Bezděz

    Položka č.: 895

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:33

    olej, plátno, 20 x 27 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:34

    litografie na japanu, 18,5 x 14,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Návrh erbu

    Položka č.: 897

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:35

    Múzy

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:36

    olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Cikánka

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:37

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Zbojník

    Položka č.: 900

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:38

    loutka, v. 25,5 cm, pravděpodobně loutka do animovaného filmnu, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Dýmka

    Položka č.: 901

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:39

    tužka, papír, 1942, 27 x 19 cm, PD monogr.

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Položka č.: 902

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:40

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:41

    lept, 9,7 x 13,5 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Ležící akt

    Položka č.: 904

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:42

    olej, karton, plátno, 13,2 x 20,2 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Dívka u vody

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:43

    olej, lepenka, 22,5 x 23 cm, rám

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední večeře Páně

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:44

    kovová plastika, 20 x 34 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Madona s Ježíškem

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:45

    patinovaná sádra, v. 39 cm, mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Akt ženy

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:46

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Vesnička

    Položka č.: 909

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:47

    olej, lepenka, 17 x 21 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Les

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:48

    olej, plátno, 36,5 x 46 cm, rám

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pakůň

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:49

    rohovina, 24 x 7 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Injekce

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:50

    tuš, papír, 13,5 x 18,5 cm

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Položka č.: 913

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 14:51

    tempera, běloba, papír, 42,5 x 45 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Dívka v negližé

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    malba na porcelánu, miniatura, 4,8 x 4 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Portrét dámy

    Položka č.: 1

    malba na porcelánu, miniatura, 8,2 x 6,5 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Měšťanský pár

    Položka č.: 406

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    2x olej, karton, 32 x 24 / 32,5 x 24 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

    Pelikán s hadem

    Položka č.: 417

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    akryl, plátno, 80 x 70 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Agnus dei

    Položka č.: 126

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    olej, plátno, pravděpodobně 19. století, 71,5 x 88 cm, rám, pravděpodobně výřez z většího plátna, restaurováno, malba zkrakelována, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Portrét ženy

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Nástěnný perský koberec Kula

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Letní den u vody

    Položka č.: 144

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    olej, plátno, 45 x 55 cm, rám, vzadu razítko: vystaveno v Mánesu 1934, plátno místy poškozeno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Mickey & Boxes

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    akryl, sololit, 2001, 86 x 120 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    5 náklaďáků

    Položka č.: 420

    akryl, plátno, 74 x 100 cm, Antikvariát Ostrovní

    Pozorovatelé

    Položka č.: 419

    akryl, plátno, 70 x 55 cm, Antikvariát Ostrovní