Monogramista M
Lédá s labutí
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Lédá s labutí