Dražené položky

SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Šimůnek (Internetová aukce )

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 237250

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:31

    tuš, tužka, karton, 33 x 43 cm, zašpiněný karton, místy drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec (Internetová aukce )

    (1899-1987)

    Práce na poli

    Položka č.: 237253

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:32

    litografie, 1943, 18 x 28,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michaela Roubíčková - Lesařová (Internetová aukce )

    (1949)

    Jihočeská krajina

    Položka č.: 238844

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:33

    lept, 1975, 38,1 x 26,8 cm, sign. PD Michaela Lesařová 1975, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, the disciple of prof. J. Novak, K. Svolinsky and Z. Sklenar, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Šimůnek (Internetová aukce )

    (1869-1942)

    Maja - návrh na plakát

    Položka č.: 239388

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:34

    akvarel, tuš, papír, 29,5 x 41,5 cm, lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Brožíka a F. Engelmüllera na AVU v Praze, člen SVU Mánes a Syndikátu výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Menčl (Internetová aukce )

    Potok

    Položka č.: 239409

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:35

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek (Internetová aukce )

    Letní krajina

    Položka č.: 239413

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:36

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook