Muži v salonu

    Položka č.: 74

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Ukončení prvního podání: 27. 02. 2020 15:00

    olej, dřevěná deska, 9 x 12 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Noční ulička

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    lept, akvatinta, 17, 5 x 14 cm, sign. PD Vojt. Pressig, rám, dílo významného českého umělce doby secese a symbolismu je vynikající ukázkou autorovy precizně provedené techniky leptu s neobyčejnou citlivostí pro ornamentální pojednání přírodního dekoru v doprovodu jemného a intimního námětu. Preissig…

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

    Baletka

    Položka č.: 491

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)