Úřední dokumenty rodu Kinských

    No.: 680

    Auction price: 1.600 CZK (64 €)

    Planned termination: 26. 11. 2020 15:00

    volné listy, 35 x 22 cm, 50x ručně psaný úřední text, u některých kolek nebo pečeť, podepsány nejspíše J. Kinský, 2. pol. 19. st., velmi pěkný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.600 CZK (64 €)

    Perly Českých Vlastí - vlastenecká hra

    No.: 693

    Auction price: 5.000 CZK (200 €)

    společenská hra, 20 x 24 cm, desková hra. 18 tabulí 235x175 a 90 volných, kulatých žetonů, kompletní hra i s původním návodem, vyd. Vydavatelství Českých her a hraček, nakladatelství J.R. Vilímek v Praze, 1898, rozpadlá krabice ale jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 5.000 CZK (200 €)

    Konvolut aktů

    No.: 734

    Auction price: 1.200 CZK (48 €)

    fotografie, 16,5 x 12 cm, 16x čb. fotografie, bez nakl. Údajů, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.200 CZK (48 €)

    Konvolut aktů

    No.: 732

    Auction price: 2.000 CZK (80 €)

    fotografie, 22 x 13 cm, 31x čb. bromostříbrná fotografie, bez nakl. údajů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.000 CZK (80 €)

    Konvolut aktů

    No.: 731

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    fotografie, 25 x 19,5 cm, 11x čb. fotografie, bez nakl. údajů, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Soubor pornografických fotografií

    No.: 730

    Auction price: 700 CZK (28 €)

    fotografie, 16 x 10 cm, 16x čb. fotografie, bez nakl. údajů, amatérská pornografie, některé fotografie opotřebené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 700 CZK (28 €)

    Soubor aktů

    No.: 727

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    fotografie, 16,5 x 11 cm, 15x bar. fotografie, bez nakl. údajů, soubor volných fotografií, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Žena 1

    No.: 726

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    fotografie, 22 x 15 cm, 15x bar. fotografie, vyd. Pressetex, Ústí nad Labem, 80. léta, Ateliér Servisfoto, soubor fotografií v pův. obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    Neu Deutschland mit seinem ganzen begriff und eingeschlossnen landschaften

    No.: 826

    Auction price: 1.500 CZK (60 €)

    dřevoryt, 26,5 x 34,5 cm, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.500 CZK (60 €)

    Umývání nohou

    No.: 866

    kombinovaná technika (akvarel, tuš), papír, 13,8 x 19,3 cm, rám, pozoruhodná velmi stará kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Romantický výjev

    No.: 864

    sépie, tužka, papír, 20,2 x 17,5 cm, rám, velmi kvalitní kresba z 19. století, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Ježíš na kříži

    No.: 863

    oboustranná malba na pergamenu, 1533, 40 x 33,5 cm, na zadní straně latinský text a tři vyobrazení Kristova požehnání, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Vídeň

    No.: 788

    Auction price: 300 CZK (12 €)

    5x bromostříbrná fotografie, 20 x 27 cm, vyd. Kilophot, Wien, 1913 - 1920, lehce opotřebeno, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (12 €)

    Revue de la Mode (Gazette de la Famille)

    No.: 656

    Auction price: 4.600 CZK (184 €)

    kniha, obs. 47 ručně kolorovaných rytin, ročník 1880: No. 465, 467, 468 a 469 a z ročníku 1881: No. 470-484, 486-511, 513 a 515, polokožená vazba, místy flíčky na listech, rytiny většinou ve velmi dobrém stavu, odřený hřbet desek,

    Current price: 4.600 CZK (184 €)

    Cestovatelské album fotografií

    No.: 786

    Auction price: 600 CZK (24 €)

    album, 24 x 33 cm, cca. 150 čb. fotografií z cestování Evropou automobilem, snímky z Francie a z památníků bojišť první světové války a dalšícz států, cca 20. až 30. léta 20. století, kožené album, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 600 CZK (24 €)

    Povodně 2002

    No.: 785

    Auction price: 1.000 CZK (40 €)

    fotografie, 36 x 27 cm, cca. 108 bar. fotografií nalepených na papíře, 54 listů, vše v kartonových deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (40 €)

    Viribus Unitis - Das Buch vom Kaiser

    No.: 687

    kniha, 45,5 x 36,5 cm, vydal Max Herzig, r. 1900, ražená a zlacená vazba podle návrhu architekta Josefa Hoffmanna, 3 chromolitografické desky od Kolomana Mosera, nespočet textových ilustrací, pův. pevná vazba, 322s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Modlitební knížka

    No.: 690

    kniha, 15 x 9 cm, ručně psaná a kolorovaná modlitební knížka, množstvá bar. orig. ilustrací, český text, r. 1817 uveden nejspíše prvním majitelem, celokožená převazba, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Rukopis s pečetí

    No.: 689

    rukopis, 34 x 21 cm, ručně psaný dokument opotřený voskovou pečetí, r. 1812, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Vždy namluvím si sviňáka..

    No.: 720

    Auction price: 800 CZK (32 €)

    akvarel, tuš, skládačka, 11,5 x 11 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (32 €)

    Sprosťárny

    No.: 718

    Auction price: 500 CZK (20 €)

    19x tisk, 16,5 x 10,4 cm, obrázky včetně textů, mírně poškozené, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (20 €)

    St. Omer v Artois, Francie

    No.: 819

    Platea et Templum Scotorium Viennae

    No.: 813

    LÁbbaye de Port Royal des Champs? Paris

    No.: 812

    Staroměstské náměstí v Praze

    No.: 811

    Auction price: 1.400 CZK (56 €)

    kolorovaná rytina, 18. století, 30 x 37,5 cm, značeno PD: gravé par Nabholtz, zašpiněný papír,

    Current price: 1.400 CZK (56 €)

    Le Chateau de Vincennes prés Paris

    No.: 810

    kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír,

    La Maison Professe des Jesuittes, á Ausbourg

    No.: 809

    kolorovaná rytina, 18. století, 25,4 x 38,5 cm, značeno: á Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, zažloutlý a zašpiněný papír,

    A Vieu of the Hospital Piazza of St. Mari at Florence

    No.: 808

    kolorovaná rytina, 18. století, 23 x 39 cm, DU značeno: Published acording to Act of Parliament August 1760, A Paris chez J. Cherau rue St. Jacques, při okrajích zahnědlý papír,

    Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

    No.: 807

    kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír,

    Vue du Chateau des Jardins de Fontainebleau

    No.: 806

    kolorovaná rytina, 18. století, 20 x 41 cm, mírně zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír,