Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:53

    litografei, 1970, 50 x 33,8 cm, sign. DU Oberthor 70, rám, č. 4/150, vzadu autorský štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Oberthor

    Ona a on

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 94, 39/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží (PF 1974)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:10

    litografie, 1973, 20,5 x 8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Milenci na návsi

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:29

    litografie, 1961, 42 x 31 cm, sign. SD K. Oberthor , při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Noční píseň

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1970, 34,5 x 10,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Oberthor

    Hans Christian Andersen

    Položka č.: 1041

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:28

    8x litografie, 1974, 22 x 16 cm, vše sign. DU K. Oberthor 74, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vydal Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Noční bytosti

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:41

    2x litografie, 20,8 x 11,8 ; 20,8 x 11,8 cm, DU a na zadní straně značeno autorským razítkem, soutisk dvou litografií, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 1188

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:12

    litografie, 1958, 44,5 x 38,2 cm, sign. DU K. Oberthor 58, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Čápi

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:22

    litografie, 50,4 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor, autorský tisk, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:51

    litografie, 1977, 57,5 x 41 cm, sign. DU K. Oberthor 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 791

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:35

    kombinovaná technika, papír, 1975, 65,2 x 87,3 cm, sign. DU K. Oberthor 75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě noci

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 13:41

    litografie, 1971, 29,8 x 13,6 cm, sign. DU K. Oberthor, rám, č. 60/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 19:20

    litografie, 1963, 21,5 x 27 cm, sign. DU K. Oberthor 63, pasparta, 93/140, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 11:40

    litografie, 26 x 35,6 cm, sign. PD K. Oberthor ..., při okrajích mimo tisk pokrčený, natržený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Rajská zahrada

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2015 20:30

    litografie, 1966, 8,9 x 6,9 cm, sign. DU K. Oberthor 66, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Nákladní loď na řece

    Položka č.: 19113

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Nelson

    Položka č.: 229129

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 20:42

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Latina

    Položka č.: 229128

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 08. 2019 20:40

    litografie, 1980, 13,2 x 18,3 cm, sign. DU K.Oberthor 80, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Sova

    Položka č.: 227334

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 07. 2019 18:36

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 234619

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 07. 2019 19:16

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 232589

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2019 21:40

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Oberthor

    Masopustní maškary

    Položka č.: 234176

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 04. 2019 18:10

    litografie, 1990, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD K. Oberthor 90, pasparta, 21/30, na zadní straně štítek s popisem, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 227357

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 03. 2019 15:28

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Pastýř

    Položka č.: 227356

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2019 16:00

    monotyp, 1964, 44,5 x 20 cm, sign. DU K. Oberthor 64, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 230648

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s uzenáči

    Položka č.: 198375

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2019 15:30

    lavírovaná grafika, 1956, 30 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 56, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 221669

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:55

    akvarel, tuš, papír, 1962, 34 x 62 cm, sign. PD K. Oberthor 62, při horním okraji natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Skřítek smrďucha nejapný

    Položka č.: 201965

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2019 15:50

    tužka, fix, propiska, papír, 1969, 21,9 x 13 cm, sign. LD K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu