Ludmila Jiřincová

(1912-1994)

SEZNAM AUTORŮ

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kytička a motýl

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 11:40

    tuš, papír, 13 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, při spodním okraji poznámky tužkou, při horním okraji zbytek lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 11:41

    litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kachna

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 11:43

    tuš, papír, 12 x 13 cm, sign. LD L. Jiřincová, při okrajích papír zašpiněn, při spodním okraji poznámky autorky, při horním okraji zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Peříčko

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 11:44

    tuš, papír, 10 x 12 cm, sign. LD L. Jiřincová, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Karnevalový motiv

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 15:00

    kombinovaná technika, papír, 22,5 x 16,5 cm, sign. LD L. Jiřincová, pasparta, Arkány vzpomínek, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Odmítnutá petice

    Položka č.: 243292

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2020 14:05

    litografie, 36 x 22 cm, sign. PD L. Jiřincová, rám, č. 19/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka v šátku

    Položka č.: 248898

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 29. 09. 2020 12:41

    lept, akvatinta , 31,7 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, a. t. , při pravém okraji rýha vyplněná tužkou, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook