• Jaroslav Fanta

    (1919-?)

    Lesní interiér

    Položka č.: 178982

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 13:50

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Růže

    Položka č.: 179012

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 13:55

    ocelorytina, 6,8 x 18,1 cm, sign. PD nečitelně, č. 1/31, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

  • Jolanta Lysková

    (1939)

    Kouzelný král

    Položka č.: 179017

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:00

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Emanuel Ranný st.

    (1913-2008)

    Gambrinus

    Položka č.: 179083

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:05

    lept, 19,5 x 10,7 cm, sign. PD Em. Ranný, rám, zažloutlý papír, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Dillingera a T. F. Šimona, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Jiří Kayser

    (1918)

    Koncert

    Položka č.: 179097

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:10

    litografie, 1964, 9,3 x 20,3 cm, sign. PD J. Kayser 64, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Chramosta

    (1908-1992)

    Sedlák a čert

    Položka č.: 179111

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:15

    litografie, 1969, 19,5 x 13,5 cm, sign. LD Cyril Chramosta, pasparta, č. 14/30, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Ota Janeček

    Zasněná

    Položka č.: 179151

    Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:20

    suchá jehla, 6 x 4,2 cm, sign. DU Ota Janeček, pasparta, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Alois Moravec

    Hudebníci

    Položka č.: 179177

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:25

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jan Honsa

    (1876-1937)

    Dívka s kyticí

    Položka č.: 180440

    Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:30

    mědirytina, 5 x 4 cm, sign. PD J. Honsa, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 130 CZK (6 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Strom

    Položka č.: 180441

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:35

    lept, 6,2 x 4,7 cm, sign. PD K. Šafář, č. 66/70, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Objekt

    Položka č.: 180447

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:40

    litografie, 1983, 9,5 x 7,4 cm, sign. PD Ctirad Stehlík 83, č. 122/200, Antikvariát Ostrovní, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Alena Laufrová

    Položka č.: 180449

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:45

    lept, 12,7 x 9,7 cm, sign. PD A. Laufrová, č. 14/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Položka č.: 180459

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:50

    litografie, 10,3 x 8 cm, sign. PD Ranný, č. 107/125, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Emanuel Ranný ml.

    Položka č.: 180461

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 14:55

    suchá jehla, 10,2 x 7,5 cm, sign. PD Ranný, č. 24/90, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Petr Melan

    (1947-2009)

    Lev s klubíčkem

    Položka č.: 180497

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:00

    lept, 15,3 x 10,4 cm, sign. PD P. Melan, pasparta, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Poláška, J. Mahelky, J. Trnky, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Václav Jahanus

    Zamilovaná krajina

    Položka č.: 180498

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:05

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Josef Weiser

    (1914-1994)

    Kytička

    Položka č.: 180501

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:10

    dřevoryt, 11,6 x 7,3 cm, sign. LD JWeiner, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. V. Mokrého, J. Vydry, F. Buriana a J. Zrzavého na PedF UK v Olomouci

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Josef Dlabal

    (1920-2004)

    Letní krajina

    Položka č.: 180822

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na poli

    Položka č.: 180852

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:20

    litografie, 17,5 x 26,5 cm, PD značeno na kameni VojtS., rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Hraba

    Kapr

    Položka č.: 180854

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:25

    linoryt, 11,2 x 20,2 cm, sign. PD V. Hraba, rám, č. 184/200, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Lesní bystřina

    Položka č.: 180893

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:30

    litografie, 1943, 47 x 33 cm, sign. PD J. Kadeřábek 1943, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Letní navečer

    Položka č.: 180906

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:35

    litografie, 1943, 36 x 44 cm, LD značeno na kameni Voj Sedláček, prémie Umělecké besedy na rok 1943, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vilma Vrbová

    (1905-1993)

    Chlapec

    Položka č.: 181726

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:40

    serigrafie, 1987, 32 x 25 cm, sign. PD Vilma Vrbová 87, autorský tisk, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    der Prager Bahnhof

    Položka č.: 185300

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2017 15:45

    rytina, 11,2 x 17 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Josef Istler

    (1919-2000)

    Postava

    Položka č.: 186254

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:00

    lept, 1994, 12 x 7,2 cm, sign. PD istler 94, č. 64/70, Antikvariát Ostrovní, žák německého malíře Waltera Höfnera, člen skupiny Cobra (Belgie a Francie), člen surrealistické Skupiny RA, SČUG Hollar a Společnosti K. Teiga

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Max Schenke

    (1891-1957)

    Touha

    Položka č.: 186392

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:05

    lept, 14,1 x 10,7 cm, sign. PD Max Schenke, č. 3/24, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Stuchlík

    Perpetum mobile

    Položka č.: 186415

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:10

    lept, 2003, 19,6 x 15,5 cm, sign. PD M. Stuchlík 2003, č. 7/50, Antikvariát Ostrovní, studium užité grafiky na SOŠ výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Slovenská krajina se stromy

    Položka č.: 186515

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:15

    litografie, 1961, 9,5 x 13,9 cm, sign. PD MŠvabinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v P…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Procházka

    Letní bouře

    Položka č.: 186594

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:20

    olej, sololit, 1955, 21,5 x 29 cm, sign. PD JaPro 55, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaroslav Majer

    (1926-1984)

    Pohled na Pražský hrad

    Položka č.: 186635

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 01. 08. 2017 10:25

    lept, 9 x 8,1 cm, sign. PD JMajer, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)