Tereza Bulisová
(1989)
New York
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
(1989)
New York