• Juraj Kovácz

    Červené balonky nesoucí auto

    Položka č.: 832

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:38

    lept, mezzotinta, 1989, 29 x 23,5 cm, sign. PD Juraj Kovácz 1989, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3642 Historie příhozu

  • Juraj Kovácz

    Autoportrét

    Položka č.: 833

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:39

    akvatinta, 35,1 x 29,4 cm, sign. PD Juraj Kovácz 1989, v místě původního rámu mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Labe

    Položka č.: 834

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:40

    lavírovaná tuš, papír, 22,3 x 32,3 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Ryby na talíři

    Položka č.: 835

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:41

    kombinovaná technika, monotyp, 33,3 x 44,6 cm, sign. DU K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štech

    (1908-1982)

    Byrokrat

    Položka č.: 836

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:42

    dřevoryt, 1957, 31,7 x 22,7 cm, sign. PD K. Štech, Prémie kruhu přátel Alšovy jihočeské galerie 1957, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Štěch

    (1908-1982)

    Pěšáci

    Položka č.: 837

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:43

    dřevoryt, 1976, 27,7 x 35,6 cm, sign. PD K. Štěch 1976, č. 30/30, lehce zažloutlý, pokrčený papír, studium grafiky u prof. Z. Kratochvíla na UMPRUM v Praze, žák prof. F. T. Šimona na AVU, člen SČUG Hollar, Sdružení jihočeských výtvarníků

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Vysušil

    (1926-2014)

    Vesnice

    Položka č.: 838

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:44

    litografie, 17 x 40,1 cm, sign. PD K. Vysušil 57, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Nejedlého a K. Mináře na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Asociace volné grafiky, spoluzakladatel uměleckých skupin G7, LG 5 a Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Klaus Moritz

    Ženský akt

    Položka č.: 839

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:45

    litografie, 41,5 x 27 cm, sign. PD K. Moritz, č. 32/50, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    List

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:46

    bromostříbrná fotografie, 19 x 19,2 cm, sign. vzadu L . Postupa, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    Hvězdice

    Položka č.: 841

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:47

    bromostříbrná fotografie, 19,6 x 21 cm, sign. vzadu L . Postupa, antiqari.at Radhošťská, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Strom

    Položka č.: 842

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:48

    suchá jehla, 1981, 24,5 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Stromy

    Položka č.: 843

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:49

    suchá jehla, 1981, 26 x 24 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jandová

    (1938-2008)

    Položka č.: 844

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:50

    suchá jehla, 1982, 22 x 16,7 cm, sign. DU L. Jandová, papír mírně zvlněný, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Marička Klimovičová

    (1927-1993)

    Pražský hrad

    Položka č.: 845

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:51

    suchá jehla, 32,5 x 24,5 cm, sign. PD M. Klimovičová, 4/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Markéta Králová

    Vřes

    Položka č.: 846

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:52

    lept, 40 x 29,8 cm, sign. PD Markéta Králová, č. 5/60, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michal Macků

    (1963)

    Dvojportrét

    Položka č.: 847

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:53

    fotoofset, 20,5 x 25,3 cm

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Milan Entler

    Letní noc

    Položka č.: 848

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:54

    litografie, 28,7 x 15,5 cm, sign. PD Milan Entler, 114/180, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Koutecký

    Hvězda nad vlnami

    Položka č.: 849

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:55

    akryl na sametu, 35,5 x 29 cm, monogr. PD MTK, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4055 Historie příhozu

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 850

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:56

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 851

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:57

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 852

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:58

    strukturální grafika, 31 x 21,6 cm, sign. DU Zeithammel, Antikvariát Dlážděná, absolvent Hellichovy grafické školy, žák prof. Vašáka

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloš Zeithammel

    Položka č.: 853

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 03:59

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Houšť

    Dnes naposled

    Položka č.: 854

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:00

    lept, 23 x 22,5 cm, sign. PD Mir. Houšť, 22/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen Jednoty českých výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Malina

    Král

    Položka č.: 855

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:01

    lept, 2005, 23 x 16,5 cm, sign. PD Malina 05, č. 72/100, žák prof. K. Součka, R. Koláře, člen skupiny Q

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miroslav Malina

    D-Š-B

    Položka č.: 856

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Femme au fauteuil

    Položka č.: 857

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:03

    reprodukce, 50 x 39 cm, vytiskl 1968 Buchheim-Verlag, Feldafing. Printed in Germany. Reproduktionsrechte Cosmopress Genf, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Peter Šobr

    Ikara

    Položka č.: 858

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:04

    lept, 1996, 9,7 x 9,4 cm, sign. PD Šobr, č. 42/90, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Pier Canosa

    Středověké město

    Položka č.: 859

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:05

    3x sítotisk, 2000, 38,5 x 27 cm, vše sign. PD Pier Canosa 2000, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Holý

    (1943-1998)

    Veselá společnost

    Položka č.: 860

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:06

    litografie, 24,5 x 17 cm, sign. DU Stanislav Holý, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Stanislav Pojer

    Poděbrady

    Položka č.: 861

    Plánované ukončení: 28. 04. 2017 04:07

    tempera, papír, 1987, 16 x 20 cm, sign. PD Pojer 87, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)