Jan Šebek
(1890-1966)
Děvčátko v kroji
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 1931, sign. PD J. Šebek 31, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)