Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 606

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 09:54

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    V manéži

    Položka č.: 1106

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:32

    litografie, 1947, 62,5 x 50,5 cm, sign. PD K. Oberthor 47, 8/10, mírně zašpiněný, zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    U jihočeského rybníka

    Položka č.: 1105

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 15:31

    litografie, 1973, 30 x 60 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Vodníkovo slůně

    Položka č.: 447

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor, č. 48/50, vzadu autorské razítko , antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Oberthor

    Hans Christian Andersen

    Položka č.: 262

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 15:57

    8x litografie, 1974, 22 x 16 cm, vše sign. DU K. Oberthor, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vydal Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Podzim na pastvinách

    Položka č.: 733

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2019 10:13

    litografie, 1979, 32,5 x 45 cm, sign. DU K. Oberthor 79, rám, 30/60, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Karel Oberthor

    Slunečnice

    Položka č.: 667

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 06. 2019 09:53

    litografei, 1970, 50 x 33,8 cm, sign. DU Oberthor 70, rám, č. 4/150, vzadu autorský štítek s popisem, při okrajích zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Oberthor

    Ona a on

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 94, 39/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží (PF 1974)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:10

    litografie, 1973, 20,5 x 8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6**4 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Milenci na návsi

    Položka č.: 903

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 09. 2018 04:29

    litografie, 1961, 42 x 31 cm, sign. SD K. Oberthor , při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Noční píseň

    Položka č.: 333

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    litografie, 1970, 34,5 x 10,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Oberthor

    Hans Christian Andersen

    Položka č.: 1041

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 03. 2018 22:28

    8x litografie, 1974, 22 x 16 cm, vše sign. DU K. Oberthor 74, 8 litografických exlibris na motivy Andersenových pohádek, vydal Exlibristen 1974, Frederikshavn, Dánsko, volné listy v kartonovém přebalu, text v dánštině, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Noční bytosti

    Položka č.: 1217

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:41

    2x litografie, 20,8 x 11,8 ; 20,8 x 11,8 cm, DU a na zadní straně značeno autorským razítkem, soutisk dvou litografií, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 1188

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 08:12

    litografie, 1958, 44,5 x 38,2 cm, sign. DU K. Oberthor 58, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Čápi

    Položka č.: 1138

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 07:22

    litografie, 50,4 x 34,5 cm, sign. DU K. Oberthor, autorský tisk, v pravém dolním rohu vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 867

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 02:51

    litografie, 1977, 57,5 x 41 cm, sign. DU K. Oberthor 77, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 791

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 02. 2018 01:35

    kombinovaná technika, papír, 1975, 65,2 x 87,3 cm, sign. DU K. Oberthor 75, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě noci

    Položka č.: 279

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2017 13:41

    litografie, 1971, 29,8 x 13,6 cm, sign. DU K. Oberthor, rám, č. 60/100, vzadu razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, na rámu drobné oděrky, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 1043

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 11. 2018 19:20

    litografie, 1963, 21,5 x 27 cm, sign. DU K. Oberthor 63, pasparta, 93/140, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 301 CZK (13 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 11. 2017 11:40

    litografie, 26 x 35,6 cm, sign. PD K. Oberthor ..., při okrajích mimo tisk pokrčený, natržený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (9 €)

  • Karel Oberthor

    Rajská zahrada

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 10. 2015 20:30

    litografie, 1966, 8,9 x 6,9 cm, sign. DU K. Oberthor 66, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 401 CZK (17 €)

  • Karel Oberthor

    Nákladní loď na řece

    Položka č.: 19113

    DRAŽBA UKONČENA:
    24. 02. 2015 05:07

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře , žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Masopust

    Položka č.: 243418

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 03. 2020 18:55

    litografie, 1961, 19,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 61, PF 1961, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 243470

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2020 18:20

    akvarel, papír, 1959, 17,6 x 28 cm, sign. LD K. Oberthor 59., Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Vzájemná konkurence

    Položka č.: 242601

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2020 18:18

    litografie, 8,7 x 12 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Chlapec s otcem

    Položka č.: 208099

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2020 19:19

    litografie, 1995, 4,9 x 3,4 cm, sign. DU K. Oberthor 95, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

  • Karel Oberthor

    Bažant

    Položka č.: 224759

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 30. 12. 2019 18:36

    kombinovaná technika, papír, 1958, 62,5 x 33 cm, sign. DU K. Oberthor 58, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Bitva u Lipan

    Položka č.: 226476

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2019 18:48

    litografie, 1951, 26,1 x 35,9 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Chod

    Položka č.: 226471

    DRAŽBA UKONČENA: 02. 12. 2019 18:44

    litografie, 43,5 x 26 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší se skleněnou vázou a květinami

    Položka č.: 227680

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2019 18:20

    monotyp, 45,5 x 36,5 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)