Internetová aukce

V případě zájmu o prohlídku děl z internetové aukce nás prosím kontaktujte na tel.: 224 930 340.

SEZNAM AUTORŮ

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Zapřažené koně

    Položka č.: 237527

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:48

    dřevoryt, 36,4 x 48,5 cm, okraje papíru ořezány až ke grafice,horní okraj grafiky lehce poškoze (špatně odstřiženo), antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Kytice zvadlých růží

    Položka č.: 237528

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:50

    dřevoryt, 30,5 x 39,5 cm, sign PD Jan Rambousek, a. t. , horní okraj papíru pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Dívka ve slámě

    Položka č.: 237534

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:52

    litografie, 20,5 x 29 cm, sign. PD Moravec, č. 4/200, papír lehce zažloutlý, na okrajích je papír mírně pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Z…

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Hejna

    (1914-1985)

    Auta

    Položka č.: 237537

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:54

    litografie, 22 x 28,2 cm, sign. PD, č. 31/50, papír na okraji lehce ztmavlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na Vysoké škole architektury v Praze, studium na École des Beaux Arts v Paříži, člen SVU Mánes, SČUG Hollar, Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Robert Hromec

    (1970)

    Tváře

    Položka č.: 237554

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:56

    laserový tisk, 2008, 12,4 x 9,8 cm, sign. PD Robert Hromec, vydal: D+Gallery, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ján Korkoš

    (1944)

    Cocoon

    Položka č.: 237556

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 20:58

    litografie, 2004, 12,5 x 16,7 cm, sign. PD korkoš Ján 2004, č. 16/43, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929)

    Vesnice

    Položka č.: 237557

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:00

    litografie, 1989, 18 x 26 cm, sign. J. Chudomel 89, č. 16/64, pravý okraj papíru zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům v červené

    Položka č.: 237569

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:02

    linoryt, 1989, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD Pedinov, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joža Úprka?

    Holčička s kloboukem

    Položka č.: 237927

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:04

    barevný dřevoryt, 26 x 18 cm, papír na horním okraji jen velmi nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Kašpar

    (1877-1934)

    Na střeše

    Položka č.: 237929

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:06

    litografie, 17 x 12,7 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Podmořský svět

    Položka č.: 237930

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:08

    lept, 19,5 x 12,5 cm, sign. PD , antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Krištof

    Portrét ženy

    Položka č.: 237931

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:10

    fotografie, 28 x 17,9 cm, sign. PD Krištof Jiří, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Portrét muže

    Položka č.: 237936

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:12

    lept, 24 x 15,2 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/15, zašlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Pohled na vesnici

    Položka č.: 237937

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:14

    pastel, papír, 1963, 22,5 x 31,4 cm, sign. PD, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Březen za kamna vlezem

    Položka č.: 237939

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:16

    akvarel, tuš, papír, 2003, 29,6 x 20,9 cm, monogr. LD L.B, vzadu popsáno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Helena Vendová

    (1963)

    Dutina stromu

    Položka č.: 237940

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:18

    linoryt, 2014, 22 x 32 cm, sign. PD H. Vendová 2014, nalepeno na papíru, č. 5/40, zezadu vepsáno věnování od autorky, nalepena vizitka, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Rytíř

    Položka č.: 237943

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:20

    tužka, akvarel, papír, 24 x 23,5 cm, pokrčený papír, na pravé straně roztržena podlepen páskou, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Krs

    (1890-1962)

    Muž u plotny

    Položka č.: 237945

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:22

    tužka, papír, 23 x 17 cm, sign. LD B. Krs, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šebek

    (1941-1995)

    Z profilu

    Položka č.: 237947

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:24

    pastel, papír, 1995, 29,5 x 42 cm, při horním okraji popsáno autorem, při pravém okraji pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    Akt

    Položka č.: 238084

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:26

    olej, karton, 14,5 x 14 cm, sign. PD B. Ullrych, mírně ohnuté rohy kartonu, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hrad

    Položka č.: 238103

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:28

    akvarel, papír, 13,6 x 18 cm, papírová pasparta, na pravém okraji lehce ušpiněno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Vaňáč

    (1878)

    Prašná brána v Praze

    Položka č.: 238119

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:30

    litografie, 27,3 x 15 cm, sign. PD Otakar Vaňáč, rám, na rámu oděrky, chybí sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Cestou pod stromy

    Položka č.: 238126

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:32

    lept, akvatinta, 12,5 x 8,3, cm, sign. PD P. Šimon, č. 10/99, nepatrně nažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Šimon

    (1920-1958)

    Objev

    Položka č.: 238130

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:34

    dřevoryt, 12 x 7,1 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 238140

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:36

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Xaver Naske

    (1884-1959)

    Portrét ženy (Růžena Nasková)

    Položka č.: 238154

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:38

    linoryt, 1958, 9,8 x 7,5 cm, sign. PD p. f. 1959, natišteno na dvou listu, ve středě přehyb, na papíru malá skvrna mimo tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka na AVU v Praze a H. Schwaigera, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Ullrych

    (1893-1948)

    U řeky

    Položka č.: 238907

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:40

    olej, plátno, 1935, 22 x 18,7 cm, sign. PD B. Ullrych 1935, vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce roztřepené plátno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Obloha (Ex Libris Gerta v. d. Zee)

    Položka č.: 239015

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:42

    lept, 10 x 4,5 cm, sign. PD J. Cheben, e.a., antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Vlna (Ex Libris Vagn Clemmensen)

    Položka č.: 239016

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:44

    lept, 1984, 9,5 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Cheben

    (1936)

    Přízrak (Ex Libris G. Matuszak)

    Položka č.: 239018

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 21:46

    lept, 1984, 9,6 x 4,6 cm, sign. DU J. Cheben 84, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook