• Karel Demel

    Hudba

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:50

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Karel Demel

    Koncert

    Položka č.: 728

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:51

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Karel Demel

    Muž s kyticí

    Položka č.: 729

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:52

  • Federico Díaz

    (1971)

    Dravci

    Položka č.: 730

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:53

    litografie, 33,3 x 23,5 cm, sign. PD Federico Diaz, rám, č. 37/80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Malicha, S. Kolíbala a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Slovenská krajina

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:54

    litografie, 1963, 20 x 27 cm, sign. PD F. Gross 63, rám, č. 42/50, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Tomáš Hřivnáč

    V leže

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 6.500 CZK (260 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:55

    Aktuální cena: 6.500 CZK (260 €)

  • Karel Chaba

    (1925-2009)

    Nohy

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:56

    suchá jehla, akvarel, 39,5 x 15,8 cm, sign. PSD Karel Chaba, rám, č. 15/50, soukromé studium

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ota Janeček

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:57

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ota Janeček

    Stojící postava

    Položka č.: 735

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:58

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Karta

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 12:59

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1990, 14,6 x 11 cm, sign. PD J. Jíra 90, vytisknuto na dvojlistu - Pamětní list pro účastníky zahájení výstavy knižních dedikací významných autorů z majetku členů Spolku českých bibliofilů, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. R…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    S červeným mákem v ruce

    Položka č.: 737

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:00

    kombinovaná technika, suchá jehla, 1994, 13,5 x11,5 cm, sign. PD J. Jíra 94, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:01

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Dimitrij Kadrnožka

    Sedící akt

    Položka č.: 739

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:02

    litografie, 1987, 39,5 x 45 cm, sign. PD Kadrnožka 87, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák A. Strnadela na VŠUP v Praze a F. Tröstera na AMU tamtéž, člen Jednoty umělců výtvarných

  • Jaroslav Klápště

    (1923-1999)

    Poselství podzimu

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:03

    suchá jehla, 1982, 46,5 x 28,3 cm, sign. PD Klápště 82, č. 3/20, při okrajích lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Tichého a E. Filly, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Vladimír Kopecký

    Průzor

    Položka č.: 741

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:04

  • Vojtěch Kubašta

    (1914-1992)

    Svatý Václav

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:05

    litografie, akvarel, 31 x 21 cm, sign. PD Kubašta, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jan Kubíček

    (1927-2013)

    Linie a plocha v kontrapozici

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:06

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Ladislav Kuklík

    Stromy

    Položka č.: 744

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (268 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:07

    litografie, 1986, 49,5 x 49 cm, sign. DU L. Kuklík 1986, rám, č. 42/120, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.700 CZK (268 €)

  • Oldřich Kulhánek

    R.M. Rilke

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:08

    lept, 1985, 16,9 x 11 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1985, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Položka č.: 746

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:09

    litografie, 43 x 32 cm, sign. PD K. Laštovka, 71/80, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Karel Laštovka

    (1938-1986)

    Dotyky

    Položka č.: 747

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:10

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. PD K. Laštovka, 28/80, mírně pokrčený papír, při horním okraji mimo tisk natržený, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dívka s květinami

    Položka č.: 748

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:11

    lept, 19,7 x 15 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 25/80, Antikvariát Dlážděná

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Dopis

    Položka č.: 749

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:12

  • Václav Matějíček

    (1941-2002)

    Žena a létající balón

    Položka č.: 750

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:13

    lept, akvatinta, 25 x 19,5 cm, sign. PD Vmatějíček, rám, 77/80, Antikvariát Dlážděná

  • Josef Mžyk

    Rajská zahrada

    Položka č.: 751

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:14

    serigrafie, 1992, 65 x 83 cm, sign. PD Mžyk Josef 1992, rám, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 752

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:15

    monotyp, 18 x 48 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná

  • Petr Nikl

    Svinutý

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:16

    litografie, 2012, 30,5 x 26,5 cm, sign. PD Petr Nikl 2012, č. 13/100, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen Umělecké skupiny Tvrdohlaví

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:17

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Ivan Ouhel

    Kdesi na planetě

    Položka č.: 755

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:18

    dřevoryt, akvarel, papír, 2006, 29,7 x 20 cm, sign. PD I. Ouhel 06, č. 12/50, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Ivan Ouhel

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2019 13:19

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)