Ludmila Jiřincová

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 236709

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 09. 2019 15:33

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Dívka s květinami

    Položka č.: 236552

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 04. 09. 2019 17:06

    litografie, 33,2 x 23 cm, sign. PD L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Josef Hrubý: Štěstí

    Položka č.: 237388

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 15. 08. 2019 18:33

    litografie, 11,3 x 7,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, pf 1986, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 07. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Pohled na město

    Položka č.: 229089

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:30

    litografie, 1944, 23,5 x 15 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Náhrobek

    Položka č.: 229088

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:28

    litografie, 1944, 23,5 x 16 cm, sign. PD L. Jiřincová 44, rám, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Torzo

    Položka č.: 229087

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 04. 2019 22:26

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Věž (Ex libris ing. Dott. Gianni Mantero)

    Položka č.: 227023

    DRAŽBA UKONČENA: 05. 02. 2019 20:58

    litografie, 13,7 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, DU značeno na kameni L. Jiřincová, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    Položka č.: 229103

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2019 20:40

    litografie, 15,7 x 9,8 cm, rám, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)