• Zdeněk Seydl

    (1916-1978)

    Koník

    Položka č.: 237213

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:12

    serigrafie, 16,8 x 22,3 cm, sign. PD Seydl, č. 7/20, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • F. Duša

    U kamen

    Položka č.: 237214

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:14

    dřevoryt, 15,8 x 22,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • U. Beck

    Pán na koni

    Položka č.: 237215

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:16

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237216

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:18

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • A. Kretschmer

    Setkání

    Položka č.: 237217

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:20

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Žena v kroji

    Položka č.: 220938

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:22

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Zdeněk Hajný

    Krajina nalezení

    Položka č.: 220941

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:24

    tisk, 2000, 32,5 x 41 cm, sign. DU Zdeněk Hajný, rám, vzadu nalepen autorský štítek s popisem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 221893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:26

    tuš, kvaš, papír, 1987, 36,7 x 24,8 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Olga Čechová

    (1925)

    Položka č.: 223686

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:28

    litografie, 1980, 28 x 18 cm, sign. PD Olga Čechová 80, č. 11/75, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Praha, Klubu ilustrátorů při UVU Praha a Sdružení grafiků Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Přímořská krajina

    Položka č.: 224521

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:30

    tempera, papír, 31 x 43 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 11, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice v přístavu

    Položka č.: 224522

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:32

    fix, akvarel, papír, 30,4 x 42,3 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 9, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Rastislav Naďo

    (1976)

    Kono district

    Položka č.: 224654

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:34

    akryl, karton, 2008, 70 x 97 cm, sign. vzadu Jan Naďo 08, vzadu popsáno

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Richard Šácha

    Kopec

    Položka č.: 224673

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:36

    akryl, plátno, 2009, 85 x 85 cm, sign. LD Šácha 09, vzadu popsáno autorem

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Michal Novotný (MICL)

    (1969)

    Torzo

    Položka č.: 224757

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:38

    litografie, 2012, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 45/100

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Leoš Vysocky

    (1978)

    Stromy v poli

    Položka č.: 224801

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:40

    olej, sololit, 50 x 52 cm, PD monogr. LV

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Leoš Vysocky

    (1978)

    Slunečná silnice

    Položka č.: 224802

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:42

    olej, sololit, 36 x 59 cm, LD monogr. LV

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Pařík

    Tvář

    Položka č.: 225215

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:44

    tuš, akvarel, papír, 23 x 17 cm, papír při pravém okraji zvlněný, ohnutý pravý horní roh, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:46

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Bohumil Ullrych

    Noční koupel

    Položka č.: 225809

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:48

    olej, plátno, 25,9 x 17,4 cm, sign. PD B. Ullrych, při okrajích poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Habada

    Vesnice

    Položka č.: 226245

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:50

    olej, plátno, 56 x 76 cm, sign. PD Habada, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Radko Mašata

    (1933-1999)

    Položka č.: 226392

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:52

    tisk, 53,5 x 37,8 cm, sign. PD R. Mašata, LD věnování: Luce Brouskové srdečně, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska na Univerzitě Palackého v Olomouci, člen Svazu českých výtvarných umělců Ostrava a Unie výtvarných umělců Olomoucka

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Břetislav Polišenský

    Strom v krajině

    Položka č.: 226490

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:54

    olej, sololit, 29 x 60 cm, sign. LD B. Polišenksý, rám, oboustranná malba

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 226630

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:56

    olej, karton, 1936, 16,1 x 12,6 cm, sign. PD B. Ullrych , vzadu popsáno autorem, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Ullrych

    Po koupání

    Položka č.: 226631

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 22:58

    olej, karton, 25 x 19,4 cm, PD razítko: Z pozůstalosti Bohumila Ullrycha, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 226633

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:00

    olej, plátno, karton, 1948, 20,5 x 15,8 cm, sign. LD B. Ullrych 48, při okrajích lehce poškozeno, antiqari.at Radhošťská

  • Joe Muczka

    (1971)

    Býk

    Položka č.: 226739

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:02

    akryl, plátno, 99,5 x 79,8 cm, vzadu nalepen autorský certifikát s podpisem autora, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    Cirkus

    Položka č.: 226744

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:04

    lept, 15,5 x 20 cm, sign. PD V. Silovský, rám, č.41, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    Pro vodu

    Položka č.: 226745

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:06

    lept, 36,2 x 28,8 cm, sign. PD Petr DIllinger, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Anna Dvořáková

    (1924-?)

    Rybník Krejcar

    Položka č.: 226746

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:08

    suchá jehla, 18,5 x 31 cm, sign. PD A. Dvořáková, rám, autorský tisk, vzadu popsáno, razítko Dílo Pardubice, zažloutlý papír, na papíře skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Sušení sítí

    Položka č.: 226754

    Plánované ukončení: 16. 09. 2019 23:10

    litografie, 1982, 15,5 x 38 cm, sign. PD Cyril Chramosta 82, rám, autorský tisk, DU věnování, lehce zažloutlý papír, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)