-
Tereza Bulisová
(1989)
Noční džungle
Položka č.: 281637Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:20
akryl, plátno, stěrka, 2020, 50 x 70 cm, sign. vzadu Tereza Bulis
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Zpěváková
(1998)
Půda IV.
Položka č.: 281638Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:21
akryl, úhel, kombinovaná technika, plátno, 2022, 110 x 110 cm, sign. vzadu LD Veronika Zpěváková 2022
Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Klára Sedlo
(1993)
Podivné znaky na obloze
Položka č.: 281639Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:22
akryl, plátno, 2021, 80,5 x 60 cm, sign. vzadu Klára Sedlo 21, rám
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Xénia Hoffmeisterová
(1958)
Prožraný kožich
Položka č.: 281640Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
V postroji I
Položka č.: 281641Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
David Kolovratník
(1978)
Postroj
Položka č.: 281642Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:25
olej, plátno, 2023, 70 x 50 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ondřej Coufal
(1979)
Domluva
Položka č.: 281643Vyvolávací cena: 6.900 CZK (288 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:26
olej, sololit, 58,5 x 38 cm, sign. PD O. Coufal, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 6.900 CZK (288 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Filip Švehla
(1991)
Interruption
Položka č.: 281644Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:27
akryl, sololit, 2023, 36 x 28 cm, sign. vzadu Švehla 23, Filip Švehla absolvoval Akademii výtvarných studií v ateliérech malířství I u Jiřího Sopka a malířství III u Michaela Rittsteina. Jeho tvorba se však od figurálního ladění díla jeho učitelů obrátila směrem k abstrakci, a tou se zabývá dodnes. …
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Heres
(1992)
Póza II
Položka č.: 281645Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:28
akryl, plátno, 2023, 100 x 100 cm, sign. vzadu Jan Heres 2023, Jan Heres studoval na Akademii výtvarných umění v Praze nejdříve v ateliéru malířství I u Jiřího Sopka (2015–16) a posléze v ateliéru malířství III u Michaela Rittsteina. Svou tvorbu nadále posouval skrze stáže a rezidence v zahraničí. V…
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lukáš Karbus
(1982)
Rajská zahrada
Položka č.: 281646Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:29
akryl, plátno, 2005, 95,5 x 110,5 cm, sign. vzadu Karbus 2005
Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Pražan
(1979)
Bez názvu
Položka č.: 281647Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30
olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09
Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 281648Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:31
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Toul
(1983)
Rozmazanost oválového běžce
Položka č.: 281649Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:32
tempera, tuš, tužka, 2023, 59,4 x 42 cm, sign. PD mallo, rám
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Zelený obelisk
Položka č.: 281650Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:33
akryl, plátno, 2015, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2015, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
Položka č.: 281651Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
Položka č.: 281652Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
Položka č.: 281653Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
Položka č.: 281654Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
Položka č.: 281655Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
Položka č.: 281656Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
Položka č.: 281657Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
Položka č.: 281658Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
Položka č.: 281659Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:42
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
Položka č.: 281660Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
Položka č.: 281661Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
Položka č.: 281662Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. G. Singiera na École Nationale Supérieure des Beaux-Arts v Paříži, poté studium na École des Beaux-Arts v St. Oue…
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
Položka č.: 281663Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
Položka č.: 281664Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studium na SUPŠ v Brně, člen TT klubu
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
Položka č.: 281665Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, SČUG Hollar a Spolku sběratelů a přátel exlibris
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
Položka č.: 281666Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO