Marina Richter
My oni (Souboj)
Položka č.: 281397Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:02
litografie, 2008, 38 x 26,5 cm, sign. PD Marina Richter 2008, č. 9/55, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)
Marina Richter
Portrét ve vlámském klobouku
Položka č.: 281398Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:03
litografie, 1999, 49,5 x 34,5 cm, sign. DU Marina Richter 99, č. 61/75, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Marina Richter
Madame
Položka č.: 281399Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:04
litografie, 2005, 27 x 37,5 cm, sign. PD Marina Richter 2005, č. 47/95, studium na VŠUP v Praze
Marina Richter
Zapomenuté vánoce
Položka č.: 281400Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:05
litografie, 1999, 29,5 x 40,5 cm, sign. PD Marina Richter 1999, č. 16/75, studium na VŠUP v Praze
Marina Richter
Loď bláznů - Hommage a H. Bosch
Položka č.: 281401Vyvolávací cena: 23.000 CZK (959 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:06
litografie, 1995, 48,5 x 39,5 cm, sign. PD Marina Richter 95, č. 18/50, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 23.000 CZK (959 €)
Marina Richter
Macbeth
Položka č.: 281402Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:07
lept, 39,5 x 27,5 cm, sign. DU Marina Richter, č. 52/75, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)