• Josef Hodek

    (1944-2003)

    Trumpetistka (P.F.1968)

    Položka č.: 232711

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:40

    dřevoryt, 1967, 9,6 x 6,7 cm, sign. PD JosefHodek 67, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    Položka č.: 232713

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:42

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Dívka s můrou

    Položka č.: 232715

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:44

    litografie, 1979, 11,2 x 17,2 cm, sign. DU B. S. Urban, autor použil jako P.F. 1980, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení Purky…

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Sfinga

    Položka č.: 232717

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:46

    litografie, 1973, 17 x 12 cm, DU text autora: P.F. 1974 a srdečně díky za dopis a za milé blahopřání od vzácného přítele - básníka! S mnoha pozdravy a pěkným poručením mil. paní. Tvůj B.S. Urban, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, st…

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emílie Tomanová

    (1933-1994)

    Princezna se lvem (Exl Dr. Ivo Štěpanovský)

    Položka č.: 232738

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:48

    lept, 8,5 x 6,6 cm, sign. PD E. Tomanová, č. 23/50, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Karta

    Položka č.: 232741

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:50

    litografie, 1986, 13,5 x 9,2 cm, sign. PD Kadrnožka, č. 164/200, antiqari.at Radhošťská, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Pražský hrad

    Položka č.: 232743

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:52

    litografie, 9 x 13,5 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 35/60, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jaroslav Chudomel

    Sv. vít

    Položka č.: 232745

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:54

    litografie, 8,3 x 17,6 cm, sign. PD J. Chudomel, č. 64/200, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Katedrála Panny Marie v Antverpách

    Položka č.: 232747

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Petr Dillinger

    (1899-1954)

    U řeky

    Položka č.: 232748

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 19:58

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Karlův most

    Položka č.: 232889

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:00

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Pavel Kopp

    Praha - Židovský hřbitov

    Položka č.: 232890

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:02

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • F. Dobruský

    Podled na Malou Stranu

    Položka č.: 232892

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:04

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jana Reinerová

    Hradčanské náměstí

    Položka č.: 232967

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:06

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Jana Reinerová

    Zasněžené radniční schody

    Položka č.: 232973

    Vyvolávací cena: 10.800 CZK (432 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:08

    Aktuální cena: 10.800 CZK (432 €)

  • Jana Reinerová

    Klasika (Karlův most)

    Položka č.: 232974

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:10

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:12

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv 8: Andělé strážící údolí

    Položka č.: 233037

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:14

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Judy Garland

    Položka č.: 233038

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:16

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Ce-tung

    Položka č.: 233039

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:18

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Chadima

    Rybář

    Položka č.: 233086

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:20

    litografie, 1966, 12 x 16,5 cm, sign. PD Chadima 66, pasparta, č. 11/100, pasparta lehce zašpiněna, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 233098

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:22

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Oto Kutschera

    Venkovské stavení

    Položka č.: 233109

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:24

    olej, plátno, 56 x 80 cm, sign. DU O. Kutschera, rám, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jaroslav Černý

    (1904-1984)

    Růžová oblaka

    Položka č.: 233251

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:26

    olej, karton, 24,5 x 51 cm, sign. LD Černý, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • P. Kotík?

    Zahrada

    Položka č.: 233400

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:28

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Josef Liesler

    Dvojice

    Položka č.: 233427

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:30

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Josef Liesler

    Muž v kroji

    Položka č.: 233430

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:32

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29 cm, sign. PU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Josef Liesler

    Děvče

    Položka č.: 233431

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:34

    pastel, akvarel, papír, 1956, 31 x 21,5 cm, sign. LU Liesler, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Chlapec

    Položka č.: 233432

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:36

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. LU Liesler, volně podle Ferenzyho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

  • Josef Liesler

    Muž ve vestě

    Položka č.: 233433

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 20:38

    pastel, akvarel, papír, 1956, 42 x 29,5 cm, sign. PU Liesler, volně podle M. Minkacziho, papír zašpiněn, při okrajích lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu