Dražené položky

  • František Ronovský (Internetová aukce )

    (1929-2006)

    Ležící

    Položka č.: 241500

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:10

    uhel, papír, 1970, 47 x 64 cm, sign. PD Ronovský 1970, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a K. Součka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, skupiny Etapa

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Svolinský (Internetová aukce )

    Akt dívky

    Položka č.: 241501

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:11

    Kostel

    Položka č.: 241502

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:12

    akvarel, papír, 8 x 12,8 cm, sign. LD K. Svolinský, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Radan Wagner (Internetová aukce )

    Prostřeno

    Položka č.: 241503

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:13

    uhel, papír, 1995, 50 x 38 cm, sign. PD Wagner 95, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Schoulené masky

    Položka č.: 241504

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:14

  • Tadeusz Bartoš (Internetová aukce )

    (1970)

    Položka č.: 241505

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:15

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Originální malba na bambusovém papíru. Autor zde testuje možnosti improvizace. Námět obrazu vzniká v průběhu tvorby. Je to hra, kde výsledný obraz je neočekávaný, pocházející z podvědomí., Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hol…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    (1970)

    Kanárek

    Položka č.: 241506

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:16

    olej, vosk, bambusový papír, 2018, 100 x 70 cm, sign. PD TADE 2018, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV Hollarovo náměstí a VOŠG Ústí nad Labem

  • Klára Bočkayová Omiliaková (Internetová aukce )

    Položka č.: 241507

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:17

    kombinovaná technika, akryl, výšivka, 2006, 60 x 40 cm

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • František Hubatka (Internetová aukce )

    Kosmická operace

    Položka č.: 241508

    Vyvolávací cena: 7.700 CZK (308 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:18

    olej, plátno, 85 x 90 cm, sign. PD Hubatka

    Aktuální cena: 7.700 CZK (308 €)

  • František Koudelka (Internetová aukce )

    Erupce

    Položka č.: 241509

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 18:19

    akryl, plátno, 2014, 48,5 x 45,5 cm, sign. zezadu Koudelka, žák prof. F. Nedvěda a V. Plačka, člen výtvarné skupiny Brána

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Miroslav Mužík (Internetová aukce )

    Krajina - Rvasice

    Položka č.: 241511

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:01

    akryl, plátno, 2008, 50 x 70 cm, sign. PD Mužík 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Otto Placht (Internetová aukce )

    Položka č.: 241512

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:02

    akryl, papír, 2012, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht 2012, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

    Psychotropy I.

    Položka č.: 241513

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:03

    akryl, kvaš, papír, 80 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Jiří Ptáček (Internetová aukce )

    Palma

    Položka č.: 241514

    Vyvolávací cena: 13.500 CZK (540 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:04

    akryl, plátno, 2015, 110 x 90 cm, sign. vzadu Ptáček

    Aktuální cena: 13.500 CZK (540 €)

  • Jana Reinerová (Internetová aukce )

    Restaurace u Lorety

    Položka č.: 241515

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:05

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Vzadu u Haštala

    Položka č.: 241516

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:06

    akryl, plátno, 20 x 20 cm, sign. DU Reinerová, rám, na zadní straně popsáno autorkou a značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

  • Aleš Lamr (Internetová aukce )

    Řádění ďasíků a 2 koně

    Položka č.: 241517

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:07

    perokresba, fix, papír, 1981, 37 x 24 cm, sign. DU A- Lamr 81, dole připsán autorský název, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

    Tvary

    Položka č.: 241518

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:08

    akvarel, papír, 1992, 52 x 42 cm, sign. DU A. Lamr 92

    U rakviček

    Položka č.: 241519

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:09

    akvarel, papír, 1991, 63 x 43 cm, sign. DU A. Lamr 91

  • Kamila Ženatá (Internetová aukce )

    Kouzelné okno

    Položka č.: 241520

    Vyvolávací cena: 7.100 CZK (284 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:10

    tempera, lepenka, 57 x 44,5 cm, sign. PD Kamila Ženatá, rám, vzadu nalepen autorský štítek, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 7.100 CZK (284 €)

  • Adolf Jelínek Alex (Internetová aukce )

    (1890-1957)

    Elektrárna v Ervěnicích u Mostu 1870

    Položka č.: 241521

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:11

  • Otakar Coubine (Internetová aukce )

    (1883-1969)

    Portrét dívky

    Položka č.: 241522

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:12

    litografie?, 1923, 19 x 14 cm, PD značeno slepotiskem Othon Coubine original lithographie, rám , na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • František Drtikol (Internetová aukce )

    (1883-1961)

    Bez názvu (Antický motiv)

    Položka č.: 241523

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:13

    lept, 26,5 x 35,5 cm, natržený papír, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

    (1883-1961)

    Bez názvu (Antický motiv)

    Položka č.: 241524

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:14

    lept, 29,5 x 29 cm, natržený papír, studium na Učebním a výzkumném ústavu pro fotografování v Mnichově, člen SČSVU

  • František Kupka (Internetová aukce )

    (1871-1957)

    List z Písně písní

    Položka č.: 241525

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:15

    dřevoryt, 23,5 x 23 cm, značeno PD ve štočku Kupka, papír zažloutlý, kousek pravého rohu papíru utržen, levý okraj papíru po okraji otřepen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Alfons Mucha (Internetová aukce )

    (1860-1939)

    Figures decoratives č. 16

    Položka č.: 241526

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:16

    litografie, 37 x 26,2 cm, rám, PD značeno: Libreie centrale des beaux arts - Paris, antiqari.at Radhošťská, významná osobnost evropské kultury konce 19. a začátku 20. století – období secese, v rakousku známé jako „Jugendstil“, proslul zejména plakáty pro herečku Sáru Bernhardtovou v Paříži, autorem…

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Emil Orlik (Internetová aukce )

    (1870-1932)

    Nedělní ráno v Brotzenu

    Položka č.: 241527

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:17

    litografie, 24 x 46 cm, vydáno v edici Společnosti pro reprodukci umění ve Vídni, nalepeno na papíře, antiqari.at Radhošťská, studium na soukromé škole H. Knirra v Mnichově a na mnichovské akademii

  • Jaroslav Stretti - Zamponi (Internetová aukce )

    (1882-1959)

    Vesnice

    Položka č.: 241528

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:18

    akvatinta, 27 x 33,5 cm, rám, pomuchláno, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Tavík František Šimon (Internetová aukce )

    (1877-1942)

    Indické ženy

    Položka č.: 241529

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:19

    dřevoryt, 29,7 x 20,5 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Maxmilian Švabinský (Internetová aukce )

    Před snímáním z kříže

    Položka č.: 241530

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 15:20

    lept, 51 x 40,5 cm, sign. PD M. Švabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Praze