Ladislav Postupa

(1929-2016)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    List

    Položka č.: 1172

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 20:15

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Samoobsluha

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1965, 54,5 x 26,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, při horním okraji mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Zeus

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    bromostříbrná fotografie, 1967, 59,5 x 44 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu IV.

    Položka č.: 1043

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:05

    bromostříbrná fotografie, 41 x 61 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Bez názvu II.

    Položka č.: 1041

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 16:03

    bromostříbrná fotografie, 48,3 x 47 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Náhoda

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1980, 59,5 x 32,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, na zadní straně popsáno, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Touha

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 15:00

    bromostříbrná fotografie, 1977, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.100 CZK (84 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ II.

    Položka č.: 510

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 18,5 x 17,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Skvrna

    Položka č.: 509

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    fotogram, 20,4 x 18,9 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květiny

    Položka č.: 508

    fotogram, 18 x 17,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Květ I.

    Položka č.: 230690

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:46

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 19,5 x 17,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Babylonská věž

    Položka č.: 230689

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:45

    bromostříbrná fotografie, 1984, 40 x 29,4 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Měsíc

    Položka č.: 230688

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:44

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 30 x 30,3 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Tajemství

    Položka č.: 230687

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:43

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,8 x 29,2 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, v dolní části natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Makovice

    Položka č.: 230686

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:42

    bromostříbrná fotografie, 60. léta, 29,8 x 29,8 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Dobré jitro

    Položka č.: 230685

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:41

    bromostříbrná fotografie, 1962, 40 x 30,6 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230684

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:40

    foto-grafika, 59 x 47,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230683

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:39

    foto-grafika, 48 x 62 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230681

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:37

    foto-grafika, 47,5 x 45,5 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Položka č.: 230680

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:36

    foto-grafika, 49 x 49 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Ladislav Postupa

    (1929-2016)

    Kapradiny

    Položka č.: 230323

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2019 17:28

    bromostříbrná fotografie, 70. léta, 45,5 x 45,7 cm, sign. na zadní straně L. Postupa, vintage print, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší průmyslové škole stavební v Liberci, člen AF ČR a Unie výtvarných umělců

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)