Na Pegasu

    Položka č.: 237918

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:12

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Šváb

    (1906-1999)

    Červenočerná kompozice

    Položka č.: 237919

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:14

    linoryt, 19,7 x 13,5 cm, sign. PD Jaroslav Šváb, antiqari.at Radhošťská, studium malby a grafiky u prof. J. Bendy a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen SČUG Hollar a jeho čestným předsedou, zakladatel Klubu knihy Hollar, člen SVU Aleš, skupiny Bilance, čestný člen Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hora

    Tři figury

    Položka č.: 237920

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:16

    dřevoryt, 1968, 20,2 x 8,1 cm, sign. PD 68, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Lukavský

    (1924-1984)

    Černý koráb

    Položka č.: 237921

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:18

    dřevoryt, 1963, 20 x 10,3 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše, V. Silovského a V. Pukla

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Zjevení Ježíše

    Položka č.: 237922

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:20

    dřevoryt, 20,2 x 15,5 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Bílek

    (1872-1941)

    Jest zaujat krásou vycházejícího slunce

    Položka č.: 237923

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:22

    dřevoryt, 21,6 x 14,6 cm, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Kluk se psem

    Položka č.: 237924

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:24

    akvarel, papír, 28,5 x 20,8 cm, sign. PD Václav Černý, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Černý

    (1872-1947)

    Koně táhnoucí sáně

    Položka č.: 237925

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:26

    akvarel, papír, 19,8 x 29 cm, sign. PD Václav Černý P. , rám, rám odřen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Portrét ženy v klobouku

    Položka č.: 237926

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:28

    heliogravura, 1902, 25,9 x 21,4 cm, sign. LD M. Švabinsky 1902, papírová pasparta, značeno pod grafikou PD: Photogravure R. Paulussen, Wien LD: M. Švabinský fec., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:30

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Gustav Doré

    (1832-1883)

    Dante et Virgile au Tombeau de Farinata

    Položka č.: 237928

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:32

    heliogravura, 23,9 x 19 cm, značeno Pd ve dřevě G. Doré, PD Typ. J. Claye, zašlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:34

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:36

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:38

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Steininger

    Mřížková kompozice

    Položka č.: 237932

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:40

    serigrafie, 1990, 30,5 x 27 cm, sign. PD Ladislav Steihinger 1990, č. 81/230, antiqari.at Radhošťská

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Jarní housle

    Položka č.: 237933

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:42

    lept, 17,2 x 8,7 cm, sign. DU Rolčík, č. 0/5, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Letní housle

    Položka č.: 237934

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:44

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Zimní housle

    Položka č.: 237935

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:46

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 237936

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:48

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:50

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Skály

    Položka č.: 237938

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:52

    lept, 1971, 14 x 19 cm, monogr. PD J. S. 71, papírová pasparta, a.t. , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:54

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Zeman

    Muž a kočka

    Položka č.: 237941

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 22:58

    lept, 18,2 x 11,2 cm, sign. DU Karel Zeman, č. 32/200, PD slepotiskové razítko Lyra Pragensis, antiqari.at Radhošťská, žák Z. Sklenáře

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Milan Bauer

    Hudební skříňka

    Položka č.: 237942

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:00

    lept, 21,5 x 18,2 cm, sign. PD Bauer Milan , č. 12/60, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:02

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Růže

    Položka č.: 237944

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:04

    lept, akvarel, 1997, 32,5 x 28,5 cm, vzadu sign. , č 15/20, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:06

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jan Konůpek

    Husovo kázání

    Položka č.: 237946

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:08

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Plánované ukončení: 19. 09. 2019 23:10

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)