Dražené položky

  • Erika Bornová (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1964)

    Strážci

    Položka č.: 275

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 12. 12. 2019 15:00

    litografie, 32,6 x 27,4 cm, sign. PD Erika Bornová, č. 39/70, Antikvariát Ostrovní, žákyně R. Koláře na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Adolf Born (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1930-2016)

    Napoleon

    Položka č.: 274

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (340 €)

    litografie, 18 x 27 cm, sign. PD A. Born, pasparta, č. 18/30, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 8.500 CZK (340 €)

    (1930-2016)

    Múza

    Položka č.: 273

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. LD ABorn, pasparta, č. 179/200, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

    (1930-2016)

    Adam, Eva a had

    Položka č.: 272

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    litografie, 21,2 x 14,8 cm, sign. DU ABorn, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    (1930-2016)

    Vzhůru do světlých zítřků

    Položka č.: 271

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    litografie, 2011, 19,8 x 8,2 cm, sign. PD Ema a ABorn, PF 2012, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    (1930-2016)

    Evropa

    Položka č.: 270

    litografie, 2001, 20,5 x 9,3 cm, sign. NU Ema a ABorn, PF 2002, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Jiří Anderle (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    Pokus o přiblížení

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    litografie, 1979, 52,5 x 64 cm, sign. DU Anderle, č. 19/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

    Dívky

    Položka č.: 268

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    kombinovaná technika, 19,8 x 15 cm, sign. DU Anderle, pasparta, č. 5/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Dívka z růže

    Položka č.: 267

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    lept, 10,5 x 18,5 cm, sign. DU Jiří Anderle, rám, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Loutkař

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    lept, 21,1 x 14 cm, sign. DU Jiří Anderle, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Pamětní list k 80. narozeninám Bohumila Hrabala

    Položka č.: 265

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    lept, 1994, 16,2 x 7 cm, sign. DU Anderle, pod grafikou vytištěno: Pamětní list k poctě Dr Bohumila Hrabala u příležitosti jeho 80. narozenin dne 28. března 1994, Spolek českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vlastimil Rada (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1895-1962)

    Kovárna

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    litografie, 30 x 39,5 cm, sign. PD Vlastimil Rada, č. 6, žák prof. M. Švabinského, J. Preislera a J. Štursy na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Václav Rabas (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1885-1954)

    Podobizna

    Položka č.: 263

    mezzotinta, 1913, 17,4 x 12,7 cm, PD monogr. R, papírová pasparta, zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

  • Vladimír Pukl (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1896-1970)

    Položka č.: 262

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    dřevoryt, 1931, 45,5 x 35,2 cm, sign. PD V. Pukl, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Bohumil Kubišta (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1884-1918)

    Prosba

    Položka č.: 261

    dřevoryt, 24 x 15,5 cm, rám, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, poté žák u V. Bukovace na AVU v Praze a na Akademii ve Florencii, člen Uměleckého svazu Devětsil, Skupiny, Osmy a SVU Mánes

    Poslední dražitel: ID9**8 Historie příhozu

  • Rudolf Kremlička (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1896-1932)

    Půlakt

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    litografie, 16 x 12 cm, monogr. PD RK, rám

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Josef Čapek (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1887-1945)

    Klečící mnich (Ilustrace ke knížce F. Jammes: Román Zajícův)

    Položka č.: 259

    linořez, 1920, 13,2 x 9 cm, studium na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, zakladatel Skupiny výtvarných umělců

  • František Tavík Šimon (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1877-1942)

    Notredame

    Položka č.: 258

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    akvatinta, 32,8 x 37 cm, sign. PD T. F. Šimon, značeno razítkem v desce DU, rám, č. 128/350, LN v tisku: copyright by less graveurs moderne Paris, 194 Ruede Rivauld, PN v tisku imprimé in Czechoslovaque, na rámu mírné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Ho…

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

    (1877-1942)

    Benátky

    Položka č.: 257

    lept, 1909, 40,3 x 50,2 cm, sign. PD T. F. Šimon, rám, LD imp., poškozeno, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts

  • Jaromír Stretti - Zamponi (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    (1882-1959)

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 256

    akvatinta, 27,5 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, Antikvariát Dlážděná

  • Max Švabinský (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    Paní Švabinská

    Položka č.: 255

    lept, 1906, 36 x 30 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

    Kamelie

    Položka č.: 254

    litografie, 24 x 18 cm, značeno PD na kameni Šva, papírová pasparta, LD: Max Švabinský, Original Lithographie; PD: Druck vom Thim und Comp. Prag, antiqari.at Radhošťská

    F. X. Šalda

    Položka č.: 253

    lept, 1906, 36 x 28 cm, sign. PD M. Švabinský, rám

  • Beyer (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 252

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 251

    mědirytina, cca 1750, 22 x 13 cm, PD značeno v desce Beyer sc., rám, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 250

    Tulipa Gessneriana

    Položka č.: 249

  • Michael Rittstein (Výtvarné umění (171. Vánoční aukce))

    Čínská vejce

    Položka č.: 248

    litografie, 1991, 51,5 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 91, 48/90, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    V autě

    Položka č.: 247

    litografie, 41 x 30 cm, sign. PD M. Rittstein, č. 30/100, při okraji pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Polibek

    Položka č.: 246