Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Ležící Helena

    Položka č.: 206366

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:51

    lept, 6,8 x 12,1 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Boj a pád

    Položka č.: 206364

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2019 18:52

    lept, 6,3 x 11,9 cm, na papíře vodní skvrny nezasahující do tisku, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pražské motivy

    Položka č.: 232957

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 18:32

    soutisk 4 leptů, 10,5 x 14,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pražský hrad

    Položka č.: 232524

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:02

    dřevoryt, 39 x 30,5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pes

    Položka č.: 231345

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:18

    akvarel, papír, 38 x 28 cm, rám, zažloutlý papír, na papíře skvrny, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Světlonoš

    Položka č.: 231323

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 19:30

    lept, 14,5 x 10,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:46

    tužka, akvarel, fix, papír, 19,8 x 14,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**8 Historie příhozu

  • Neznámý autor

    Choceňský tunel

    Položka č.: 228861

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:00

    mědirytina, 10,7 x 14,4 cm, vydal Gottlieb Haase Söhne, lehce zažloutlý, pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Carolinum

    Položka č.: 228857

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:08

    rytina, 11,7 x 8 cm, lehce zažloutlý papír, při okrajích skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Krajina

    Položka č.: 228855

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:10

    tužka, papír, 21,2 x 39 cm, lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Žena s loutnou

    Položka č.: 228843

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:14

    tužka, papír, 13,5 x 9,5 cm, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Obilné pole

    Položka č.: 228830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:34

    olej, plátno, 33,5 x 78 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kytice v okně

    Položka č.: 234904

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:16

    dřevoryt, 42,5 x 31 cm, papír na rozích pokrčen, levý okraj papíru otřepen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ľudový motív

    Položka č.: 234900

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 22:20

    výšivka, plátno, 34,5 x 13 cm, pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Atelier K. Dudešek

    Položka č.: 228512

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:44

    litografie, 1944, 11,1 x 16,6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Afričan (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228508

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:48

    lept, 6,5 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Ptáček (Ex Libris Jar. Černý)

    Položka č.: 228507

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 18:50

    lept, 6,7 x 5 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Vesnice na kopci

    Položka č.: 226785

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 19:36

    olej, překližka, 24,5 x 32 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Čtenář (Ex libris Dr. Karel Skála)

    Položka č.: 223990

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:16

    lept, 1942, 13 x 5 cm, NU značeno v desce J. V. 42, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Jezdec (Ex libris Pepk Džus)

    Položka č.: 223989

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:18

    zinkografie, 7,8 x 6 cm, zažloutlý, lehce zašpiněný, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Klavírista (Ex libris Zvukoslav Stehlíček)

    Položka č.: 223988

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:20

    dřevoryt, 9,5 x 4,2 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Malíř (Ex libris Bohumil Hradečný)

    Položka č.: 223986

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 20:24

    dřevoryt, 10,8 x 8,8 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zdravení Ježíška

    Položka č.: 218860

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:34

    dřevoryt, 9 x 13 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lev fotí

    Položka č.: 213803

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:24

    tempera, papír, 27,5 x 23,5 cm, sign. PD , rám, zažloutlý papír, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Modrá krajina

    Položka č.: 208879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:40

    pastel, papír, 30,4 x 22,3 cm, sign. PD, při okrajích lehce poškozený papír, na papíře drobné skvrnky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Náměstí

    Položka č.: 208864

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:46

    linoryt, 21 x 17 cm, sign. DU, při okrajích poškozený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled z okna

    Položka č.: 208858

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 22:48

    linoryt, 1976, 14 x 12,5 cm, sign. DU, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na kostel

    Položka č.: 208298

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:10

    litografie, 13,2 x 9,3 cm, PD značeno na kameni, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Kompozice

    Položka č.: 204158

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 23:26

    litografie, 31,5 x 27,5 cm, sign. PD , č. 4/20

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook