13,9 cm, sign. PD M. Bušek, pohlednice, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Dohnal

    (1912)

    Děvče z Moravy

    Položka č.: 223375

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 15:55

    pastel, uhel, křída, papír, 1944, 38,5 x 31,5 cm, sign. PD J. Dohnal 1944, rám, na zadní straně popsáno, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Hv. Hayny

    V přístavu

    Položka č.: 221740

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:05

    uhel, papír, 1950, 31,5 x 51 cm, sign. LD Hv. Hayny 1950, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Položka č.: 226255

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:10

    frotáž, papír, 1965, 46 x 37 cm, sign. PD VHejna 65, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6647 Historie příhozu

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Studie dvou postav

    Položka č.: 217035

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:15

    tuš, uhel, ruční papír, 16,5 x 24,5 cm, sign. LD VHejna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Hoffmann

    Pradleny

    Položka č.: 234178

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:20

    akvarel, papír, 32,5 x 28,5 cm, sign. PD Hoffmann, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Antonín Homolka

    (1909-1964)

    Akt dívky

    Položka č.: 228593

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:25

    litografie, 26 x 34,5 cm, sign. PD Antonín Homolka, rám, mírně zvlněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID206 Historie příhozu

  • Jaroslav Horký

    (1914-1985)

    Plující mraky

    Položka č.: 210346

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:30

    tempera, karton, 1965, 30 x 64,5 cm, sign. LD Horký 65, rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Rudolf Jindřich

    (1883-1968)

    Průmyslová krajina

    Položka č.: 226924

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:35

    tužka, papír, 17 x 27 cm, sign. PD R. Jindřich, pasparta, pasparta mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Kremlička?

    Dva ženské akty

    Položka č.: 220013

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:40

    uhel, papír, 78,5 x 60 cm, při okrajích potrhaný papír, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jan Malý?

    Březový háj

    Položka č.: 234179

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:45

    lavírovaná tuš, papír, 1937, 50 x 43 cm, sign. PD J. Malý 1937, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Položka č.: 217036

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:50

    mezzotinta, 15,4 x 12,2 cm, sign. PD Ed. Milén, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Vojenský tábor v Leamingtonu

    Položka č.: 224817

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 16:55

    akvarel, tužka, papír, 18,5 x 24,7 cm, monogramováno PD MK, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze a J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • K. Moravec

    Na Chrudimce v Lánech u Kameniček

    Položka č.: 226408

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:00

    olej, lepenka, 1944, 22 x 30 cm, sign. LD KMoravec44, na zadní straně popsáno autorem, na malbě drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét mladé ženy (Růženy Naskové)

    Položka č.: 229885

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:05

    dřevoryt, 30,2 x 24,5 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Mořská panna

    Položka č.: 223351

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:10

    uhel, papír, 29,2 x 42 cm, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 221690

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Zdeněk Nemastil

    (1879-1942)

    Položka č.: 226418

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:20

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Nákladní lodě, Podskalí 4. 2. 48 ráno

    Položka č.: 234181

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:30

    olej, karton, 25 x 27 cm, sign. PD , rám, na zadní straně popsáno, mírně zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Mořské pobřeží

    Položka č.: 234180

    Plánované ukončení: 22. 04. 2019 17:35

    olej, plátno, 35 x 50 cm, sign. PD , rám, zašpiněná malba, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)