• Vladimír Antušek

    (1900-1968)

    Položka č.: 241630

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:00

    tempera, papír, 32 x 44,5 cm, sign. PD Antušek 62, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na UPŠ v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv II.

    Položka č.: 244505

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:01

    olej na sololitu, 23,4 x 13,6 cm, sign. LD B, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Juraj Bartók

    Pražský motiv

    Položka č.: 244504

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:02

    olej na sololitu, 13,5 x 23,4 cm, sign. LD B, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Haló - tady Evička

    Položka č.: 205089

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:03

    tuš, papír, 1963, 37,2 x 26,3 cm, sign. LD Bělocvětov 63, při pravém horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Borecký

    (1928-2016)

    Jizbice

    Položka č.: 233236

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:04

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Jan Bulíř

    (1904-1986)

    Závody na Bezdrevu

    Položka č.: 244489

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:05

    lept, akvatinta, 7,2 x 25,5 cm, sign. PD Jan Bulíř, rám, 43/50, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • V. Daněk

    Vesnice

    Položka č.: 241772

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:06

    olej, lepenka, 32,5 x 49 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Ruce

    Položka č.: 184502

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:07

    lept, 11,1 x 8 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Milena Dvořáková

    (1944-1992)

    Muž a žena

    Položka č.: 184501

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:08

    lept, 1976, 16,7 x 10 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 60/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Marta Horáková - Schimerová

    (1911-?)

    Jaro

    Položka č.: 239533

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:09

    olej, plátno, 1980, 65 x 101 cm, sign. PD Marta Horáková, rám, na zadní straně štítek s popisem, mírně zašlá malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Břetislav Jüngling

    (1921-1980)

    Pohled na kostelík

    Položka č.: 193564

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:10

    akvarel, papír, 1962, 41 x 28 cm, sign. LD Jüngling IX. 62, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka a Z. Kratochvíla na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Antický motiv

    Položka č.: 244479

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:11

    dřevoryt, 18 x 9 cm, sign. DU B. Krátký, rám, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zbyněk Kučera

    Pozdní odpoledne u rybníka (rybník Dřevo u J. Hradce)

    Položka č.: 193642

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:12

    litografie, 35,3 x 49,5 cm, sign. PD Zbyněk Kučera 1987, 37/100, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela a J. Malejovského na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Zbyněk Kučera

    Zátočina

    Položka č.: 188720

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:13

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Mácha

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad z Petřína

    Položka č.: 161303

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:14

    litografie, 1955, 37,2 x 28,5 cm, sign. PD Jan Mácha 55, žák prof. Nachtigala na Státní grafické škole v Praze a V. Silovského na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Pohledy na jižní města / Krajina

    Položka č.: 226423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:16

    6x akvarel, papír, 1907-1927, 24 x 16 - 26 x 45 cm, vše monogr. CI, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Dívka s čepcem

    Položka č.: 236787

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:17

    tempera, běloba, tuš, papír, 13,5 x 15 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Na Nových zámeckých schodech

    Položka č.: 237987

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:18

    akvarel, tuš, ruční papír, 49 x 39 cm, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Trofej

    Položka č.: 244478

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:19

    olej, plátno, 13,2 x 12,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Činský motiv

    Položka č.: 221900

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:20

    malba na hedvábí, 28,5 x 25,5 cm, rám, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Domky

    Položka č.: 244510

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:21

    olej, kartonu, 9,8 x 9,8 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Topoly

    Položka č.: 207689

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:22

    litografie, 1944, 25,2 x 39,5 cm, sign. PD Karel Oberthor 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Tmavá ulice

    Položka č.: 202714

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:23

    litografie, 45 x 30,5 cm, sign. PD K. Oberthor , na rozích papíru zbytky lepící pásky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Boubín v zimě

    Položka č.: 199847

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:24

    litografie, 1984, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244439

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:25

    litografie, 1971, 26,8 x 53 cm, sign. DU K. Oberthor 71, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Maják - Litva

    Položka č.: 244440

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:26

    litografie, 1969, 45 x 18 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Zdeněk Rokyta

    (1907)

    Lom

    Položka č.: 124260

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:27

    akvarel, pastel, papír, 70. léta, 37,6 x 51 cm, místy mírně zašpiněný papír, studium na ČVUT v Praze a PedF v Praze a v Brně

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Klečící

    Položka č.: 244485

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:28

    dřevoryt, 14,5 x 15 cm, sign. PD Schoř, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Matky

    Položka č.: 244484

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:29

    akvarel, tuš, papír, 19 x 12,7 cm, sign. PD Schoř, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaromír Schoř

    (1912-1992)

    Rvačka

    Položka č.: 244483

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:30

    akvarel, papír, 13,9 x 12,1 cm, sign. LD Schoř, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na ŠUŘ v Brně, žák prof. J. Obrovského, K. Mináře a V. Nechleby na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)