Bernard Daníček
Podzimní krajina
No.: 177Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 17:56
olej, plátno, 1935, 47,5 x 62 cm, sign. PD Bernard Daníček 1935, rám
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: ID5**6 History of bids