Monogramista M

  • Monogramista M

    Lédá s labutí

    Položka č.: 252

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    olej, plátno, 44 x 59 cm, monogr. PD

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)