Bernard Daníček
Podzimní krajina
Položka č.: 177Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2023 17:56
olej, plátno, 1935, 47,5 x 62 cm, sign. PD Bernard Daníček 1935, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu