Pablo Picasso

(1881-1973)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    J. Richardson: A Life of Picasso

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:27

    kniha, 1907-1917. The Painter of Modern Life, vol. II., angl. text, vydala Pimlico, London 1997, brož.,, 500s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení na hřbetu, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    H. Parmelin: Picasso Frauen von Mougins

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:26

    kniha, 1 barev. litografie za titulem a 1 litografie v příloze kresby P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1964, vydala Artia, Praha 1970, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 212s., velmi dobrý stav,  ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Acad…

    Aktuální cena: 3.600 CZK (144 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    H. Parmelin: Picasso Der Maler und sein Modell

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (104 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:25

    kniha, 2 orig. litografie z kreseb P. Picassa, vytiskl Fernand Chenot, Intimes aus einem Atelier, vydal Werner Dausien Verlag, Hanau 1969, pl. vazba s bar. reliéfem, 195s., velmi dobrý stav, skvrny na hřbetu obálky, ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academi…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    H. Parmelin: Picasso Der Zauberer von Notre dame de Vie

    Položka č.: 157

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    kniha, 12 barev. litografických tisků tužových kreseb P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1966, vydala Artia, Praha 1971, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 198s., velmi dobrý stav, ob. na hřbetu drobně opotřebená,  ochranné pouzdro, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v…

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Picasso a pařížská škola

    Položka č.: 1348

    Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 11. 2018 04:49

    katalog, 1965, 21 x 14,5 cm, katalog k výstavě ve výstavní síni Hollar, Praha srpen 1965, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 10 CZK (1 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Peintre entre Deux Modeles

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    suchá jehla, 1927, 19,3 x 27,9 cm, rám, prvně datované Picassovy grafické listy pocházejí z roku 1904, kdy Picasso působil v Paříži. Rané Picassovy grafické práce představuje jediný, ale zato velkolepý cyklus čtrnácti grafik vytvořených v letech 1904–1905. Jsou to Picassovy tisky z doby pozdního mod…

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Ch. Vrancken: Exposition Picasso 16 Juin - 30 juillet 1932

    Položka č.: 1413

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 03. 2018 04:40

    katalog, vydal Galeries Georges Petit, Paris 1932, 75 s., 35 vyobrazení v přílohách, kartonová vazba, skvrny na vazbě, poškozený hřbet, Antikvariát Ostrovní, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Carneval

    Položka č.: 236620

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 18:14

    tisk, 1958, 39,5 x 28,5 cm, č. 404/1000, publikováno S. P. A. D. E. M. - Paris, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu