Michael Rittstein

  • Michael Rittstein

    Život začíná v šedesáti

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:39

    litografie, 2011, 48,5 x 69 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 3/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Michael Rittstein

    Boxující králíci

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:30

    litografie, 2010, 76 x 54 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 38/80, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Michael Rittstein

    Anděl v lese

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:26

    litografie, 2010, 51 x 72 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 4/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Michael Rittstein

    Karotka a plastelína

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:23

    litografie, 1991, 38 x 52 cm, sign. PD M. Rittstein 91, č. 12/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Sekačka

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:22

    litografie, 1981, 34 x 49 cm, sign. PN M. Rittstein 81, č. 22/60, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Michael Rittstein

    Křesílko

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:21

    litografie, 1982, 48 x 33 cm, sign. PD M. Rittstein 81, č. 12/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 3.400 CZK (136 €)

  • Michael Rittstein

    Nahoru dolů

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:19

    litografie, 1979, 25 x 21,5 cm, sign. PD M. Rittstein 79, č. 6/30, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Michael Rittstein

    Roztržka

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:18

    litografie, 1979, 25 x 20,5 cm, sign. DU M. Rittstein 79, č. 80/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Michael Rittstein

    Slon na motorce

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:17

    litografie, 2015, 27 x 21 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 28/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Michael Rittstein

    Tanec

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:16

    litografie, 2015, 27 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 10/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Michael Rittstein

    Loubí

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:15

    litografie, 1999, 20 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 99, č. 40/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Stín

    Položka č.: 15

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:14

    litografie, 2000, 26,5 x 19 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 29/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Michael Rittstein

    Stan

    Položka č.: 14

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:13

    litografie, 2000, 28 x 18,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 31/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Žába na motorce

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 26/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Ohniště

    Položka č.: 13

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:12

    litografie, 2000, 19 x 28 cm, sign. PD M. Rittstein 2000, č. 78/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Michael Rittstein

    Letící II.

    Položka č.: 12

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:11

    litografie, 1998, 26,5 x 18,9 cm, sign. PD M. Rittstein 98, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Letící I.

    Položka č.: 11

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a pulec

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:09

    litografie, 2016, 17,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 13/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Žena a žába

    Položka č.: 9

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:08

    litografie, 2016, 17 x 12,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 19/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    Kočka na útesu

    Položka č.: 8

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:07

    litografie, 2016, 16 x 11 cm, sign. DU M. Rittstein 2016, č. 5/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Ženy na květech

    Položka č.: 7

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:06

    litografie, 2016, 20,5 x 11,5 cm, sign. PD M. Rittstein 2016, č. 24/25, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Michael Rittstein

    Jezdkyně

    Položka č.: 6

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:05

    litografie, 2015, 25 x 34,1 cm, sign. PD M. Rittstein 2015, č. 65/100, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Karel Žižkovský

    Položka č.: 4

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:03

    litografie, 1985, 22,2 x 23 cm, sign. PD M. Rittstein 85, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris J. H.

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:02

    litografie, 21 x 10,5 cm, sign. NU M. Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Michael Rittstein (Plavec)

    Položka č.: 2

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:01

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    Ex libris Michael Rittstein (Kytarista)

    Položka č.: 1

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2020 18:00

    litografie, 21 x 10,3 cm, sign. LU M. Rittstein, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michael Rittstein

    U pisoárů

    Položka č.: 984

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 14:24

    litografie, 42,3 x 30,2 cm, sign. PD, č. 69/80, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Michael Rittstein

    Vagon

    Položka č.: 1526

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:13

    litografie, 2011, 49 x 70 cm, sign. PD M. Rittstein 2011, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Michael Rittstein

    Potřeba něhy

    Položka č.: 1523

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 20:10

    litografie, 2010, 71 x 50 cm, sign. PD M. Rittstein 2010, č. 37/50, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

  • Michael Rittstein

    Milenci šílenci

    Položka č.: 404

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x sign. litografie M. Rittstein, vyšlo nákladem autora, Praha, 1980 a 1981, edice 8x8 (řídí Jaroslav Černý), ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15…

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu