Roman Franta

  • Roman Franta

    Žabička a horská koza

    Položka č.: 156

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2019 15:00

    akryl, plátno, 2002-2013, 30,3 x 35,3 cm, monogr. LD R.F., Roman Franta absolvoval AVU v Praze v ateliérech Bedřicha Dlouhého a Aleše Veselého. Ve studiu dále pokračoval v USA na kalifornském Institutu umění v San Franciscu u J. Morgana, J. Hatofského a K. Anno. Od roku 2008 působil v ateliéru malby…

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Roman Franta

    Zahrada

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2005, 30,5 x 30,5 cm, sign. PD R. Franta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

    Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu

  • Roman Franta

    WH

    Položka č.: 856

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2018 02:17

    litografie, 2009, 28,2 x 35,5 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 62/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Jimy Hendrix

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 04. 2018 15:00

    akryl, plátno, 2015, 33 x 30 cm, monogr. vzadu R. F. 2015, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Roman Franta

    M. M.

    Položka č.: 17

  • Roman Franta

    Elvis

    Položka č.: 16

  • Roman Franta

    Love group

    Položka č.: 469

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 02. 2018 15:00

    akryl, koláž, karton, 2002, 140 x 200 cm, sign. vzadu Roman Franta 2002, rám, vzadu popsáno autorem, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Roman Franta

    Love (tmavězelená varianta)

    Položka č.: 235446

    Vyvolávací cena: 2.250 CZK (90 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2019 19:09

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 2/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.250 CZK (90 €)

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Roman Franta

    Love (světlešedá varinta)

    Položka č.: 204595

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 05. 2019 17:18

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 6/7, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Roman Franta

    Love (tmavěšedá varianta)

    Položka č.: 233282

    DRAŽBA UKONČENA: 16. 04. 2019 17:38

    litografie, 2011, 50 x 35 cm, sign. PD R. Franta, č. 4/4, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze