Internetová aukce

Dražené položky pochází z nabídky Antikvariátu Radhošťská. Díla je možné připravit k nahlédnutí po předchozí domluvě. Kontaktujte prosím pracovníky antikvariátu na tel: +420 734 258 869 nebo emailem info@antiqari.at.

SEZNAM AUTORŮ


  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou (Slovenia)

    Položka č.: 216330

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 13:50

    tužka, papír, 1888, 9,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojščica na Istrii (Slovenia)

    Položka č.: 216331

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 13:55

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Chalupa u Ptuje (Slovenia)

    Položka č.: 216332

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:00

    tužka, akvarel, papír, 1889, 10,5 x 16,5 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vápenka nad Trbižem (Slovenia)

    Položka č.: 216333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:05

    tužka, papír, 1889, 10 x 16 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mužský akt s předpaženou levicí

    Položka č.: 221221

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:10

    uhel, papír, 1902, 62 x 47 cm, sign. PD LKuba, Mnichov, rám, vzadu: Akt ženy, 58 x 30, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Horní Gorje u Bledu (Slovinsko)

    Položka č.: 222398

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:15

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vřeteno z Kijeva u Kninu (Dalmácie)

    Položka č.: 222399

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:20

    tuš, papír, 1890, 24 x 7 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ulice z vychodní části Černomelju; Běloukrajinské děvče trhá fazole

    Položka č.: 222400

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:25

    tužka, papír, 1888, 16,5 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vyšívání na punčochách

    Položka č.: 222401

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:30

    tuš, papír, 1890, 6 x 10 cm, sign. PD LKuba 1890, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Končarica čili daščica

    Položka č.: 222402

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:35

    tuš, papír, 1890, 9 x 5 cm, sign. DU LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pásový ornament na punčochách

    Položka č.: 222403

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:40

    tuš, papír, 1890, 5 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 222404

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:45

    tužka, papír, 1880, 7 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nehvizdy (Boží muka u Nehvizd)

    Položka č.: 222405

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:50

    tuš, papír, 1937, 14 x 10 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na kalvárii

    Položka č.: 222407

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 14:55

    tužka, papír, 1882, 11 x 15 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pivovar v Pecce

    Položka č.: 222408

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:00

    tužka, papír, 1880, 11 x 16 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Zámek v Javornice

    Položka č.: 222409

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:05

    tuš, papír, 1932, 11,5 x 18,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pod šancemi v Březnici

    Položka č.: 222410

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:10

    tužka, papír, 1917, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 1917, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Spodek končarice

    Položka č.: 222411

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:15

    tuš, papír, 1890, 13 x 9 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nová Gradiska

    Položka č.: 222412

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:20

    tužka, papír, 1889, 10,5 x 15,5 cm, sign. PD LKuba 30/8 89, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Na Skuoci u Poděbrad

    Položka č.: 222413

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:25

    tužka, papír, 1897, 14 x 19 cm, sign. DU LKuba 1897, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Místo odpočinku v Dukle

    Položka č.: 222414

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (136 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:30

    tužka, papír, 1890, 17 x 11 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Římské vykopávky Rovinského v Dukle (Černá hora)

    Položka č.: 222415

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:35

    tužka, papír, 1890, 11,5 x 18 cm, sign. PD LKuba 13/5 90, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ukrajinský mlýn

    Položka č.: 222416

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:40

    tužka, papír, 1886, 12 x 21 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Světnice v Sitariji Slovinské na Višarji

    Položka č.: 222417

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:45

    tužka, papír, 1889, 18 x 26 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Michalovice

    Položka č.: 222418

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:50

    tužka, papír, 1879, 11,5 x 19,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pec u Sesvete

    Položka č.: 222419

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 15:55

    tužka, papír, 1889, 11 x 17 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Z Kutné hory: v údolí Páchu (pod sv. Barborou)

    Položka č.: 222421

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 16:00

    tužka, papír, 1884, 8,5 x 15,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pohled do dálky

    Položka č.: 225122

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 16:05

    uhel, papír, 1895, 58 x 39 cm, sign. PD LKuba 1895, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 225619

    Vyvolávací cena: 56.000 CZK (2.240 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 16:10

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 56.000 CZK (2.240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Před Džamijí v Tatar - Pazardžiku

    Položka č.: 229166

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 15. 01. 2019 16:15

    olej, lepenka, 1927, 28 x 20,5 cm, sign. LD LKuba 1927, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook