Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    William Shakespeare - Sonety

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 27. 01. 2020 15:05

    bibliofilie, 25,6 x 18 cm, 5x sign. litografie L. Jiřincová, vyd. Lyra Pragensis, Supraphon, Praha, 1987, ex. 120/200, pův. brož s obálkou, 29s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku čes…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Písně ostrovů a bídy

    Položka č.: 243

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 15:38

    bibliofilie, 1942, 20,5 x 12,5 cm, originální litografie Ludmily Jiřincové, 300 číslovaných výtisků tento má č. 30, původní vazba, 38 stran , mírně opotřebovaná vazba, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolk…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pavel Eisner - Matky

    Položka č.: 260

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 15:55

    kniha, 21 x 13 cm, 1x sign. litografie ve frontispice L. Jiřincová, vyd. Melantrich, Praha, 1950, převazba s koženým hřbetem, obálka vevázána, 419s, velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku …

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohádka o princezně Duši - Kamil Bednář

    Položka č.: 358

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2020 17:33

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)