Tomáš Bím

  • Tomáš Bím

    Maják

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 05. 2021 15:00

    litografie, 2018, 38 x 47,2 cm, sign. uprostřed Tomáš Bím 78, 37/40, Celosvětově uznávaný český malíř, grafik a ilustrátor. Vystudoval Odborné polygrafické učiliště, obor knihtisk a získal stipendium Kunstverein Osnabrück e.V. v SRN v roce 1983. Absolvoval studijní pobyty v Anglii, Francii, Holands…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Tomáš Bím

    II. Inventura Tomáše Bíma

    Položka č.: 426

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    kniha, 29,5 x 21 cm, podpis T. Bím na patitulu, vyd. Karlštejn, 1999, původní brož, cca 450s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Balónky

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 6.300 CZK (252 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:14

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 104/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.300 CZK (252 €)

  • Tomáš Bím

    Žlutý dům

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 5.900 CZK (236 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:11

    litografie, 2020, 48,3 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 85/100, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.900 CZK (236 €)

  • Tomáš Bím

    Babeta

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (380 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:06

    litografie, 2012, 60 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 30/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 9.500 CZK (380 €)

  • Tomáš Bím

    V ohradě

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:04

    akryl, plátno, 2019, 35 x 50 cm, sign. PD Tomáš Bím, rám, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 62.000 CZK (2.480 €)

    Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK

  • Tomáš Bím

    Červená garáž

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:02

    litografie, 2020, 48,5 x 38 cm cm, sign. DU Tomáš Bím XX, č. 4/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Tomáš Bím

    Žralok

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:01

    litografie, 2015, 15 x 27,5 cm, sign. PN Tomáš Bím 15, č. 45/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

    Poslední dražitel: ID8**9 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Karkulka

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 03. 2021 20:00

    litografie, 2014, 14,5 x 21 cm, sign. LN Bím 14, č. 87/180, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Tomáš Bím

    Balónky

    Položka č.: 228

    Vyvolávací cena: 5.800 CZK (232 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2021 12:47

    litografie, 48,5 x 38 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 90/120, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.800 CZK (232 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Položka č.: 579

    Vyvolávací cena: 10.600 CZK (424 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:30

    litografie, 1994, 65,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 94, č. 16/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.600 CZK (424 €)

  • Tomáš Bím

    Budweis

    Položka č.: 575

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:26

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Tomáš Bím

    Ruské kolo (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 570

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:21

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Tomáš Bím

    Most (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 569

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:20

  • Tomáš Bím

    Koš (Z cyklu Plácky)

    Položka č.: 568

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:19

  • Tomáš Bím

    Tisíc balonků

    Položka č.: 567

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:18

    litografie, 2015, 14 x 17 cm, sign. PN Bím 15, č. 34/55, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Tomáš Bím

    Po pouti

    Položka č.: 257958

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 14:27

    litografie, 1978, 8,2 x 18,3 cm, sign. PD Tomáš Bím 78, č. 7/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Tomáš Bím

    Žlutý stan

    Položka č.: 257936

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 08. 2021 14:05

    litografie, 16,1 x 12,2 cm, sign. PD. Bím, č. 7/58, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Tomáš Bím

    Podpis

    Položka č.: 257246

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 07. 2021 15:30

    papírová kartička, 15 x 10,5 cm, originální podpis autora na papírové kartičce s nalepeným portrétem, r. 1996, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Tomáš Bím

    Pivní ulice (PF 1974)

    Položka č.: 257187

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 06. 2021 18:05

    litografie na ručním papíře, 1973, 17,1 x 13,2 cm, sign. PD Tomáš Bím, mírně pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Tomáš Bím

    Poklop

    Položka č.: 237776

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 05. 2021 18:01

    suchá jehla, 1978, 6,5 x 5,1 cm, sign. DU Tomáš Bím 78, 11018, Antikvariát Dlážděná, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Modrý dům

    Položka č.: 254934

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 04. 2021 15:03

    litografie, 48,3 x 37 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 19/65, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Jaro

    Položka č.: 251896

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2021 17:40

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Síť

    Položka č.: 205263

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 14:52

    litografie, 1983, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, č. 50/100, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Tomáš Bím

    Hruška

    Položka č.: 205260

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 14:51

    litografie, 19,2 x 12,1 cm, sign. PD Bím, č. VIII/XXXIX, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Míčky

    Položka č.: 205258

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 14:50

    litografie, 22,2 x 17,2 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 60/105, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

  • Tomáš Bím

    Lois

    Položka č.: 205257

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 01. 2021 14:49

    litografie, 1983, 22,2 x 15,2 cm, sign. DU Tomáš Bím 83, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Tomáš Bím

    Hadice

    Položka č.: 245560

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2021 22:06

    litografie, 13,3 x 11 cm, sign. PD Bím, č. 172/200, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)