Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Mikuláš čert a anděl

    Položka č.: 232654

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:50

    tuš, akvarel na papíře, 10,5 x 14,5 cm, sign. PD, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vánoční kapr

    Položka č.: 232656

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:52

    suchá jehla, 5 x 9 cm, sign. PD , č 52/70, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tanečnice

    Položka č.: 232726

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:08

    pastel, litografie, papír, 21 x 15,5 cm, PD. monogr. S, pasparta, na papíře hnědá skvrnka, pasparta mítně otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Stařec

    Položka č.: 235025

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 20:54

    tužka, běloba, papír, 22 x 14 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina s hradem

    Položka č.: 235100

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:18

    olej, papír, 18,5 x 22 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 3

    Položka č.: 235385

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:42

    mědirytina, 26,5 x 34,2 cm, papír na okrajích nepatrně pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen Taf. 9

    Položka č.: 235386

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 21:44

    mědirytina, 26,5 x 34,3 cm, papír u horního okraje natržen, pravý dolní roh papíru lehce ušpiněn a pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Seewesen (lodní části)

    Položka č.: 237143

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:16

    mědirytina, 25 x 32,5 cm, na papíru drobné žluté flíčky, na pravém okraji natržen papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237160

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 22:20

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Portrét ženy v šátku

    Položka č.: 226451

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:40

    olej, plátno, 63 x 47,5 cm, místy poškozená malba, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:58

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zur Geschichte der Costüme

    Položka č.: 237161

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:02

    tisk, akvarel, 42 x 34 cm, zažloutlý papír, na okrajích ušpiněn, místy papír lehce otrhán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Contrade di Roma Nemi e Genzano col Lago

    Položka č.: 237162

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:04

    fotografie, 19 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté fleky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Corso VE. E Duomo (Milano)

    Položka č.: 237163

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:06

    fotografie, 17,5 x 24 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Piazza del Popolo dal Pincio. Roma

    Položka č.: 237164

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:08

    fotografie, 18,2 x 24,2 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Roma. Colonna Antonius Pius

    Položka č.: 237165

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:10

    fotografie, 25,5 x 18,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Sorrento

    Položka č.: 237166

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:12

    fotografie, 19,2 x 25 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tomba di Cecilia Melella. Roma

    Položka č.: 237167

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:14

    fotografie, 19,5 x 25,5 cm, nalepeno na papíru, na fotce žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Fontana Trevi

    Položka č.: 237168

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:16

    fotografie, 19,3 x 25,8 cm, nalepeno na papíru, na fotce nažloutlý flek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lohengrin

    Položka č.: 237184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:18

    reliéf, sádra, 25,8 x 19 x 2,7 cm, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jaro v praze

    Položka č.: 237203

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:28

    fotografie, 1963, 20,5 x 29,4 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Já byl strom

    Položka č.: 237204

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 19:30

    fotografie, 1969, 29,5 x 20,3 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Modrá váza

    Položka č.: 239673

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 20:40

    sklo, výška 50 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zasněžené domy

    Položka č.: 241019

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 21:16

    olej, sololit, 34,8 x 48,8 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ulička

    Položka č.: 203214

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:24

    lept, 22 x 15,7, sign. PD, pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena v kroji

    Položka č.: 208764

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:44

    dřevoryt, 18,8 x 12 cm, sign. PD, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 208873

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:48

    dřevoryt, 1937, 20 x 26,3 cm, sign. PD, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Volavky

    Položka č.: 208892

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 22:52

    lept, 19,5 x 23,4 cm, sign. PD, č. 8/100, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Květy

    Položka č.: 215582

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:02

    lept, 1979, 14,5 x 10,3 cm, sign. PD, autorský tisk, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zimní hry

    Položka č.: 218836

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 03. 03. 2020 23:42

    linoryt, 13,3 x 19 cm, LD autorská značka v tisku, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook