Neurčený autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neurčený autor

    Modrá kompozice

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:14

    olej, dřevotříska, 2004, 69 x 48,7 cm, sign. PD, rám, malba na několika místech mírně odřená, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Doteky času

    Položka č.: 85

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:24

    litografie, 1991, 27,5 x 27 cm, sign. PD, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Černá hodina

    Položka č.: 88

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:30

    litografie, 1978, 18 x 17,5 cm, sign. PD, rám, č. 58/60, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: k CZK

  • Neurčený autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 16:42

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kus salámu

    Položka č.: 233477

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:16

    suchá jehla, akvatinta, 1982, 12 x 11,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 27/40, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Chalupa

    Položka č.: 233484

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:17

    linoryt, 1963, 18,9 x 25,3 cm, sign. PD nečitelně, č. 2/4, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Křižovatka

    Položka č.: 233485

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 08. 04. 2020 16:18

    linoryt, 17,5 x 24,6 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Karlštejn

    Položka č.: 226972

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 15:10

    olej, karton, 40 x 50 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Baletka

    Položka č.: 243897

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:13

    pastel, lepenka, 38 x 28 cm, sign. DU nečitelně, rám

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Muž ze Slovácka

    Položka č.: 244086

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:02

    olej, dřevo, 38 x 17,5 cm, sign. PN, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na kraji vesnice

    Položka č.: 244127

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:43

    olej, plátno, 1945, 33,5 x 36 cm, monogr. LD , rám, malba zkrakelována, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Postavy

    Položka č.: 244128

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:44

    kvaš, papír, 52,5 x 39,5 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244129

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:45

    tempera, papír, 32,5 x 42 cm, sign. LD , rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Zástupy šílených

    Položka č.: 244130

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:46

    olej, dřevo, 1994, 36 x 72 cm, sign. PD, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Dům u silnice

    Položka č.: 244131

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 13:47

    olej, plátno, 1956, 41 x 55 cm, LD monogr M. 56, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Bez názvu

    Položka č.: 244215

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 15:11

    litografie, 1992, 28 x 14,8 cm, sign. PD nečitelně, II/XXX, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vesnice

    Položka č.: 244356

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:34

    kvaš, tuš, papír, 1973, 45 x 62,5 cm, sign. LD Baračov 73

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Věštba nad Prahou

    Položka č.: 244357

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 17:35

    olej, papír, 1970, 13,5 x 23 cm, sign. PD , rám, popraskaný rám, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Barborka

    Položka č.: 244381

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:19

    pálená hlína, 54 x 34 x 9 cm, sign. na zadní straně, na zadní straně popsán: 1973 400 Kč autorský kus = Barborka = darováno !, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Objetí

    Položka č.: 244382

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 15. 04. 2020 11:20

    pálená hlína, 1930, 28,5 x 30 x 15 cm, značeno na podstavci, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pohledy na jižní města / Krajina

    Položka č.: 226423

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:16

    6x akvarel, papír, 1907-1927, 24 x 16 - 26 x 45 cm, vše monogr. CI, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Pocta Paulu Delvauxovi

    Položka č.: 244498

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:54

    akvatinta, 1985, 11,9 x 8,5 cm, sign. DU, rám, 15/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Ženský akt z profilu

    Položka č.: 189239

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 04. 2020 18:23

    mezzotinta, 44,5 x 24,7 cm, sign. PD nečitelně, na několika místech mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kutná hora

    Položka č.: 238015

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:29

    lept, akvatinta, 1978, 14,8 x 48 cm, sign. PD , rám, 19/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Kůň

    Položka č.: 226428

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:30

    akvarel, tempera, uhel, papír, 2002, 30,8 x 40,7 cm, monogr. PD JB, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Růže

    Položka č.: 244506

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 23. 04. 2020 18:31

    monotyp, 10,2 x 6 cm, sign. PD , pasparta, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Vinšujíchovi

    Položka č.: 237180

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 19:58

    litografie, 35 x 9 cm, sign. DU, č. 67/200, při horním okraji cca 1 cm natrženo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Na pastvě

    Položka č.: 237229

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:04

    tužka, akvarel, papír, 10 x 8,5 cm, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Neurčený autor

    Hejno vran u řeky

    Položka č.: 237501

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:16

    olej, plátno, 35 x 52,5 cm, sign. PD , rám, na rámu černé tečky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Sedící akt zezadu

    Položka č.: 237522

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 27. 04. 2020 20:30

    tužka, papír, 1985, 50 x 39 cm, sign. PD Praha 85, papír na pravém horním rohu pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Facebook