Dražené položky

  • Pierre Gusman (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1862-1941)

    Stromy

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:31

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludwig von Hofmann (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1861-1945)

    Soumrak (Dämmerung)

    Položka č.: 927

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:32

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Gustav Kampmann (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1859-1917)

    Podzimní večer

    Položka č.: 928

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:33

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Wilhelm List (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1864-1918)

    Aphrodite Androphonos

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:34

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Ludwig Michalek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1859-1942)

    Cesta domů

    Položka č.: 930

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:35

  • Hans Neumann (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1873-1957)

    Meeresruhe (Pokoj na moři)

    Položka č.: 931

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:36

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karl Schmidt-Rottluff (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1884-1976)

    Přístav na Labi (Elbhafen)

    Položka č.: 932

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:37

    litografie, 1908, 19,3 x 29,6 cm, značeno LD: zeitschrift für Bildende Kunst 1908; PDElbhafen, Orig.-lithographie von Schmidt-Rottluft, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Heinrich Steinhagen (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1880-1948)

    Pieta

    Položka č.: 933

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:38

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Carel Nicolaas Storm van´s Gravesande (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1841-1924)

    Večer (Abend)

    Položka č.: 934

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:39

    lept, 20 x 25,3 cm, papírová pasparta, značeno DU Abend; Original-radierung von Storm van´s Gravesande, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Anders Zorn (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1860-1920)

    Autoportrét

    Položka č.: 935

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:40

    suchá jehla, 1904, 17,4 x 12,3 cm, značeno pod tiskem na papíru: LD Anders Zorn, Selbstbildnis (1904); PD Originalradierung, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

  • Alexander Calder (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1898-1976)

    Položka č.: 936

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:41

    litografie, 28 x 28 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Paul Klee (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1879-1940)

    Položka č.: 937

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:42

    serigrafie, 30,5 x 23,4 cm, značeno PD v sítu Klee, Antikvariát Dlážděná

  • André Derain (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1880-1954)

    Faun a dívka (z cyklu Satyrikon)

    Položka č.: 938

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:43

    lept, 1934, 29 x 24 cm, rám

  • Alois Lecoque (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1891-1981)

    Ke Svatému Mikuláši na Malé Straně

    Položka č.: 939

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:44

    litografie, 52 x 43 cm, sign. PD Lecoque, zezadu na papíru Lecoque´s Special Edition, Original Lithographs, 1-125 To Members of SVU Chapter Los Angeles, zažloutlý papír, na okrajích místy lehce pokrčen, na dolním okraji lehce ušpiněn, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Joan Miró (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1893-1983)

    Položka č.: 940

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:46

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original IV., uprostřed přeloženo, při spodním okraji cca 0,5 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    (1893-1983)

    Položka č.: 941

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:47

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original VIII., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    (1893-1983)

    Položka č.: 942

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:48

    litografie, 32 x 49,5 cm, soubor Litografía original X., uprostřed přeloženo, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Heinrich Bruppacher (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1930-2010)

    Žlutá struktura

    Položka č.: 943

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:49

  • Georg Buday (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1907-1990)

    Položka č.: 944

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:50

    dřevoryt, 13 x 10 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1907-1990)

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 945

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:51

    dřevoryt, 8,8 x 5,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    (1907-1990)

    Hostina

    Položka č.: 946

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:52

    dřevoryt, 13,1 x 10,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Juan Castells Marti (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1906-?)

    Tango

    Položka č.: 947

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:53

    dřevoryt, 18 x 14,5 cm, značeno PD v desce Castells Marti, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Isaac Celnikier (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1923-2011)

    Muži

    Položka č.: 948

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:54

    lept, akvatinta, 1970, 29 x 48,5 cm, sign.PD Celnikier, antiqari.at Radhošťská

  • Dieter Eckert (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Kompozice II

    Položka č.: 949

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:55

    lept s hlubotiskem, 39,8 x 49,5 cm, sign. PD D. Eckert, č. 4/30

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jean Effel (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1908-1982)

    Gravitace

    Položka č.: 950

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:56

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1908-1982)

    Obláčky

    Položka č.: 951

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:57

    litografie, 19 x 14 cm, značeno LN v tisku jean effel, dole text: -Les stratus, pas trop gonflés!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    (1908-1982)

    Orchideje

    Položka č.: 952

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:58

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PN v tisku jean effel, dole text: -Qui a la migraine? - Celui qui vient d´inventer l´orchidée., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1908-1982)

    Zamyšlení

    Položka č.: 953

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:59

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PN v tisku jean effel, dole text: - Pour la pensée, faites-mor quelquechose dans ce genre-lá!, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1908-1982)

    Proč to všechno?

    Položka č.: 954

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:00

    litografie, 19 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: -Pourquoi avoir tout ca? - Si on vous le demende, vous direz que vous n´en savez rien., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    (1908-1982)

    Pózujeme pro blížence..

    Položka č.: 955

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 13:01

    litografie, 19 x 14 cm, značeno LD v tisku jean effel, dole text: -On pose pour les Gémeaux..., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)