Tereza Bulisová

(1989)

  • Tereza Bulisová

    (1989)

    New York

    Položka č.: 170

    Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00

    akryl, plátno, 2020, 60 x 40 cm, sign. zezadu Tereza Bulisová

    Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)