• Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Šití

    Položka č.: 134

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 15. 06. 2017 15:00

    uhel, papír, 1899, 42 x 31 cm, sign. PD LKuba 1899, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Studie k ženské podobizně (manželka Olga)

    Položka č.: 133

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    uhel, papír, 56,5 x 39,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Sedící muž na zemi

    Položka č.: 132

    Vyvolávací cena: 3.950 CZK (158 €)

    uhel, papír, 1895, 28,5 x 37 cm, sign. PD LKuba Paříž 1895, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.950 CZK (158 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Samolibá

    Položka č.: 131

    uhel, křída, papír, 1898, 38 x 20,3 cm, sign. PD LKuba 1898, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Ve voseckých lesích

    Položka č.: 130

    Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

    akvarel, tužka, papír, 16,5 x 24 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Muž se rozhlíží

    Položka č.: 129

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    uhel, papír, 1894, 42 x 24 cm, sign. PD LKuba Paříž 1894, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Skála na Páchu u Cimburka

    Položka č.: 128

    tužka, papír, 1880, 20 x 29 cm, sign. PD Kuba Lud. 23.4.1880, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Náves v Nepořicích

    Položka č.: 127

    akvarel, papír, 13,5 x 25,6 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Hrad Sovič nad Postojnou

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vídeňská tetička

    Položka č.: 125

    uhel, papír, 1911, 32 x 29 cm, sign. PD LKuba 3.5.1911, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    V Sedlicích

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    tužka, papír, 1884, 11,7 x 27,8 cm, rám, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vojčišče v Istrii

    Položka č.: 123

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    tužka, papír, 1888, 8,5 x 14,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Brána domku dvacetijitrového ve Volkově

    Položka č.: 122

    tužka, běloba, papír, 1887, 10,5 x 18,5 cm, sign. PD LKuba, rám, zažloutlý, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    uhel, papír, 38 x 31 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Nemluvně

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    uhel, papír, 1905, 37,5 x 27 cm, sign. PD LKuba 1905, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    U Hrozenského přívozu

    Položka č.: 119

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    tužka, akvarel, papír, 1890, 28 x 22,5 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Pácha u Řešeta

    Položka č.: 118

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    tužka, papír, 1880, 17,5 x 31 cm, sing. PD KubaLud, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Vrata v Kluku

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    tužka, papír, 1889, 17,5 x 15 cm, sign. PD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Mlýnská u Bylan

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    tužka, papír, 1880, 18 x 30 cm, sign. PD Kuba Ludvík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Jan Šaloun

    (1870-1946)

    Karel Havlíček Borovský

    Položka č.: 169

    pálená hlína, v. 32 cm, značeno L. Šaloun, místy drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

  • Milena Velíšková, Marie Stáhlíková

    Talíř

    Položka č.: 168

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    sklo, p. 26,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Antonín Bílek

    (1881-1937)

    Tři ženy

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    bronz, 1929, 86 x 59,5 cm, značeno Ant. Bílek 1929

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Konůpek

    Kristus nad sopkami

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    tuš, papír, 1936, 42,5 x 29 cm, sign. PD KPK 36, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Jan Konůpek

    Čas

    Položka č.: 165

    tuš, akvarel, papír, 1943, 27 x 20 cm, sign. PD Konůpek 43, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Konůpek

    Přísaha

    Položka č.: 164

    tuš, papír, 1937, 42 x 28 cm, sign. PD KPK, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Konůpek

    Milotická krajina

    Položka č.: 163

    tuž, akvarel, papír, 1932, 28 x 41,5 cm, sign. LD KPK 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

  • Jan Konůpek

    Orfeus a létající sloupy

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    litografie, 1944, 33,5 x 25 cm, sign. PD Konůpek, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 161

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Cikorka

    Položka č.: 160

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.600 €)

    akvarel, papír, 1899, 70 x 45 cm, rám, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.600 €)

  • Ludvík Kuba

    (1863-1956)

    Neretva u Mostaru

    Položka č.: 159

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    akvarel, papír, 1893, 31,5 x 22 cm, sign. LD LKuba, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)