• Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    PF 1981

    Položka č.: 189502

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:00

    serigrafie, 1980, 20,2 x 10,5 cm, sign. DU Hořánek 80, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Sourozenci

    Položka č.: 198807

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:01

    kombinovaná technika, 1965, 52 x 34 cm, sign. DU Hořánek 65, č. 7/22, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát

    Položka č.: 198809

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:02

    kombinovaná technika, karton, 84 x 60 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - milenci

    Položka č.: 198810

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:03

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Strom

    Položka č.: 199132

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:04

    lept, 23,8 x 29,8 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Portrét staré ženy

    Položka č.: 200465

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:05

    tuš, papír, 1952, 21 x 15 cm, sign. PN Hořánek 1952, rám, vzadu popsáno, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Gutenberg

    Položka č.: 200698

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:06

    tuš, papír, 1951, 19 x 26 cm, sign. LD Hořánek 1951, rám, vzadu popsáno, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Portrét

    Položka č.: 200850

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:07

    litografie, 36,7 x 25,4 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200851

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:08

    kombinovaná technika, 34,5 x 21,7 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 200852

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:09

    kombinovaná technika, 1962, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Hořánek 1962, č. 8/9, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Kočár při úplňku

    Položka č.: 200855

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:10

    kombinovaná technika, 20 x 11,9 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Rybář

    Položka č.: 200856

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:11

    kombinovaná technika, 32,5 x 54,7 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Kytice ve džbánku

    Položka č.: 200858

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:12

    kombinovaná technika, 52,5 x 34,5 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Lidice

    Položka č.: 202348

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:13

    lavírovaná kresba tuší, 1948, 29 x 40 cm, sign. PD Hořánek 1948, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pobřeží Ligurského moře

    Položka č.: 202349

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:14

    pastel, papír, 1964, 36 x 49 cm, sign. DU Hořánek 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Marinella di Carrara

    Položka č.: 202351

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:15

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Pisa

    Položka č.: 202352

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:16

    pastel, papír, 1964, 36 x 49 cm, sign. LD Hořánek 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Detail soutěžního návrhu mosaiky pro Pardubice

    Položka č.: 202358

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:17

    tempera, papír, 1957, 152 x 152 cm, sign. DU Hořánek 57, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Siréna

    Položka č.: 202422

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:18

    serigrafie, 1981, 40,2 x 31 cm, sign. DU Hořánek, č. 36/46, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Ptáci

    Položka č.: 202423

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:19

    serigrafie, 1981, 49 x 39 cm, sign. DU Hořánek 81, č. 20/43, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - Kuba 58 (Strom)

    Položka č.: 202429

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:20

    kombinovaná technika, 84 x 59,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát - Poprsí dívky

    Položka č.: 202430

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:21

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Staré výstaviště

    Položka č.: 202431

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:22

    akvarel, papír, 1947, 29 x 40,5 cm, sign. PD Hořánek 1947, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Já nejsem já

    Položka č.: 202776

    Vyvolávací cena: 35 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:23

    filmový plakát, 1986, 39,5 x 29 cm, sign. LD v tisku Hořánek 86, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35 CZK (2 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Obrazy, kresba, grafika, plakát k výstavě v Třebíči

    Položka č.: 202777

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:24

    plakát, 64 x 47 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Návrh na plakát

    Položka č.: 202779

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:25

    kombinovaná technika, 29 x 39 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Plakát na výstavu Jaroslav Hořánek - serigrafie v Muzeu v Podkrkonoší Trutnov 1985

    Položka č.: 202780

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:26

    tisk, 58 x 41 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Tvář

    Položka č.: 202781

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:27

    lept, 22,4 x 9,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1925-1995)

    Plakát na výstavu

    Položka č.: 202782

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:28

    serigrafie, 60 x 46 cm, Antikvariát Ostrovní, žák J. Obrovského a V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných, SVU Mánes a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jaroslav Hořánek

    (1995-1995)

    Položka č.: 202783

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 16. 12. 2019 10:29

    kombinovaná technika, 1963, 14,3 x 8,2 cm, sign. DU Hořánek 63, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)