Dívčí akt

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 80.000 CZK (3.200 €)

    Plánované ukončení: 30. 11. 2017 15:00

    olej, plátno, 90 x 72 cm, rám, dílo ve stylu pařížské školy, pravděpodobně z okruhu Francise Grubera, na zadní straně štítek: Francis Gruber, 1912 - 1948, Nouveau Réalisme, dále na zadní straně tužkou na plátně popsáno: A lami Sima 37/Loi Rucho , Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 80.000 CZK (3.200 €)

  • Emanuel Staněk

    (1862-1920)

    Hradní stráž

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    akvarel, tužka, běloba, papír, 1906, 65 x 37 cm, sign. PD EStaněk, rám, PD připsáno věnování, zašpiněný papír, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

  • Inocenc Šamánek

    (1916-?)

    Vynášení Morany

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    olej, plátno, 102 x 90 cm, sign. PD Šamánek, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Ladislav Kuklík

    V zrcadle

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, akvatinta, 1981, 37,6 x 55 cm, sign. DU L. Kuklík 1981, č. 10/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Ladislav Kuklík

    Ráno

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    lept, akvatinta, 1976, 48,4 x 31,8 cm, sign. PD L. Kuklík 76, č. 21/60, na zadní straně popsáno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marylin Monroe (Růžová varianta)

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    serigrafie, 89 x 89 cm, rám

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Marilyn Monroe (hnědá)

    Položka č.: 321

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    serigrafie (chromogenic print), ruční papír Arches France, 32,5 x 32,5 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, č. 18/100, na zadní straně razítko Art Gallery New York a Leo Castelli New York, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mao Tse Tung

    Položka č.: 320

    serigrafie (chromogenic print), ruční papír Arches France, 1972, 33 x 32,7 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, č. 44/100, na zadní straně razítko Art Gallery New York a Leo Castelli New York, Antikvariát Dlážděná

  • Andy Warhol

    (1928-1987)

    Mick Jagger

    Položka č.: 319

    serigrafie (chromogenic print), ruční papír Arches France, 1975, 40 x 28,5 cm, značeno PD v tisku Andy Warhol, č. 23/100, na zadní straně razítko Art Gallery New York a Leo Castelli New York, Antikvariát Dlážděná

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Obálka s kresbou

    Položka č.: 318

    Vyvolávací cena: 59.000 CZK (2.360 €)

    pastelky, papír, přiložen průvodní dopis. K obálce připojen dopis z aukční síně Kornfeld a Klipsen v Bernu. Původ Obálky s kresbou sahá do počátku 60.let kdy prof. Siblík získal Picassovu litografii od tiskaře, který ve Valoris (Francie) pro Picassa tisknul. Litografie nebyla signována. Po čase prof…

    Aktuální cena: 59.000 CZK (2.360 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Kupka

    Položka č.: 317

    plakát, 63 x 45 cm, plakát k výstavě Kupka - kvaše, akvarely, pastely, 24. května - 24. června 1960, Galerie Karl Flinker 34 rue du Bac Paris , žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Radoslav Kratina

    (1928-1999)

    Položka č.: 327

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    serigrafie, 24,5 x 16,5 cm, sign. PD R. Kratina, č. 6/30, papír při okraji zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Fišárka a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Klubu konkretistů, Tolerance a Nová geometrie

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Matthäus Seutter

    (1678-1756)

    Mapa Čech

    Položka č.: 326

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    mědirytina, kolorováno, 50 x 58 cm, rám

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Volunteer

    Položka č.: 325

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    mědirytina, kolorováno, 35 x 49 cm, rám, prosinec 1794 v Londýně vydal Messrs Stubbs, Turf gallery, Conduit street

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Mambrino

    Položka č.: 324

    mědirytina, kolorováno, 35 x 49 cm, rám, 20. května 1794 v Londýně vydal Messrs Stubbs, Turf gallery, Conduit street

  • Jiří Anderle

    Jaro

    Položka č.: 278

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    olej, plátno, 100 x 70 cm, rám, na zadní straně popsáno a značeno autorem, přiložena kniha Jiří Anderle - Láska za lásku (Radioservis, Praha 2013), kde je na obálce reprodukován obraz Podzim ze stejného autorova cyklu, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen…

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Poslední dražitel: ID3776 Historie příhozu

  • Giorgio Gost

    Slivovice v pryskyřici

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 13.000 CZK (520 €)

    objekt nalepen na plátně, 2016, 37 x 52 cm, sign. vzadu Gost 2016 Slivovice na resina 012026, rám, štítek s popisem v italštině nalepen na přední a zadní straně, přiložen katalog a fotografie s potvrzením pravosti od autora

    Aktuální cena: 13.000 CZK (520 €)

  • Miloslav Hilský

    (1954-1999)

    Břevnovské schody

    Položka č.: 287

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Jan Kohout

    Surrealistický portrét

    Položka č.: 290

    olej, dřevo, 1998, 60 x 44,5 cm, sign. PD J. Kohout 98, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná, autodidakt, člen Skupiny českých a slovenských surrealistů

  • František Králík

    UFO

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    olej, plátno, 1991, 90,5 x 120,5 cm, sign. na zadní straně Králík, rám, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, člen Středočeského sdružení výtvarníků

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Jiří Sodoma

    (1921-2011)

    Postavy

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    tempera, kombinovaná technika, sololit, 117 x 106 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Massimo Salvadori

    92NG3

    Položka č.: 302

    akryl, plátno, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori 92NG3 2017, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen katalog

  • Massimo Salvadori

    4MG23

    Položka č.: 301

    akryl, plátno, 2017, 15 x 15 cm, sign. vzadu Massimo Salvadori 4MG23 2017, rám, vzadu štítek s popisem, přiložen katalog

  • Břetislav Polišenský

    (1939)

    Válka ve Vietnamu

    Položka č.: 300

    olej, plátno, 1974, 110 x 123,5 cm, sign. LD Polišenský 74, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Hofmana, V. Hrocha a R. Wiesnera na Škole umění ve Zlíně

  • Raimund Ondráček

    (1913-2011)

    Dvě dívky

    Položka č.: 299

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    olej, plátno, 1974, 80 x 110 cm, sign. PD Raimund 74, rám, Antikvariát Dlážděná, studium grafiky u prof. P. Dillingera, žák prof. F. Süssera a E. Hrbka na Vyšší škole uměleckých řemesel v Brně, prof. T. F. Šimona, F. Petra a V. Pukla na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 298

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Smutný harlekýn

    Položka č.: 297

    olej, sololit, 80 x 50,3 cm, monogr. PD K. O., na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Jiří Hladík

    Položka č.: 313

    digitální tisk, plátno, 150 x 170 cm

  • Veronika Bromová

    (1966)

    Místa na zemi

    Položka č.: 312

    Vyvolávací cena: 14.500 CZK (580 €)

    c-prints, počítačově upravená fotografie , 134 x 202 cm, rám, žákyně prof. Šalamouna na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 14.500 CZK (580 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice IV.

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    lité laky, plátno, 1991, 69,5 x 51 cm, sign. PD Vincent Venera 91, napínací rám, Vincent Venera alias Svatý Vincent, narozený 1958 (ve skutečnosti strávil na světě už 2 500 let, přerušovaně počínaje Velkým třeskem) je excentrický důchodce a mystik, nejvyšší šéf CIA, Venušan a venerolog, virtuóz na k…

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)