Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1220

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:20

    litografie, 2010, 27,7 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Muž a žena III.

    Položka č.: 1219

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:19

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Jiří Načeradský

    Zděšení

    Položka č.: 1218

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:18

    litografie, 2010, 32,4 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Tanečnice

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:17

    Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 1216

    Vyvolávací cena: 2.100 CZK (84 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:16

    litografie, 2010, 54,5 x 69,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 1215

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:15

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1214

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:14

    litografie, 2009, 38 x 48 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Muž

    Položka č.: 1213

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:13

    litografie, 2010, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Trojice

    Položka č.: 1212

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:12

    litografie, 2010, 28 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ženy

    Položka č.: 1211

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:11

    litografie, 2010, 32,5 x 50 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    V běhu

    Položka č.: 1210

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:10

    litografie, 2010, 31,5 x 42 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvojice

    Položka č.: 1209

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:09

  • Jiří Načeradský

    V zajetí kudlanky

    Položka č.: 1208

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:08

    litografie, 2010, 32,5 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka II.

    Položka č.: 1207

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:07

    litografie, 2009, 34 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 1206

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 18:06

    litografie, 2009, 34,2 x 44 cm, sign. LD Načeradský 2009, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 1070

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 15:50

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jiří Načeradský

    Postavy

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:45

    akvarel, pastel, papír, 1978, 59 x 41, 5 cm, sign. PD Načeradský 78, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

  • Jiří Načeradský

    Dvě dívky

    Položka č.: 884

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:44

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Jiří Načeradský

    V leže

    Položka č.: 883

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:43

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 882

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 12:42

  • Jiří Načeradský

    Tři grácie

    Položka č.: 732

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:12

    litografie, 1961, 22 x 30 cm, sign. PD Načeradský 61, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Jiří Načeradský

    Jezdec

    Položka č.: 731

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:11

    suchá jehla, 1965, 32,8 x 24,7 cm, sign. PD Načeradský 65, autorský tisk, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Dvě ušatky

    Položka č.: 678

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:18

    akvarel, tuš, papír, 1981, 42,3 x 58,7 cm, sign. PD Načeradský 81, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 677

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:17

    tuš, akvarel, papír, 2005, 50 x 70 cm, sign. uprostřed Načeradský 2005, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 674

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    akvarel, papír, 2004, 45 x 62,5 cm, sign. PD Načeradský 2004, rám, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.900 CZK (276 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 676

    Vyvolávací cena: 6.900 CZK (276 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:16

    tempera, tuš, papír, 1981, 37 x 50 cm, sign. DU Načeradský 81, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 675

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 09:15

    akvarel, pastel, papír, 2004, 42 x 59 cm, sign. PD Načeradský 2004, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 656

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:56

    olej, plátno, 2012, 89 x 116 cm, sign. PD Načeradský, rám, Načeradského kudlanky se staly od poloviny sedmdesátých let poznávacím znamením malířovy tvorby a nejvyhledávanějším námětem mezi sběrateli. Autorův oblíbený slogan, že žena je silnější pohlaví, můžeme v nabízeném obraze číst velmi přesvědči…

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 655

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 08:55

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 42

    Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 12. 2019 15:00

    olej, plátno, 2013, 66 x 80 cm, sign. PD Načeradský 2013, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 28.000 CZK (1.120 €)