Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 1526

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:13

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 1523

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:10

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x sign. litografie M. Rittstein, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980 a 1981, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Mídas / Midas

    Položka č.: 235

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě M. Rittstein (A4), vyd. nákladem autora, 1985, ex. 44/100, 5. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Vo…

  • Michael Rittstein

    Album litografií

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.320 €)

    soubor 10 litografií, 72,5 x 51 cm, č. 32/50, album deseti litografií Michaela Rittsteina připravil v roce 2010 Petr Mach. Vydáno v nákladu padesáti číslovaných souborů., studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen u…

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.320 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 123

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    litografie, 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 9/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Desatero

    Položka č.: 280

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevná litografie M. Rittstein, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1985, ex. 37/100, Edice Biblos, sv. 17, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Po…

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Zoo

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.400 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2017, 100 x 80 cm, sign. PD M.Rittstein 2017, rám, autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo charakteristické: na…

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.400 €)

  • Michael Rittstein

    Michael Rittstein - Jan Kříž

    Položka č.: 1236

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 02:57

    katalog, 1989, monografie s ukázkami z výtvarného díla, Odeon, Praha 134 stran, vemi dobrý, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 220 CZK (9 €)

  • Michael Rittstein

    Jak vám dupou králíci?

    Položka č.: 58

    Vyvolávací cena: 74.000 CZK (2.960 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    akryl, plátno, 50 x 65,5 cm, sign. PD M. Rittstein, sign. vzadu M. Rittstein, rám, autor je významným představitelem české figurativní malby, dlouhá léta vedle ateliér malby na AVU v Praze a byl rovněž členem skupiny 12/15. Jeho práce přesahuje významem české současné umění, o čemž svědčí i jeho čet…

    Aktuální cena: 74.000 CZK (2.960 €)

  • Michael Rittstein

    Kuchyň

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.080 €)

    tuž, kvaš, papír, 1978, 42 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 78, rám, autor patří mezi nejvýznamnější české malíře druhé půle 20. století, byl členem skupiny 12/15 a rovněž dlouholetým pedagogem na Akademii výtvarných umění. Nabízená položka obsahuje vše, co je pro Rittsteinovo dílo charakteristické: n…

    Aktuální cena: 27.000 CZK (1.080 €)

  • Michael Rittstein

    Tučňáci na jezu

    Položka č.: 146

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 20. 09. 2018 15:00

    litografie, 2009, 34,5 x 49,4 cm, sign. PD M. Rittstein 2009, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Michael Rittstein

    Položka č.: 203

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1991, 52 x 41 cm, sign. PD M. Rittstein 91, rám, 13/90, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Levitace

    Položka č.: 202

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    litografie, 1990, 38 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 90, 123/150, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michael Rittstein

    Hospodářská komora Plzeň

    Položka č.: 1575

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 07:22

    bibliofilie, 5x sign. bar. litografie M. Rittstein, I. Komárek, I. Ouhel, J. Stretti a R. Konvička, text Vladislav Krátký a Jindřich Šilhavý, vyd. Aulos, Praha, 2003, ex. 183A/200, celkem 400 výtisků, vydáno k 10. výročí, brož s ob. a ochranným pouzdrem, 42s., výborný stav , Antikvariát Ostrovní, st…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ve vaně

    Položka č.: 207070

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:54

    litografie, 1978, 16,7 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 5/45, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 204827

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (152 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:47

    litografie , 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 7/40, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.800 CZK (152 €)

  • Michael Rittstein

    Levitace v kuchyni

    Položka č.: 204824

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:46

  • Michael Rittstein

    Devo Eko II

    Položka č.: 204817

    Vyvolávací cena: 3.700 CZK (148 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:45

    litografie, 1982, 40,5 x 22,5 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 31/90, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.700 CZK (148 €)

  • Michael Rittstein

    Automilenci

    Položka č.: 187558

    Vyvolávací cena: 3.600 CZK (144 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 12. 2019 15:02

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

  • Michael Rittstein

    Park

    Položka č.: 231923

    Vyvolávací cena: 2.700 CZK (108 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:42

    litografie, 2002, 48 x 37,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2002, č. 10/80, soupis Hédervári č. 129, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.700 CZK (108 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 228597

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 19:22

    litografie, 1991, 37,5 x 48 cm, sign. PD Michael Rittstein 91, č. 4/60, soupis Hédervári č. 100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Srdce a vývar

    Položka č.: 205871

    Vyvolávací cena: 2.850 CZK (114 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 17:47

    litografie, 1990, 29,5 x 46 cm, soupis Hédervári č. 95, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.850 CZK (114 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Opékač

    Položka č.: 182121

    Vyvolávací cena: 3.550 CZK (142 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2019 15:36

    litografie, 1983, 43 x 60 cm, sign. PD M. Rittstein 83, č. 5/40, soupis Hédervári č. 62, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.550 CZK (142 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na WC muži

    Položka č.: 238450

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:49

    litografie , 1978, 43 x 34 cm, sign. PD M. Rittstein 78, č. 16/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Michael Rittstein

    Tu a tam

    Položka č.: 238449

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 10. 2019 16:48

    litografie, 1985, 41 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 85, č. 47/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci II

    Položka č.: 204826

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 17:20

    litografie, 1982, 60 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 82, č. 21/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Břemeno

    Položka č.: 230081

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:47

    litografie, 2011, 66 x 45 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.100 CZK (124 €)

  • Michael Rittstein

    Slepice jako krajina

    Položka č.: 230077

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:43

    litografie, 2010, 49,5 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 230075

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 16:41

    litografie, 2011, 49 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes