Jiří Načeradský

  • Jiří Načeradský

    Rozhovor

    Položka č.: 653

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2023 13:24

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Jiří Načeradský

    Vegetace

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 60.000 CZK (2.500 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, karton, sololit, 1984, 71 x 61 cm, sign. PD Načeradský 84, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma žens…

    Aktuální cena: 60.000 CZK (2.500 €)

  • Jiří Načeradský

    Picassovy ženy

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    tempera, tuš, karton, sololit, 1963, 32,7 x 24,5 cm, sign. PD Načeradský 63, rám, posouzeno kurátorem a správcem pozůstalosti autora Petrem Machem, tento unikátní figurativní obraz z roku 1963 od klasika českého figurativního malířství je ukázkou mimořádného talentu čtyřiadvacetiletého studenta praž…

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Podat ruku soše

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (155 €)

    tempera, papír, 1994, 29,5 x 20,8 cm, sign. LD Načeradský 94, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 3.700 CZK (155 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka věštící

    Položka č.: 96

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00

  • Jiří Načeradský

    Kudlanka

    Položka č.: 52

    Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)

    Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva objekty

    Položka č.: 50

  • Jiří Načeradský

    On a Ona

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 72.000 CZK (3.000 €)

    Aktuální cena: 72.000 CZK (3.000 €)

  • Jiří Načeradský

    Dva akty

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše sienská

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (834 €)

    Aktuální cena: 20.000 CZK (834 €)

  • Jiří Načeradský

    Atlet

    Položka č.: 19

    tempera, tuš, papír, 1998, 42 x 29,5 cm, sign. PD Načeradský 98, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Čtyři muži

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Jiří Načeradský

    Tři nohy

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    akvarel, tuš, papír, 1988, 42 x 30 cm, sign. PD Načeradský 88, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Jiří Načeradský

    Na procházce

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    tuš, papír, 1974, 43 x 30 cm, sign. PD Načeradský 74, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Jiří Načeradský

    Levitace

    Položka č.: 154

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    litografie, 2010, 54,5 x 72,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Jiří Načeradský

    Srocení lidu

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše pastózní

    Položka č.: 79

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    olej, plátno, 2005, 31,5 x 45,5 cm, sign. PD Načeradský 2005, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem. Námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen …

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Jiří Načeradský

    Rosnička

    Položka č.: 36

    olej, plátno, 2006, 80 x 61 cm, sign. PD Načeradský 2006, rám, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, Jiří Načeradský se proslavil jako představitel Nové figurace šedesátých let. I v další tvorbě opouštěl figurativní námět zcela výjimečně, především věčné téma žen…

  • Jiří Načeradský

    Dvě tanečnice

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    akvarel, tuš, papír, 2002, 29,5 x 41,5 cm, sign. uprostřed Načeradský 2002, sign. PD Načeradský, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Jiří Načeradský

    Ufonky při siestě

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    akvarel, tuš, papír, 1979, 45 x 32,5 cm, sign. PD Načeradský 1979, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Jiří Načeradský

    Malý svůdník

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    tužka, akvarel, karton, 1975, 34 x 24 cm, sign. PD Načeradský 1975, Posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jiří Načeradský

    Kletba

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    litografie, 2010, 32,5 x 49,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

  • Jiří Načeradský

    Za městem

    Položka č.: 12

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 40 cm, sign. PD Načeradský 75, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Při zdi

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 6.800 CZK (284 €)

    suchá jehla, 1975, 39,5 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 1975, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 6.800 CZK (284 €)

  • Jiří Načeradský

    Premiantka

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (242 €)

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 39,5 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 6/11, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

    Aktuální cena: 5.800 CZK (242 €)

  • Jiří Načeradský

    Kudlanky

    Položka č.: 9

    suchá jehla, 1975, 48,5 x 39 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 4/18, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Paranoidní heliko

    Položka č.: 8

    suchá jehla, 1975, 40 x 48,5 cm, sign. PD Načeradský 75, č. 2/16, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nudistická pláž

    Položka č.: 7

    suchá jehla, 1973, 37 x 53 cm, sign. PD Načeradský 73, č. 10/13, posouzeno kurátorem a správcem umělecké pozůstalosti autora Petrem Machem, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Jiří Načeradský

    Nezbedný potomek

    Položka č.: 6

  • Jiří Načeradský

    Návštěva ZOO

    Položka č.: 5