Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Za oknem

    Položka č.: 244536

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:14

    litografie, 25 x 28,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, pasparta otřepená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Hodiny

    Položka č.: 244535

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:16

    litografie, 27 x 20,5 cm, sign. PD, pasparta, mírně zažloutlý papír, DU nalomený papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Parníky

    Položka č.: 244534

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:18

    litografie, 31,5 x 41,2 cm, sign. PD M. Holý, pasparta, č. 120/200, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý (Internetová aukce )

    (1897-1974)

    Rybník s kopci

    Položka č.: 244533

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:20

    litografie, 33,5 x 40,5 cm, sign. PD M. Holý 43, pasparta, č. 32/300, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Hadomský (Internetová aukce )

    (1938-2015)

    Stodoly horské samoty

    Položka č.: 244532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:22

    barevná suchá jehla, 1988, 13,5 x 24 cm, sign. PD Vlad. Hadomský 1988, rám, č. 6/20, vzadu popis, razítko schbáleno uměleckou komisí Český fond výtvarných umění (Ústí n. L.), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Dlabola (Internetová aukce )

    (1902)

    Zima v Podkrkonoší

    Položka č.: 244531

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:24

    litografie, 1986, 13 x 18,7 cm, sign. PD Karel Dlabola 1986, rám, č. 77/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic (Internetová aukce )

    (1884-1961)

    Loreta

    Položka č.: 244530

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:26

    lept, 14,5 x 10,5 cm, PD Josef Vaic, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Kubový (Internetová aukce )

    (1950)

    Vlnovka - velbloud

    Položka č.: 244529

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:28

    fix, papír, 13 x 9 cm, PD monogram J.K., rám, antiqari.at Radhošťská, člen TT klubu

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Pražský hrad od Valdštejnské zahrady (P.F.1914!)

    Položka č.: 244528

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:30

    litografie, 14 x 9,5 cm, PD značeno na kameni VIKTOR STRETTI, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Pražský hrad z Jiráskova nábřeží (P.F. 1916!)

    Položka č.: 244527

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:32

    litografie, 9 x 10 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Dítě (P.F.1918!)

    Položka č.: 244526

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:34

    suchá jehla, 8,5 x 10,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, LD skvrnka, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emilie Tomanová (Internetová aukce )

    (1933-1994)

    Dítě a hračky

    Položka č.: 244525

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:36

    lept, 14 x 9,5 cm, sign. PD Emilie Tomanová, rám, autorský tisk, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Kostel sv. Salvátora

    Položka č.: 244524

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:38

    litografie, 1948, 36,5 x 48,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Loďaři pod Karlovým mostem

    Položka č.: 244523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:40

    litografie, 1948, 48 x 36,5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Stretti (Internetová aukce )

    (1878-1958)

    Pražský hrad a podhradí v zimě

    Položka č.: 244522

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:42

    litografie, 1948, 49,5 x 37.5 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dáma a kavalír

    Položka č.: 244521

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:44

    malba na plátně, 16 x 11,7 cm, rám, rám oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Začátek zimy v horách

    Položka č.: 244520

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:46

    olej, karton, 29,7 x 22 cm, rám, rám poškozen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Pohled na kostel od vody

    Položka č.: 244519

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:48

    olej, sololit, 2003, 34 x 24,3 cm, sign. PD KJ 2003, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Karlův most

    Položka č.: 244518

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:50

    anvatinta, 9,5 x 7,5 cm, sign. PD , rám, č.21/100, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Tři Afričané na lovu

    Položka č.: 244517

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:52

    tempera, papír, 20 x 29,5 cm, rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Komenský se loučí s vlastí

    Položka č.: 244516

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:54

    kombinvaná technika karton, 17 x 24 cm, rám, malba popraskaná a místy vypadaná, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Holandská krajina s větrným mlýnem

    Položka č.: 244515

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 18:56

    malba na porcelánu, 14 x 14 cm, sign. LD YP, rám, kachlička vzadu MMM MOSA, MADE IN HOLLAND, rám oděrky, poškozen - vzadu uvolněný, NL malba odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor (Internetová aukce )

    Zlatý pták s korunou

    Položka č.: 244513

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:00

    kombinovaná technika, karton, 1992, 23,5 x 24 cm, sign. PD VOVO92, rám, rám drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Kytice růží

    Položka č.: 243710

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:02

    olej, plátno, 16,8 x 15,7 cm, sign. PD J. Dlabal, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Dlabal (Internetová aukce )

    (1920-2004)

    Zátiší s melounem

    Položka č.: 243711

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:04

    olej, plátno, 11 x 23,8 cm, sign. LD J. Dlabal, na pravém okraji plátno otřepeno, antiqari.at Radhošťská, maloval s A. Doležalem a L. Musilem, největší úspěch zaznamenal v Japonsku

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Ptáček muzikant

    Položka č.: 243712

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:06

    tuš, papír, 14 x 19 cm, na dvou místech přeloženo jako přání; dole vepsáno věnování: Milý Josefe k Tvému svátku přeji Tobě všechno ale všechno jen to nejlepší Jolanta 18. 3. 1982, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kamil Lhoták (Internetová aukce )

    (1912-1990)

    Slunečník na pláži

    Položka č.: 243713

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:08

    litografie, 1962, 9,5 x 14 cm, na pravém horním rohu papír nepatrně ohnutý, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Neznámý autor (Internetová aukce )

    Dobrý vitr

    Položka č.: 243714

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:10

    lept, 1973, 11,8 x 8 cm, značeno v desce DuU 1973, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Adamír Macháček (Internetová aukce )

    Práce

    Položka č.: 243715

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:12

    litografie, 27,6 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír; místy papír nepatrně pokrčen (mimo tisku), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adamír Macháček (Internetová aukce )

    Kůň s pluhem

    Položka č.: 243716

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 19:14

    litografie, 27,3 x 22,1 cm, značeno na kameni LD Adamír; PD Macháček, nepatrně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook