Andrej Bělocvětov

(1923-1997)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 122

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:42

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akty (Oboustranná kresba)

    Položka č.: 121

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:41

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Milostné hry

    Položka č.: 642

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2019 08:42

    tuš, papír, 1971, 30 x 41,7 cm, sign. PN Bělocvětov 71, oboustranná kresba, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Život v trávě

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 89.000 CZK (3.560 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 11. 2018 15:00

    olej, akryl, plátno, 1967, 39 x 88 cm, sign. PD Bělocvětov, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především n…

    Aktuální cena: 89.000 CZK (3.560 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž se psem

    Položka č.: 938

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 05:04

    tuš, běloba, papír, 22 x 15,5 cm, monogr. na zadní straně AB., Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Podzim

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 79.000 CZK (3.160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    olej, plátno, 1979, 70 x 60 cm, sign. LD Bělocvětov 79, rám, malíř Andrej Bělocvětov prokázal svůj talent již v brzkém mládí. Na Akademii výtvarných mění v Praze byl přijat bez zkoušek a v 17 letech se stal hostem Umělecké besedy. V mládí maloval krajiny a zátiší, v nichž kladl důraz především na ba…

    Aktuální cena: 79.000 CZK (3.160 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Tvář

    Položka č.: 681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 23:45

    tuš, tempera papír, 24,8 x 14,8 cm, sign. LN Bělocvětov, rám, na rámu oděrka, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 1033

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 18:30

    tužka, papír, 29 x 18,8 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hlava chlapce

    Položka č.: 513

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2017 14:20

    tužka, papír, 37,5 x 25,5 cm, sign. PD Bělocvětov, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Abstraktní motiv

    Položka č.: 232978

    Vyvolávací cena: 4.400 CZK (176 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2019 20:52

    Aktuální cena: 4.400 CZK (176 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Muž v brýlích

    Položka č.: 239244

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2019 18:01

    tuš, papír, 1974, 44 x 31 cm, sign. PD Bělocvětov 74, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Položka č.: 238045

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2019 18:02

    tužka, papír, 38 x 26 cm, sign. LD Bělocvětov, rám, mírně zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Chlapeček

    Položka č.: 198989

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:02

    tužka, papír, 44,7 x 35 cm, sign. PN Bělocvětov, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Kázání

    Položka č.: 215707

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 09. 2019 18:01

    tuš, papír, 21,1 x 15 cm, sign. LD , Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Ležící

    Položka č.: 235183

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2019 18:09

    tužka, papír, 42 x 29,9 cm, sign. LD Bělocvětov, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Akt mladé ženy

    Položka č.: 204207

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 04. 2019 15:15

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, sign. PD Bělocvětov, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Portrét muže

    Položka č.: 195915

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 13:30

    tuš, papír, 29,6 x 21 cm, na několika místech zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Rozhovor

    Položka č.: 196091

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:35

    tuš, papír, 20,8 x 29,8 cm, sign. LN Bělocvětov, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Hrad Bezděz

    Položka č.: 210664

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2018 13:25

    akvarel, běloba, tužka, papír, 1973, 31,2 x 45,1 cm, sign. LN Bělocvětov 73, při okrajích pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)