Dražené položky

  • Kamil otec Kamila Lhotáka (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Rytíř

    Položka č.: 896

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:01

    tužka, papír, 1918, 15 x 8 cm

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Paleček (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Konvolut 3 kreseb (Na vycházce, Na motorce, Koník)

    Položka č.: 897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:02

    3 x tuš, papír, 21 x 13 a 17 x 15 a 25 x 17 cm, 1 x sign. DU Jos. Paleček, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Lidikého, M. Salcmana, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Peca (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Karlův most

    Položka č.: 898

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Ronek (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1892-1962)

    Oslík na pobřeží

    Položka č.: 899

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:04

    suchý pastel, papír, 45,2 x 35,5 cm, sign. PD Ronek, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák prof. Reisnera a J. Preislera

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Vojtěch Sedláček (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1892-1973)

    Zahradní práce

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:05

    tuš, papír, 1919, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Sůra (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1929-2011)

    Mír

    Položka č.: 901

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:06

    uhel, akvarel, papír, 1952, 32 x 22,5 cm, sign. PD Jaroslav Sůra 1952, rám, mírně zažloutlá papsparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u prof. R. Beneše, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen UVU, SČUG Hollar, Association Graphic International v Curychu, Asoci…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Svolinský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Neposeda

    Položka č.: 902

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:07

    Květiny

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:08

    akvarel, tuš, papír, 12,8 x 20,8 cm, sign. LD K. Svolinský, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • K. Tupý (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Chrám matky Boží před Týnem

    Položka č.: 904

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:09

    akvarel, tužka, papír, 30,5 x 18 cm, sign. PD K. Tupý, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Bohumil Stanislav Urban (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1903-1997)

    Dívka s ptákem

    Položka č.: 905

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:10

    uhel, papír, 1978, 41 x 36 cm, sign. PD B. S. Urban, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského, F. Thieleho, F. Kupky a K. Krattnera na AVU v Praze, studium dějin umění a estetiky na FF UK, zakládající člen a předseda Sdružení výtvarníků v Praze a sdružení …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ferdinand Vandas (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Most Legií

    Položka č.: 906

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:11

    vosková batika, 36,5 x 25,5 cm, sign. PD Vandas, lišta

  • Jan Vyčítal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Kočka

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:12

    propiska, papír, 19 x 9 cm, sign. DU Vyčítal Jan, Antikvariát Ostrovní

  • Horymír Zábranský (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Horymír

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:13

    uhel, papír, 89 x 63 cm, rám, zvlněný a zažloutlý papír

  • Marie Filippovová (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Kompozice I.

    Položka č.: 909

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:14

    barevné tuše, papír, 2011, 21,3 x 19,2 cm, sign. LD Marie Filippovová 2011, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Kompozice II.

    Položka č.: 910

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:15

    lavírovaná tuš a barevné tuše, papír, 2017, 21 x 19,8 cm, sign. DU Marie Filippovová 2017, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Neurčený autor (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Kubistické zátiší s loutnou

    Položka č.: 911

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:16

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 912

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:17

  • Juraj Čorňák (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Červená krajina

    Položka č.: 913

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:18

    olej, plátno, 1975, 70 x 80 cm, sign. PD Čo 75, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Položka č.: 914

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:19

    akryl, sololit, 2012, 83 x 71 cm, sign. LD Čo 12, Antikvariát Dlážděná

  • Pavel Dvořák (Jech) (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Žít na devítce - trefa do světlého

    Položka č.: 915

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:20

    olej, sololit, reliéf, 82,3 x 51,7 cm, sign. PD Jech, rám , vzadu nalepen autorský štítek, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Marek Rozehnal (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1982)

    Úsměv

    Položka č.: 916

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:21

    kombinovaná technika, sololit, 89,5 x 78 cm, monogr. PD R, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Pierre Spiess (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    Colorela Hloubětín

    Položka č.: 917

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:22

    akryl, špachtlát, plast, 1974, 59 x 28 cm, sign. PD P. Spiess 74, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Kostelík v pohraničí

    Položka č.: 918

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:23

  • Albert de Belleroche (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1864-1944)

    Zátiší s čajovou konvicí

    Položka č.: 919

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:24

  • Émile Bernard (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1868-1941)

    Dívčí akt

    Položka č.: 920

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:25

  • Walter Conz (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1872-1947)

    Zámecký park Schwetzinger s jezerem

    Položka č.: 921

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:26

  • Lovis Corint (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1858-1925)

    Hlava ženy (Frauenkopf)

    Položka č.: 922

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:27

    suchá jehla, 11,9 x 7,9 cm, značeno na ochranném papíru: DU Lovis Corinth, Frauenkopf, Originalradierung, papírová pasparta, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Josef Danilowatz (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1877-1945)

    Lom

    Položka č.: 923

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:28

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Henry Fantin-Latour (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1836-1904)

    Paradies und Peri

    Položka č.: 924

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:29

    litografie, 26 x 18,6 cm, papírová pasparta, příloha časopisu: Zeitschrift für Bildende Kunst, Oktober 1901, Neue Folge XIII; Paradies und Peri (Rob. Schumann), Original-litographie von H. Fantin-Latour in Paris, Handpressendruck auf Chinapapier, Hergestelt bei A. Clot in Paris, antiqari.at Radhošťs…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Hanns Fechner (Výtvarné umění 19. - 21. století | 172. Aukce - online část)

    (1860)

    Portrét dívky

    Položka č.: 925

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:30

    litografie, 27 x 21,5 cm, PD monogr. na kameni , LD: steindruck v.F. Herrmann, Berlin s 14, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu