Bukhara monuments

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:37

    bibliofilie, 29 x 36,5 cm, 5x bar. litografie, volné listy v obálce, lehce opotřebeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Alt - Berlin

    Položka č.: 912

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 08:38

    volné listy, 39,5 x 31 cm, 10x sign. lept, motivy z Berlína, ex. 21/75, volné listy v clpl. deskách, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Bÿlina w Litoměřickem kraji

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:10

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 16,5 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kamenná koupel w Šenowě u Teplic

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:13

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chuchle u Prahy

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:14

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,1 cm, jemně znečištěný papír, skvrnky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Maryánské lázně w Plzensku léta 1820

    Položka č.: 949

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:15

    mědirytina, 19.století, 12,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Střimelice w Kauřimském kraji

    Položka č.: 950

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:16

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Libwerda w Boleslawském kraji

    Položka č.: 953

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Děčin w Litomeřickem kraji

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:20

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Gestřábi w Litoměřickém kraji

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:21

    mědirytina, 19.století, 12,8 x 17,3 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krupka v Litoměřickém kraji

    Položka č.: 956

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:22

    mědirytina, 19.století, 12,7 x 17,4 cm, jemně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Točnik w Beraunském kraji

    Položka č.: 959

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:25

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Krajské město Kouřim

    Položka č.: 960

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:26

    mědirytina, 19.století, 12,6 x 17 cm, mírně zašpiněný a při okrajích mimo tisk natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Jelení příkopy v Praze

    Položka č.: 961

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:27

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Worlik w Prachynském kraji

    Položka č.: 962

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:28

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mapa Francie

    Položka č.: 978

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:44

    tisk, 69 x 80 cm, 4 díly, slepeno textilní lepenkou, poškozeno, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Teplice

    Položka č.: 979

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 09:45

    kolorovaná mědirytina, 9,4 x 14,4 cm, značeno PD Eigenthum d. Verleger; LD Aus d. Kunst. d. Bibliogr. Inst. in Hildb., lehce zašlý papír, místy pokrčen, pravý dolní roh papíru utržen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled od bývalé Koňské brány na Václavské náměstí a k Hradčanům

    Položka č.: 994

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:00

    pastel, dřevoryt, papír, 16,2 x 25 cm, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, PD mimo tisk několik tmavších skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Chrám sv. Mikuláše na Malé straně

    Položka č.: 995

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:01

    pastel, dřevoryt, papír, 23,5 x 18,5 cm, papírová pasparta, zadní strana potištěna textem, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hradčany, pohled se strany východní

    Položka č.: 996

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:02

    pastel, dřevoryt, papír, 23,2 x 32,8 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Novoměstská vodárna u Šitkovských mlýnů

    Položka č.: 998

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:04

    pastel, dřevoryt, papír, 18,2 x 23 cm, papírová pasparta, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, na zadní straně papíru text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Pohled na Malou stranu a mostní věže Malostranské4

    Položka č.: 1000

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:06

    pastel, dřevoryt, papír, 18 x 24,7 cm, papírová pasparta, papír mírně zažloutlý, na papíře mimo tisk několik zahnědlých skvrnek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Škvárovník u Teplic

    Položka č.: 1001

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:07

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Teplice

    Položka č.: 1002

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:08

    ocelorytina, okolo 1850, 9,5 x 14,8 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Hrad Šternberk v Čechách

    Položka č.: 1003

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:09

    ocelorytina, okolo 1850, 11,3 x 15,5 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Roudnice nad Labem

    Položka č.: 1006

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:12

    ocelorytina, okolo 1850, 11,7 x 15,8 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Kostel Sv. Jakuba v Kutné hoře

    Položka č.: 1008

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:14

    ocelorytina, okolo 1850, 15 x 10 cm, značeno PD Stahlst v Joh. polppel, LD Gez.v. C Würbs, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Plébeinner Bohéme

    Položka č.: 1009

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:15

    kolorovaná ocelorytina, okolo 1850, 16,5 x 10 cm, papírová pasparta, na zadní straně papíru tištěný text, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Mariánské lázně

    Položka č.: 1013

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:19

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    U Chebu v Čechách

    Položka č.: 1015

    Plánované ukončení: 27. 11. 2020 10:21

    ocelorytina, okolo 1850, 9,3 x 14 cm, papírová pasparta, Vyd. Kunstanstalt der Bibliogr. Institut, Hildburhausen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)