• Václav Bláha st.

    (1922)

    Slza

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (347 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 9.000 CZK (347 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Pozorovatel

    Položka č.: 422

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (231 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 6.000 CZK (231 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Přelivy

    Položka č.: 420

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Tíseň 1

    Položka č.: 418

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (289 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 7.500 CZK (289 €)

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Trojúhelník

    Položka č.: 397

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Václav Bláha st.

    (1922)

    Terč

    Položka č.: 395

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

  • Jiří Anderle

    List z Komedie č. 9

    Položka č.: 19571

    Vyvolávací cena: 7.900 CZK (304 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lept, 1968, 15,8 x 13,4 cm, sign. PD Anderle 1968, autorský tisk, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.900 CZK (304 €)

  • Ivan Komárek

    Na pláži

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (39 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 1991, 21 x 30 cm, sign. DU I. Komárek, DU razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (39 €)

  • Ivan Komárek

    Připravená

    Položka č.: 232

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 2008, 21 x 30 cm, sign. PD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Ivan Komárek

    Siesta

    Položka č.: 225

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    kombinovaná technika, papír, 2001, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, PD razítko Ivan Komárek, žák prof. J. Smetany na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Nového sdružení pražských umělců

  • Rudolf Němec

    (1936-2015)

    Hlava z temnot

    Položka č.: 19526

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (174 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.500 CZK (174 €)

  • Michal Ranný

    (1946-1981)

    Pole

    Položka č.: 19419

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 16,3 x 13 cm, PD monogr. MR, rám, žák prof. F. Jiroudka a J. Johna

  • Petr Štengl

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (154 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 4.000 CZK (154 €)

  • Robert Hliněnský

    (1908-1979)

    Jezero

    Položka č.: 19417

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (462 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akvarel, papír, 1968, 18 x 28 cm, sign. PD R. Hliněnský 1968, rám, studium na ŠUŘ v Brně a na soukromé škole H. F. Wacha tamtéž, člen SVU Aleš, Bloku výtvarných umělců, Skupiny M a tvůrčí skupiny Parabola

    Aktuální cena: 12.000 CZK (462 €)

  • Jiří Načeradsky

    Muž a žena

    Položka č.: 19525

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (385 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 2000, 41,8 x 29,5 cm, sign. DU Načeradský 2000, oboustranná kresba, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (385 €)

  • František Kaláb

    (1908-1950)

    Artisté

    Položka č.: 19416

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (693 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    lavírovaná kresba tuší, 1938, 37 x 23,3 cm, sign. PN Kaláb 38, rám, žák prof. J. Bendy a O.Nejedlého, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, SVU Mánes a KVU Aleš

    Aktuální cena: 18.000 CZK (693 €)

  • Bohumil Ullrych

    Sedící děvče

    Položka č.: 204857

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:00

    tužka, kvaš, papír, 1935, 19 x 15,5 cm, sign. LD B. Ullrych 35, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie na mlatě

    Položka č.: 204858

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:03

    tužka, akvarel, papír, 1937, 18,5 x 13 cm, sign. PD B. Ullrych 1937, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, pokrčený papír, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Bohumil Ullrych

    Studie aktu

    Položka č.: 204859

    Vyvolávací cena: 800 CZK (31 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:06

    tužka, kvaš, papír, 1943, 38 x 29 cm, sign. PD B. Ullrych, nalepeno na kartonu, vzadu popsáno, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expoz…

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Bohumil Ullrych

    Dívky (Konvolut 6 kreseb)

    Položka č.: 204860

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:09

    tužka, kvaš, papír, 1924, sign. Ullrych 24, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v B…

    Aktuální cena: 800 CZK (31 €)

  • Bohumil Ullrych

    Ženy (Konvolut 3 kreseb)

    Položka č.: 204861

    Vyvolávací cena: 700 CZK (27 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:12

    tužka, kvaš, papír, 1926, sign. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii Ludvíka Kuby v B…

    Aktuální cena: 700 CZK (27 €)

  • Bohumil Ullrych

    Položka č.: 204862

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:15

    akvarel, papír, 1926, 20, x 16,7 cm, sign. PD B. Ullrych 26, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v Galerii…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Bohumil Ullrych

    Odpočívající ženy

    Položka č.: 204863

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:18

    tužka, akvarel, papír, 1928, 19 x 28,5 cm, sign. PD B. Ullrych 28, nalepeno na kartonu, , Narozen ve Velkém Boru u Horažďovic. Malíř, krajinář a figuralista. Své náměty čerpal z okolí Březnice a Příbramska. V letech 1917 - 1934 byl členem Umělecké Besedy. Jeho práce jsou součástí stálé expozice v G…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Josef Waizer

    Národní divadlo

    Položka č.: 204864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:21

    dřevoryt, 8,5 x 12,8 cm, sign. PD JWaizer,

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Soubor pozvánek a poštovních známek

    Položka č.: 204865

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:24

    13x tisk a 2x poštovní obálka, obálky vydala Československá pošta, Praha, 30.5. 1978, , žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID1471 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Tomáš Bím: Obrazy, litografie

    Položka č.: 204866

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:27

    tisk, plakát, 1985, 42 x 31 cm, plakát k výstvě v Galerii Fronta, Praha, 7.-31.3. 1985, při okrajích poškozený papír, , studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID654 Historie příhozu

  • Rudolf Beneš

    (1896-1971)

    Ex libris Marie Jančáková

    Položka č.: 204867

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:30

    dřevoryt, 1944, 7,7 x 5 cm, PD značeno ve štočku B 1944,

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Jaroslava Pešicová: Obrazy

    Položka č.: 204868

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:33

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985, , žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • František Štorek

    (1933-1999)

    František Štorek: Plastiky

    Položka č.: 204869

    Vyvolávací cena: 40 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:36

    tisk, plakát, 1985, 31 x 21,8 cm, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 5.-29. prosince 1985,

    Aktuální cena: 40 CZK (2 €)

  • Květa Pacovská

    (1928)

    Květa Pacovská: Dětem

    Položka č.: 204870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 18. 01. 2017 20:39

    tisk, plakát, 1982, 82,5 x 57,5 cm, plakát k výstavě v Galerii Albatros, Praha, 10.2-10.3. 1982, při okrajích lehce pokrčený papír, , žákyně E. Filly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)