Roman Franta

  • Roman Franta

    Přátelé

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00

    akryl, plátno, 2005, 135 x 180 cm, sign. vzadu Romant Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal …

    Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)

    Odhadní cena: 300 000 - 350 000 Kč CZK

  • Roman Franta

    Modří brouci

    Položka č.: 421

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00

    litografie, 2009, 37,5 x 54 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 18/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Roman Franta

    Zlatí brouci 2

    Položka č.: 78

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00

    akryl, plátno, 2001, 120 x 130 cm, sign. vzadu Roman Franta, současný pedagog v ateliéru malby Akademie výtvarných umění, absolvent téže. Vystavuje doma i v zahraničí a je známý především svým mimořádně zdařilým cyklem brouků, kteří tvořili širší, komplikované obrazce. Z tohoto cyklu pochází i nabíz…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)

    Odhadní cena: 140 000 - 200 000 Kč CZK